* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 01:24:56 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Supervar?  (Przeczytany 28993 razy)

Offline PI

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Supervar?
« dnia: Lipca 18, 2015, 12:32:39 pm »
Jak jest z poprawa wydolnosci na SV, sa opinie w sieci, ze poprawia wydolnosc nawet bez specjalnego, ukierunkowanego treningu.
Jak dlugo polecacie ciagnac cykl, ile kapsow dziennie na ok 90 kg i co do tego oslonowo.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 18, 2015, 02:43:14 pm »
Co to jest SV???

Offline PI

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 18, 2015, 03:00:52 pm »
SuperVar ;D

Offline Yurek3

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +5/-0
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 18, 2015, 03:32:18 pm »
Nie wydolności ,a siły i to znacznie szczególnie po zakończenu cyklu 4-6 weeks.

Offline PI

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 18, 2015, 04:50:47 pm »
Tak krotko widzialem opinie, ze raczej wolno sie rozkreca i 12 tygogni to minimum.

Offline Yurek3

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +5/-0
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 18, 2015, 09:21:19 pm »
Od kogo pochodzą te opinie czy cie testerzy mieli Anavar czy Mestanolone ,który działa podobnie ,ale jest tańszy i wkładany w caps jako Anavar ,prawdziwy anavar ciężko dostać bo jest masa nieuczciwych sellers ,którzy robią najróżniejsze mixy by więcej na tym zarobić ,a jest to szczególnie popularne w PL.
Anavar w prochu jest sypki mikroskopijne kuleczki nie puder jak inne oralne SA jak np. Turinabol.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2015, 09:22:41 pm by sportacademy »

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #6 dnia: Września 27, 2016, 09:14:41 pm »
Odkopuje trochę temacik, bo zakupiłem ostatnio troche forumowego sv, jeszcze nie dorzuciłem do cyklu, ale widziałem, że w ogólnym temacie o ph/sarmach często są porównania do h-drola i ktoś stwierdził, że h-drol jest lepszy co mnie trochę zdziwiło...
Pytanie, więc moje do kogoś ogarniętego np Koksika, czy oxa/anavar/sv jest po prostu mityczną legendą, że ludzie na dzielni tak się jarają na myśl o prawdziwej niewyjebanej oxie? Ludzie, wręcz jak słyszą w jakiej cenie sobie od Was ogarnąłem, to odpowiadają, że za tyle to chodzą tylko wyjebki mieszanki mety z winem.
Stąd moje zdziwienie w tym temacie czy ludzie wyolbrzymiają cudowne właściwości tego środka, a Wy praktycy stwierdzacie ze taki H-DROL/Tura (ktora tez ponoc krazy głównie podrabiana) jest lepszy czy te Wasze stężenie oxy z całym szacunkiem ale może nie jest takie jak np w oxie z milano o której pisano legendy?
Niedługo sam sprawdzę to się przekonam, ale do tego czasu chętnie poczytam jeśli macie coś do powiedzenia.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #7 dnia: Września 27, 2016, 09:21:51 pm »
Supervar to supervar. Nie sprobujesz to sie nie dowiesz :D Porownywanie go do Tury.. troche inna klasa srodka, inaczej buduje sie wizualnie mase na Hdrolu a inaczej na SV. Jeden i drugi daje spory przyrost suchej masy i sily, ale troche inne zasady dzialania :)

Ciezko dostac dobrej jakosci ture i oxe, ale nasz Supervar i Hdrol nadrabiaja jakoscia i te srodki nadganiaja lekko ;) ale marketingowiec ze mnie.

A tak na serio masz mnostwo opinii i nawet kilka dziennikow w ktorych mozesz poczytac co i jakiej jakosci sie na tym buduje ;) Lepiej sie tego zobrazowac nie da niz czytajac np Dziennik Laminatora, ktory opisal wszystko pieknie.

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #8 dnia: Września 27, 2016, 11:04:53 pm »
Obiecuję,że jutro skleje jakąś bardziej rozbudowaną odpowiedź.Tymczasem przejrzyj mój dziennik.
W piątek kończę cykl na SV więc solidne podsumowanie również się znajdzie.

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #9 dnia: Września 28, 2016, 08:53:20 am »
ja ze swojej strony napisze o SV tak-lipy napewno nie bedziesz mial ;) , napewno za jakis czas wroce do SV tyle,ze polacze go z Epi...

