* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 18, 2024, 01:38:24 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1691846 razy)

Offline andon

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2445 dnia: Sierpnia 08, 2017, 02:19:35 pm »
Jakieś opinie na temat Zestawu Śpioch? Potrzebuję coś na lepszy sen ,nie mam problemu z zaśnięciem ale budze się w nocy po kilka razy .Ewentualnie co polecacie?

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2446 dnia: Sierpnia 08, 2017, 07:58:06 pm »
Jakieś opinie na temat Zestawu Śpioch? Potrzebuję coś na lepszy sen ,nie mam problemu z zaśnięciem ale budze się w nocy po kilka razy .Ewentualnie co polecacie?
na mnie Spioch nie podzialal woogole ale teraz sprobuje Ashwe bo robi robote podobno

Offline arteq

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2447 dnia: Sierpnia 08, 2017, 08:57:30 pm »
Jakieś opinie na temat Zestawu Śpioch? Potrzebuję coś na lepszy sen ,nie mam problemu z zaśnięciem ale budze się w nocy po kilka razy .Ewentualnie co polecacie?
na mnie Spioch nie podzialal woogole ale teraz sprobuje Ashwe bo robi robote podobno
Osobiście biorę ZMA i Ashwe na noc. Bardzo dobra jakość snu i regeneracja. Po Ashwie są bardzo realistyczne sny w szczególności na początku suplementacji.

Offline matoos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2448 dnia: Sierpnia 08, 2017, 09:32:23 pm »
Ashwe również polecam. U mnie trochę trwało aż organizm zaczął się wyciszać, ale obecnie mogę spać przy otwartym oknie (mieszkam przy Drodze Krajowej :) a wcześniej to było nie do pomyślenia. No i nerwowość mniejsza :D Aha i polecam Pana Dietkę (tak sobie obiecałem, że go będę przy każdym poście chwalił za to co dla mnie zrobił :)

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2449 dnia: Sierpnia 10, 2017, 08:44:20 am »
Co polecacie dla nerwicowca z dużą ilością stresu? Obecnie biorę rhodiola rano 1 kaps i ashwe na noc 1 kaps i spektakularnego wyciszenia nie zauważyłem.

Może któryś z forumowych staków?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2450 dnia: Sierpnia 10, 2017, 08:51:20 am »
Jak to nie pomaga to szukasz problemu tam, gdzie nie powinieneś ;)

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2451 dnia: Sierpnia 10, 2017, 09:31:11 am »
Co polecacie dla nerwicowca z dużą ilością stresu? Obecnie biorę rhodiola rano 1 kaps i ashwe na noc 1 kaps i spektakularnego wyciszenia nie zauważyłem.

Może któryś z forumowych staków?
Możesz spróbować lub zwiększ dawki rodioli i ashwy . Od siebie mogę polecić cytryna chińskiego.

Offline matoos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2452 dnia: Sierpnia 10, 2017, 11:36:12 am »
Też jestem nerwowy i mnie Ashwa pomogła. No ale to trzeba czasu na to.

Offline satan_88

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2453 dnia: Sierpnia 13, 2017, 05:48:00 pm »
Panowie co dorzucić do GW w celu poprawy wydolności  wytrzymałości: sam cordyceps, enduro, czy może szukać sally albo wrzucić clen ( ten akurat mam na stanie) ?

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2454 dnia: Sierpnia 13, 2017, 06:17:04 pm »
Co polecacie dla nerwicowca z dużą ilością stresu? Obecnie biorę rhodiola rano 1 kaps i ashwe na noc 1 kaps i spektakularnego wyciszenia nie zauważyłem.

Może któryś z forumowych staków?

Obecnie biorę Ant Mix'a i niestety u siebie zauważyłem mocny efekt wyciszajacy co pod ciężary się niestety nie nadaje w moim przypadku.
Także jeśli szukasz w tym kierunku to się nada.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2455 dnia: Sierpnia 14, 2017, 08:11:03 am »
Panowie co dorzucić do GW w celu poprawy wydolności  wytrzymałości: sam cordyceps, enduro, czy może szukać sally albo wrzucić clen ( ten akurat mam na stanie) ?

