* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:08:02 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Ostaryna kontra Zestaw Anaboliczny - starcie gigantów dopingu dla początkujących  (Przeczytany 4510 razy)

Offline d27

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Chciałem tylko podzielić się opinią na temat działania powyższych środków w porównaniu, może komuś się przyda :)

Ostaryna - 20mg, 4 tygodnie
Zestaw Anaboliczny - 4 kaps dziennie, 4 tygodnie
Jednakowa objętość treningowa podczas obydwu "cykli". Dodatkowo w obydwu przypadkach podstawy czyli witaminy, omega, jakieś adaptogeny, krea itd itd. :P

Ostaryna - dobry wzrost siły (z treningu na trening co raz więcej ciężaru), fajna regeneracja skóry, lekka poprawa w stawach, ogólna regeneracja raczej średnia (na normalnym poziomie czyli DOMSy się pojawiały), przez pierwsze kilka dni problemy z zaśnięciem które zredukowałem biorąc Ostę najwcześniej rano jak mogłem czyli między 5-6 rano + ziołowy suplement na sen. Pojawiało się czasami dziwne zmęczenie (ale nie senność) około południa i poźniej koło 17:00 ale ogólnie bardzo lekkie i nie powodujące za dużo kłopotów. Motywacja na treningu bez zmian, innych sajdów nie zauważyłem.

Zestaw Anaboliczny - dobry wzrost siły (z treningu na trening jak powyżej :)), brak wpływu na syntezę kolagenu jak w przypadku Osty za to ogólna regeneracja dużo lepsza - zero DOMSów, regeneracja jak Superman. Brak problemów ze snem a nawet lekko lepszy, brak innych sajdów. Motywacja bez zmian. Ogólne samopoczucie lepsze.

Ogólnie to Ostaryna tak 6,5/10, a Anaboliczny 9/10. Dałbym mu 10/10 ale pozostawiam ten jeden punkt na możliwość że może istnieje jeszcze coś lepszego na świecie niż Anaboliczny dla początkujących w co szczerze krwa wątpie :P Na prawde jest moc... polecam z uwagi na kompletny brak sajdów i działanie porównywalne do środka uważanego za mocniejszy "powiedzmy" czyli Ostaryny.

Jak macie jakieś spostrzeżenie co do produktów to zachęcam do podzielenia się opinią w temacie :) Temat już pewnie wałkowany milion razy ale stwierdziłem że można powałkować jeszcze trochę :)

Oczywiście cuksy forumowe :)

Offline Ziki

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Anaboliczny blokuje czy można dawać na odbloku ??

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Ja miałem dosyć słabe wyniki hormonalne po anabolicznym (nie blok ale dolne widełki) ale szybko wróciły do normy bez wspomagaczy. Może to też był przypadek.
Jednak pomimo wyników na papierze raczej słabych czułem się bardzo dobrze w trakcie i po.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2021, 10:24:04 am by Fuckmaster »

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 240
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 233
Total: 234