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #10 dnia: Września 28, 2016, 10:15:32 am »
Bez testa nie ryzykuj, bo stawy będą płakać i wołać o pomstę do nieba
:D

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #11 dnia: Września 28, 2016, 12:58:10 pm »
Odkopuje trochę temacik, bo zakupiłem ostatnio troche forumowego sv, jeszcze nie dorzuciłem do cyklu, ale widziałem, że w ogólnym temacie o ph/sarmach często są porównania do h-drola i ktoś stwierdził, że h-drol jest lepszy co mnie trochę zdziwiło...
Pytanie, więc moje do kogoś ogarniętego np Koksika, czy oxa/anavar/sv jest po prostu mityczną legendą, że ludzie na dzielni tak się jarają na myśl o prawdziwej niewyjebanej oxie? Ludzie, wręcz jak słyszą w jakiej cenie sobie od Was ogarnąłem, to odpowiadają, że za tyle to chodzą tylko wyjebki mieszanki mety z winem.
Stąd moje zdziwienie w tym temacie czy ludzie wyolbrzymiają cudowne właściwości tego środka, a Wy praktycy stwierdzacie ze taki H-DROL/Tura (ktora tez ponoc krazy głównie podrabiana) jest lepszy czy te Wasze stężenie oxy z całym szacunkiem ale może nie jest takie jak np w oxie z milano o której pisano legendy?
Niedługo sam sprawdzę to się przekonam, ale do tego czasu chętnie poczytam jeśli macie coś do powiedzenia.

Problem z Oxą jest taki sam jak z SARM'ami .Wokół Oxy narosły legendy robiąc z tego środka  coś long-dose o mocy Trenu(super siła,sucha masa,redukcja fatu)i szkodliwości krety.
Środek drogi i pożądany,stąd wyjebki.Oxa ze SPA Milano to też nie Oxa od dawien dawna.Posłużę się przykładem znajomego ,który na takowej dowalił 8 kg mięsa,a pospinany był 1:1 jak po mecie.I to na dawkach 40 mg przez bodajże 6 czy 8 tygodni.

Jeśli chodzi o forumowe SV to ma książkowe działanie Anavaru.Jeśli takowym nie jest to i tak jest mu bliżej do Oxy niż temu co jest na rynku.
Zaczyna działać książkowo w okolicach 4 tygodnia, szczyt działania  7-9 tydzień,potem widocznie słabnie.W 6 tygodniu jest nagłe wypłaszczenie sylwetki,trochę jakby Cie zassało od środka.
Fat widocznie schodzi.
Zbudowana masa wygląda dokładnie tak jak budowana naturalnie.Nie różni się ona jakościowo tak jak na przykład masa budowana na chociażby testosteronie, na dobrą sprawę możesz lecieć SV i wciskać kit ,ze jesteś naturalem.
Dla mnie największym plusem SV jest to ,że możesz spokojnie budować,wrzucać więcej kilogramów na siebie i się nie zalewać/trzymać dobrą jakość.Zupełnie inny poziom niż przy naturalnej hipertrofii.Przyrosty są skromne, jeżeli solidnie nie zapierdalasz i ćwiczysz typowym,kulturystycznym splitem i nie masz względnie niskiego fatu,wątpie ,że coś zauważysz.
Ja akurat wchodziłem z redu gdzie w końcówce eksperymentowałem z keto i optymalną co całkowicie zniszczyło mi wtedy sylwetkę i jakość.
Na SV doszedłem do normy.
Co do wpływu na siłę, jeżeli siła nie jest dla Ciebie czymś co robi się przypadkowo to nie zauważysz skoku,przynajmniej w moim odczuciu.
Środek idealnie uzupełnia się z kretą.Z mono jest naprawdę różnica,nabija momentalnie, przy HCL już tego nie ma.
Teraz redukuję na połączeniu SV+GW+Met+Ma Huang.Jest widoczna różnica w takowej redukcji niż przy robionej naturalnie.
Żałuję jedynie ,że nie mogłem bić teścia przy tym cyklu.Wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej.
Co do wyników badań,które właśnie odebrałem.Jest tak jak powinno być przy takiej długości cyklu i dawkowaniu oxy.Testa brak,LH nisko,ale do bloka jeszcze trochę brakuje(ostatni strzał z HCG był 20'go), stosunek LDL do HDL pogorszony mimo GW i Met, Bilirubina niższa niż przed cyklem,Estro poza dolną skalą.
Zdecydowanie nie jest to środek dla kogoś bez ogarniętej miski i profilaktyki.ALAT, ASPAT zwyczajnie zapomniałem zrobić,ale skoro Bilirubina jeszcze spadla to wnioskuję,że hepatoksyczność jest żadna.

Dokładniejszej opinii nie dostaniesz chyba nawet o samej legendarnej Oxie.Chyba najlepszym obrazem działania jest zdjecie w moim temacie gdzie masz tę samą wagę ze stycznia i na SV ;)

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #12 dnia: Września 28, 2016, 10:51:53 pm »
zgodze sie z kolega wyzej z tym , ze ja jechalem SV+HCL i tez chodzilem nabity no ale nie mialem porownania z mono ;)

Offline bziummuzib

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #13 dnia: Września 29, 2016, 02:00:41 pm »
a właśnie miałem pytać jak SV ma się na budowe suchej masy, bo za jakieś 6 tyg zacznę po redukcji
delikatnie nabić się mocą i minimalnie masą pod BJJ ;)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #14 dnia: Września 29, 2016, 02:36:24 pm »
SV praktycznie tylko pod suchą mase ;) no chyba że garnek mizerny podejmiesz to już gorzej :<

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 3
Guests: 295
Total: 298