* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 04:21:17 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: SARM SR9009  (Przeczytany 8631 razy)

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
SARM SR9009
« dnia: Listopada 13, 2019, 10:23:24 am »
Czym jest SR9009?
SR9009 (stenabolic) jest syntetycznym związkiem aktywującym α i β receptory REV-ERB, który jest przyjmowany doustnie. Jest to bardzo wyjątkowy związek, który ingeruje w ekspresję genów uczestniczących w metabolizmie lipidów oraz glukozy. Oznacza to, że wiąże się z białkami SR i sprawia, że są bardziej aktywne.
W rezultacie, użytkownik dozna wielu pozytywnych działań, takich jak zwiększenie utraty tkanki tłuszczowej, zwiększoną wytrzymałość i wiele innych korzyści zdrowotnych. Co ciekawe, jest to jedno z nowszych osiągnięć w farmakologii, a dzięki wprowadzeniu na rynek suplementacyjny zyskuje coraz większą popularność wśród sportowców z całego świata.

sr9009

Jakie ma działanie?
SR9009 jest aktywatorem receptora Rev-Erb-alfa. Receptor ten należy do grupy receptorów steroidowych. Receptory te oddziałują na wytwarzanie męskich hormonów płciowych – androgenów, czyli chociażby dobrze wszystkim znany testosteron oraz jego naturalne i syntetyczne pochodne np. DHT.
Stymulując białko Ap-Erb, SR9009 ma możliwość znacznie wpływać na wiele mechanizmów regulacyjnych w organizmie człowieka. Na przykład, może to mieć wpływ  na metabolizm lipidów i glukozy, komórki tłuszczowe jak również makrofagi. Dzięki temu stenabolic pozwoli użytkownikowi stracić tłuszcz i drastycznie zwiększyć wytrzymałość, z których oba są bardzo pożądane dla sportowców. Bardzo korzystnym efektem działania tego środka jest zużywanie energii przyjmowanej z pożywienia. Dzięki czemu nadmiar kalorii nie odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej.
Suplementacja SR9009 pozwala zredukować otyłość, zmniejszyć ryzyko wystąpienia zespołu metabolicznego oraz cukrzycy typu2.

Można powiedzieć że stenabolic pozwoli zredukować tkankę tłuszczową osobom prowadzącym siedzący tryb życia.

Wpływ na zmianę metabolizmu pozwalający nawet w trakcie spoczynku zwiększyć wydatek energetyczny o 5%!

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3343186/

Wpływ SR9009 na przeciwdziałanie płytką miażdżycowym i działanie przeciwzapalne.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25800870

Stenabolic pozwoli Ci znacznie wydłużyć trening typu cardio, stracić więcej tłuszczu, zwiększyć czystą masę mięśniową i poprawić poziom cholesterolu. Do tej pory nie zostały zaobserwowane żadne działania niepożądane w związku z użyciem SR9009. Dlatego środek może być postrzegany jako niezwykle bezpieczny. Stenabolic nie jest hormonalnym lekiem i nie powoduje aromatyzacji do estrogenów oraz nie tłumi poziomu testosteronu.

Jak dawkować?
Stwierdzono, że optymalne dawki znajdują się w zakresie od 20 do 40 miligramów dziennie.

SR9009 ma jednak jedną wadę - ze względu na bardzo krótki okres półtrwania, trzeba będzie spożywać go przez cały dzień dla najlepszego bilansu substancji czynnej w organizmie. Dlatego też najlepiej jest użyć stenabolic co 2-4 godzin, w zależności od dokładnej dawki. Na przykład, gdy dawka dzienna wynosi 40 mg, można wziąć 20 miligramów co 4 godziny.

Podsumowanie
SR9009 pozwala zredukować tkankę tłuszczową i obniżyć poziom cholesterolu.
Dzięki przetwarzaniu kalorii z posiłków pozwala budować czystą masę mięśniową.
Przeciwdziała stanom zapalnym w organiźmie.
Przy użyciu dodatkowych środków z grupy SARM pozwoli przeprowadzić znakomitą rekompozycje składu ciała.
Zwiększa tempo metabolizmu, dzięki czemu redukuje tkankę tłuszczową nawet przy siedzącym trybie życia.

Offline Darek1

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: SARM SR9009
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 13, 2019, 10:47:05 am »
Czy ten środek jest dostępny?

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: SARM SR9009
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 13, 2019, 01:03:55 pm »
Jedynie u Pani Dr. Wenmei ponad rok temu mieliśmy ,ale jakoś nie chycił.

Pozdrawiam

Offline Ziki

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: SARM SR9009
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 08, 2021, 06:16:03 pm »
Bo za drogi surowiec ?
Ja brałem z 2-3 firm i efekty mizerne

Offline krzykacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: SARM SR9009
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 09, 2021, 11:28:03 pm »
Bo za drogi surowiec ?
Ja brałem z 2-3 firm i efekty mizerne
U mnie podobne odczucia.

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: SARM SR9009
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 13, 2021, 08:08:12 am »
A u mnie akurat fajnie działa chociaż wiem że większość ludzi ma na tym średnie efekty. U mnie z kolei GW średnio było czuć. Wrzóciłem SR na próbę i miło się zaskoczyłem. Wydolność fajnie podniosło i zajebiście się na tym pocę. I już dawka 10mg dziennie fajnie mnie robiła. Aktualnie lecę 15-20mg ed

Offline odyn_56

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: SARM SR9009
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 15, 2021, 10:14:14 pm »
Występuje podobno jego też nowy odpowiednik SR9011.

Offline Ziki

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: SARM SR9009
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 18, 2021, 08:42:42 pm »
Jest gdzieś do kupienia ??

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: SARM SR9009
« Odpowiedź #8 dnia: Września 05, 2021, 10:53:07 am »
Na necie z jakiejś firmy anabolix czy coś takiego.

Offline artley

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: SARM SR9009
« Odpowiedź #9 dnia: Września 05, 2021, 06:53:06 pm »
Na necie z jakiejś firmy anabolix czy coś takiego.
Pisz kolego po polskiemu.

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: SARM SR9009
« Odpowiedź #10 dnia: Września 05, 2021, 07:39:01 pm »
Na necie z jakiejś firmy anabolix czy coś takiego.
Pisz kolego po polskiemu.
Ciężko wpisać anabolix sr9011 w okno wyszukiwarki? Koluni porq podał wszystko na tacy wystarczy skrzyżować rozwiązówki >:(

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 275
Total: 276