* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 02:37:17 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1684096 razy)

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2625 dnia: Października 11, 2017, 07:38:11 pm »
Pytanie tylko co z tak wysokim estro? Nolva plus Clomid styknie? Czy dorzucać coś jeszcze? :/

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2626 dnia: Października 11, 2017, 07:59:02 pm »
~50 to nie jest wysokie estro, jak już to masz po prostu stosunkowo wysokie do testa - czyli ratio skopane, ale ogolna ilosc estro jest niewielka. Ja bym sie tym nie przejmował, tylko pamiętał o taperingu z nolvy, clomidu zeby odbicia nie bylo za duzego.
Mozna exe wrzucic na zejsciu ze 2 tabsy, co 3 dni, ale czy jest sens kupować cale opakowanie ?

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2627 dnia: Października 11, 2017, 10:55:56 pm »
Witam Ja w sprawie anabolicznego - czy ktoś robił badanie estradiolu przed i w trakcie ?

UP

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2628 dnia: Października 12, 2017, 12:37:03 am »
~50 to nie jest wysokie estro, jak już to masz po prostu stosunkowo wysokie do testa - czyli ratio skopane, ale ogolna ilosc estro jest niewielka. Ja bym sie tym nie przejmował, tylko pamiętał o taperingu z nolvy, clomidu zeby odbicia nie bylo za duzego.
Mozna exe wrzucic na zejsciu ze 2 tabsy, co 3 dni, ale czy jest sens kupować cale opakowanie ?
Ok, to uspokoiles mnie. HCG, clom i nolva stukną powinny.
Prolaktyna - B6 tylko mi zostaje czy są jakieś inne szanse?

Offline Run90

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2629 dnia: Października 12, 2017, 06:06:30 am »
Po jakim czasie się wkreca ten enduro ultra?

Witajcie ;)
Niedawno skończyłem dwu miesięcznego cykla enduro ultra plus burak i powiem jedno.. masakra, wytrzymałość i forma na wielki plus! Momentami nogi mnie tak niosly że aż płuca tlenowo nie dawały rady, a nogi bez żadnych problemów chciały więcej, niestety naciągnięcie dwójek wymusiły długą przerwę, ale start docelowy wykonany :) na pewno do tego zestawu wrócę w styczniu/lutym, może jeszcze dorzucę zestaw oddechowy ;)

Bym zapomniał, ojczulkowi zakupiłem erektor - poprowadziłem 3 tabsy, zjadłem 30 min przed stosunkiem i myślałem że mnie wywali w kosmos, odczucia,nakręcenie i wszystko na wielki plus, choć nie mam z tym problemów to takie doświadczenie na pewno się przyda ;)) pozdro

U mnie ok.4 tyg

Offline em

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2630 dnia: Października 13, 2017, 01:13:21 pm »
Witam,
od tygodnia posilam się spalaczem burn łącznie z enduro ultra +burak. Dążę do wzmocnienia wydolności i wytrzymałości w czasie biegania. Póki co nie zauważyłem postępu w tempie biegu (wiem, że długo się "wkręca")ale zastanawiam się czy spalacz przyjmowany ok 1,5 h przed biegiem (później 1 h przed biegiem enduro 3x plus 1 kaps buraka) nie skutkuje negatywnie dla możliwości biegowych i efektów enduro przez podniesienie tętna. W niedzielę startuję w zawodach na 10 km i czy nie lepiej będzie odpuścić burna w sobotę i w niedzielę? Dodatkowo, pytanie czy któreś z tych ziółek może działać odczuwalnie na jelita - w czasie szybkiego biegu czuję, że coś się w brzuchu dzieje (swego rodzaju dyskomfort - niestety trudny do opisania, coś w stylu odczuwania bebechów) - innych dolegliwości jak biegunka itp brak.

Offline arteq

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2631 dnia: Października 13, 2017, 05:57:46 pm »
Witam,
od tygodnia posilam się spalaczem burn łącznie z enduro ultra +burak. Dążę do wzmocnienia wydolności i wytrzymałości w czasie biegania. Póki co nie zauważyłem postępu w tempie biegu (wiem, że długo się "wkręca")ale zastanawiam się czy spalacz przyjmowany ok 1,5 h przed biegiem (później 1 h przed biegiem enduro 3x plus 1 kaps buraka) nie skutkuje negatywnie dla możliwości biegowych i efektów enduro przez podniesienie tętna. W niedzielę startuję w zawodach na 10 km i czy nie lepiej będzie odpuścić burna w sobotę i w niedzielę? Dodatkowo, pytanie czy któreś z tych ziółek może działać odczuwalnie na jelita - w czasie szybkiego biegu czuję, że coś się w brzuchu dzieje (swego rodzaju dyskomfort - niestety trudny do opisania, coś w stylu odczuwania bebechów) - innych dolegliwości jak biegunka itp brak.
Ten dyskomfort prawdopodobnie od yohy z burna, miałem podobnie.
Osobiście bym odstawił burna na kilka dni przed zawodami przez nadmierną ciepłotę ciała na burnie.
Z drugiej strony burn ma aminofiline i higenamine (drugie na liście WADA), które usprawniają oddychanie, więc teoretycznie powinnien pomagać w bieganiu.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2017, 06:08:37 pm by arteq »

Offline bziummuzib

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2632 dnia: Października 13, 2017, 06:28:26 pm »
Panie Ziółko, jak burn w mixie z sally na redukcję dla kobiety widzisz? ;-)

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2633 dnia: Października 13, 2017, 11:06:01 pm »
Trochę hardkor jak na kobietę według mnie

Offline bziummuzib

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2634 dnia: Października 13, 2017, 11:38:51 pm »
to sam burn z kawką czarna skoro popija? ;-)

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2635 dnia: Października 14, 2017, 09:50:05 am »
Serio bierze burna i popija kawkę ? ... Heh

Dla mnie sama kawka jest wystarczająca, a do tego dołożyć 10mg yohy to aktualnie byłoby za dużo, więc trochę mnie dziwi, że kobieta aż tyle bierze

Offline kruuuk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2636 dnia: Października 15, 2017, 07:16:16 pm »
Przepadł mi gdzieś i nie mogę znaleźć postu Pana Dietki odnośnie suplementacji pomagającej myśleniu(dawki GPC itp.), pomoże ktoś?

Offline ramirez

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Karma: +1/-3
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2637 dnia: Października 15, 2017, 09:04:49 pm »

Offline kruuuk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2638 dnia: Października 16, 2017, 12:59:48 am »
Dziękować

Offline _nrv

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2639 dnia: Października 16, 2017, 08:28:56 pm »
Elo! mam pytanie, żona ma problemy z żołądkiem, lekarz podejrzewa helicobacter, przepisał antybiotyki, co z supli może do tego dorzucić ?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 232
Total: 233