* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 09:47:48 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Lokalna liga kolarska  (Przeczytany 4399 razy)

Offline elpistolero17

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Lokalna liga kolarska
« dnia: Kwietnia 18, 2016, 10:43:29 pm »
Witam, nieco informacji aby łatwiej było przenalizować i dopasować  jaką drogę na prawdę obrać Jestem ze tak to nazwę  ze szkła za co się nie zabiorę porządniejszy plan to uraz problemy z kręgosłupem lędźwiowym i  piersiowym ( praca 12h przy komputerze) promienuję  mi to i drętwieje noga w styczniu (pojawia się znikąd i samo znika ... zrobiłem 1000 km na trenażerku z ponad 10 tys przewyższeń wypoczęcie wszystko spoko ale łydka właśnie dostała tego  nerwobólu i miałem 2 miesiące przerwy (rehabka  lekka i już jest spoko można zaczynać krecić )  Co jeszcze zdrowotnie zespół gilberta (bilirubina skacze mocno kilka  rayz do roku) mam  przepuklinę przepony oraz rozworu przełykowego  Przez dwa miechy lekki dołek tak zonk .... przybrałem 12 kg z 68 na 80 przy 180 cm wzrostu (77 obecnie ogarnąłem się z dietą, typ ciała ektomorf !!! był mocny dół a na bóle posłuchałem się ludzi z forum hyperral i brałem klonazepam który doprowadził przy okazji do lekkiej depresji, mądry polak po... ale ból był taki że już ... wczesniej przed własnie styczniem   szpital 35 dni/ i to 5 różnych bo nie mogli dojść od czego te bóle  i  po badaniu EUS dopiero doszli że są przepukliny , zabieg mam zaplanowane na jesień  dlatego chciałbym te pół roku się pobawić  są dwie opcje :

1 : doprowadzić się do poziomu  satysfakcjonującej tkanki tłuszczowej przed operacją na poziomie 7-8 % (mogę jeździć tlenowo wtedy nie boli przepona - taka jazda wchodzi w grę jednak ta była moją słabszą stroną wolałem krótkie dynamiczne wyścigi  po 3 h kręcenia pokutowałem potem dniami , ale teraz tlenówki zostały chociaż . Staż na szosie 2 lata naklepane 10  tyś km  ale na lokalny ogór który robimy ze znajomą paczką cyklistów  nogi starczy starczy ( cykl 3 wyścigów  na zasadzie hm prywatnej - Maj / Czerwiec / Lipiec   fajnie się zbiliśmy na  to  fun& price

Interesują mnie  SARM-y   cel ostateczny zatem  - wytrzymałość oraz waskularyzacja , wycień .

sorry za skakanie jak małpa z wątkami mam nadziej że ogarneliście chaos czekam na propozycję i dziękuję bardzo jeśli ktoś dotrwał do tego momentu :)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Lokalna liga kolarska
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 18, 2016, 10:58:37 pm »
Jakie masz doświadczenie ze środkami? Coś już leciało w życiu?

Wiek?

Offline elpistolero17

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Lokalna liga kolarska
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 19, 2016, 06:52:20 pm »
21 stuknęło,  z koksów nic, stymulanty z gerą  to do tej pory najwyższa półka,  uwikłany w benzodiazepiny z ciemnej strony niestety byłem i po części jeszcze jestem.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Lokalna liga kolarska
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 19, 2016, 10:19:55 pm »
Ciężko będzie uzyskać taki efekt na Sarmach, o jakim piszesz.

Na pewno mogę polecić Ci pod wytrzymałość SR i GW, pod waskularyzację sarmy słabo, ewentualnie RAD, jest dosyć mocno nabijający i daje mega kick w nogach na rowerze. Osta i LGD pod budowanie lajtowej masy, lekki progres ujdzie.

Pod waskularyzacje raczej celował bym w H drol, Fure albo Supervar ;)

Offline pitero

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Lokalna liga kolarska
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 20, 2016, 10:28:53 pm »
Ja bym zaczął od porządnych ćwiczeń na core stability. Wpierw pozbądź się bólów w kręgosłupie, które są spowodowane upośledzeniem/brakiem mięśni głębokich. Trenażer w tym nie pomaga - jak chcesz kręcić w domu i mieć z tego jakiś efekt poza zalaną podłogą to polecam rolki. Zacznij od budowy bazy tlenowej wydolność sama przyjdzie. Sarmy podniosą jedynie poprzeczkę o kilka procent jak już nie możesz przeskoczyć pewnego poziomu ale do tego trzeba trenować.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 513
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 474
Total: 474