Clen na wydolność to chyba na tydzień, a potem 2 tygodnie zjebanej wydolności  8)

GW+ Enduro Ultra + Burak i chłopaki nawet na trenie zadowoleni z wydolności.
Co polecacie dla nerwicowca z dużą ilością stresu? Obecnie biorę rhodiola rano 1 kaps i ashwe na noc 1 kaps i spektakularnego wyciszenia nie zauważyłem.

Może któryś z forumowych staków?

Obecnie biorę Ant Mix'a i niestety u siebie zauważyłem mocny efekt wyciszajacy co pod ciężary się niestety nie nadaje w moim przypadku.
Także jeśli szukasz w tym kierunku to się nada.


Podobnie u mnie. Ant Mix spisuje się konkretnie, a z natury jestem nerwowy, gdzie na niektórych środkach ładnie nosiło, a teraz znoszę luźno.

Offline memfi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2456 dnia: Sierpnia 16, 2017, 10:15:02 am »
Nie wiem dokładnie gdzie postować zapytanie, ale że rozmawiamy tutaj również o zdrowiu, więc pozwólcie...

Panowie, koleżanka skarży się na wzdęcia po zjedzeniu nabiału. Nietolerancji na laktozę ponoć nie ma. Produkty bez laktozy zresztą też przyczyniały się do wzdęć. Ktoś jakiś pomysł na tę dolegliwość? Ewentualnie może jakieś ziółka w tym wypadku?

Offline Dietka

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 93
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2457 dnia: Sierpnia 16, 2017, 10:52:53 am »
Nie wiem dokładnie gdzie postować zapytanie, ale że rozmawiamy tutaj również o zdrowiu, więc pozwólcie...

Panowie, koleżanka skarży się na wzdęcia po zjedzeniu nabiału. Nietolerancji na laktozę ponoć nie ma. Produkty bez laktozy zresztą też przyczyniały się do wzdęć. Ktoś jakiś pomysł na tę dolegliwość? Ewentualnie może jakieś ziółka w tym wypadku?

Laktoza to nie jedyny alergen występujący w nabiale. Częściej po prostu występuje nietolerancja na białka mleczne, niżeli na samą laktozę. Jedyną drogą jest albo usprawnienie ogólnej pracy jelit, do tego zakolonizowanie ich odpowiednimi bakteriami albo po prostu eliminacja.
KONSULTACJE Z ZAKRESU DIETETYKI, PROFILAKTYKI ŻYWIENIA ORAZ ANALIZY BADAŃ
<nie odpisuje na PM, proszę o kontakt mailowy>

Dietka.SA@gmail.com

Offline memfi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2458 dnia: Sierpnia 16, 2017, 10:58:37 am »
Dziękuję pięknie za odpowiedź. W jaki sposób można zrobić albo jedno, albo drugie? Jakieś konkretne suplementy, czy cokolwiek?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2459 dnia: Sierpnia 17, 2017, 10:35:23 pm »
Świeżutka dostawa!!

Powolutku sezon urlopowy się kończy, a my... zaczynamy wprowadzać nowości. Od 1. Września postaramy się wprowadzać kilka nowości w ciągu miesiąca :)! Niektóre produkty uzyskają większą liczbę kapsułek, a niektóre nowe, lepsze ratio.



Bacopa 20%  60kapsułek x 500mg    35 zł
Nootrop, usprawnia pamięć, wspiera koncentrację

Gotu Kola 10%  60 kapsułek  x 550mg    35 zł
Spowalnia procesy starzenia się mózgu, usprawnia zapamiętywanie, Wycisza, ułatwia zasypianie, zmniejsza żylaki, blizny oraz najgorszy na świecie.... Cellulit!  ;D

Boswelia 65%  60 kapsułek x 500mg      35 zł
Silnie przeciwzapalna w każdej opcji - reguluje cytokiny oraz nacieki leukocytów, wspiera ruchomość stawów, poprawia pracę przewodu pokarmowego

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12329
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 218
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 189
Total: 190