* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 08:35:06 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1684530 razy)

Offline krzykacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1155 dnia: Września 16, 2016, 09:42:15 pm »
Robimy, co możemy, aby wszystko było :) Na tę chwilę wszystko jest.

Masz dużo czasu, więc do tego czasu możesz zrobić 2 mniejsze cykle albo jeden większy, podzielić to na mikrocykle.

Np. Wystartować od PH +GW 8-10 tyg, potem 4-6 tyg na lekki sarm np ostaryna 10mg (taki mostek) + zioła w tym okresie, a potem znowu wskoczyć na 8-10 tyg PH+GW i wykończyć to ziołami w trakcie odbloku, jeśli będzie potrzebny, abyś na zawody był czysty i forma była już wypoziomowana, a organizm miał swoje oryginalne parametry krwi.

Odblok przy takich dawkach i środkach raczej przejdzie lekko, podejrzewam, że ziołowy wystarczy, ew. listek clomidu :)
wracam tutaj, bo w temacie o PH nikt mi nie odpowiedział, poczytałem trochę i mam parę wątpliwości, kopiuję i wklejam tutaj:
Trening będzie FBW 3x w tygodniu z nastawieniem na różne warianty podciągania, do tego po tym jako cardio basen i pływanie interwałowe a w dni nietreningowe HIIT bieganie puki ciepło na zewnątrz, w zime po hali. Raz na dwa tygodnie gdzieś będę patrzył swoje maxy. Obecna waga 89 kg  docelowa przed reverse 80-85 kg. To będzie mój pierwszy cykl do tej pory na sucho. I teraz kilka pytań:
1. Który własnie z PH pod mój cel będzie lepszy SV czy Hdrol? Dawka 40-45mg wystarczy? Zwiększać ją później czy trzymać cały czas tak samo?
2. Widziałem gdzieś tutaj na forum ktoś pisał, że estro strasznie wywala i teść spada, rozumiem ze libido też leży? Coś z tym estro robić czy tak zostawić na cały cykl? Gino nie wywali?
3. Insulean zarzucić już wcześniej czy dopiero na tym "ziółkowo-ostarynowym mostku"?
4. Kiedy rozpocząć pierwszy cykl PH+GW od razu jak będę robić reverse czy poczekać aż wejdę na CBL (lub CC jeszcze nie wiem) i wtedy zmodyfikować czasowo ten cykl?
5. Tam dać jakąś delikatną osłonkę na bebechy czy niepotrzebna?
 Z góry dzięki za pomoc.

1. Jeden i drugi spisze się ok. Zacznij od 40 przez pierwszy tydzień i celuj w 50mg. SV jest raczej słabsze od Hdrolu. 
2. Te środki nie aromatyzują, więc jedyne co może wywalać estrogen przy Hdrolu ze względu na zbicie SHBG i aromatyzację testo. Jak czytałeś na ten temat to i czytałeś to, co odpisałem, więc powinieneś wiedzieć o co chodzi. Teść spada na każdym środku. Libido to kwestia osobnicza ;) U mnie praktycznie nigdy nie leży.
3. Jak nie będzie leciało GW - dajesz Insulean.
4. Wskakuj z cyklem już na reverse, po prostu mniej się zalejesz odbijając kalorie, choć nie rozumiem dlaczego masz rozdzielać CBL, CC i reverse. Nie kolidują.
5. Jedyne co to uważaj na cholesterol, może się rozjechać. Dbaj o dobre tłuszcze, daj sporo omega 3 i będzie ok ;)
1. No to jak Hdrol lepszy to wezmę Hdrola chyba, że nie ma. Wtedy dawki wg kapsułki tzn zacząć od 30 mg i po tygodniu 45 mg czy zacząć od 45 mg i po tygodniu dać 60 mg?
2. No tego akurat nie doczytałem i tu się przyznaje bez bicia. ;)
3. Dobra czyli jak PH to i GW. 10 mg wystarczy właśnie w celu ogarnięcia lipidów? Jak przejdę na ostę ziółka to wrzucę insulean.
4. Jeszcze mi się zmieniło, w sumie po co mam po ketozie robić reverse jak jest zrobiony dobry podkład pod CBL, także trochę kombinowane ale wejdę od razu w CBL oczywiście będę na bieżąco reagował na zmiany sylwetki.
5. No i jeszcze jak rozłożyć to w ciągu dnia, na raz pewnie za dużo dla narządów, więc może np na dwa razy czy pomieszać typu Hdrol całość rano, GW przed treningiem (chociaż podobno lepiej działa z węglami więc tak raczej przed treningiem na CBL nie bardzo, bardziej po a może jeszcze inna propozycja?)
6. I opłaca się pod siłę wrzucić tutaj jaką kreatynę najlepiej zwykłe mono, jak tak to w którym mikrocyklu? Pan Ziółko coś o tym wspomniał w pierwszej odpowiedzi.
Dobra jeszcze te pytania i chyba koniec, będę robił zamówienia ;) Ogólnie napiszę po każdym mikrocyklu efekty oraz po całości również podsumuję.
 
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2016, 09:56:10 pm by krzykacz »

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1156 dnia: Września 16, 2016, 10:21:38 pm »
Orale bez testa lub HCG i do tego ketoza.
Przemyśl jeszcze raz tę kwestię bo samopoczucie może leżeć przy takim połączeniu.
Chyba,że już byłeś na ketozie i dobrze ją znosisz to ok

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1157 dnia: Września 17, 2016, 07:08:01 pm »
Jakby ktoś jeszcze pytał o spalacz  to nie sugerować się nazwą classic  :)  działa jak diabli!  Na treningu potliwość dużo większa niż normalnie. Lekkie pobudzenie ale nie poniewiera, daje zrobić trening. Dziś miałem trening biegowy interwały i nie pamiętam żebym się tak spocił :) Wziąłem na test bo moja kobieta twierdziła, że coś słabo czuje ale zapewniam że wszystko że spalaczem jest ok. Jak komuś za mało to zawsze może dorzucić geranium bo taką wersję poprzednio miała moja kobieta i była mega zadowolona z efektów.

Offline krzykacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1158 dnia: Września 17, 2016, 10:08:59 pm »
Orale bez testa lub HCG i do tego ketoza.
Przemyśl jeszcze raz tę kwestię bo samopoczucie może leżeć przy takim połączeniu.
Chyba,że już byłeś na ketozie i dobrze ją znosisz to ok
Na ketozie (licząc bez adaptacji) byłem około 4 miesiące i jak dla mnie to strzał w dziesiątkę. Jest mi na niej bardzo dobrze. Z tym, że robiąc siłę będę wchodził na CBL czyli taka nie bardzo już ketoza ;)

bez testa czy hcg bo ma być to dla mnie w sumie jednorazowa "przygoda" pod konkretny cel tzn egzaminy sprawnościowe, i później koniec no ewentualnie będe sobie leciał od tak na ziółkach. Później jeżeli mi sie uda je przejść bądź nie, oczywiście będzie siłownia, dieta itd. Nie wiążę jakiejś przyszłości z sylwetką czy nawet sportami dlatego uważam, że nie mając żadnego konkretnego celu sylwetkowo siłowego w dalszej perspektywie jest bez sensu wchodzenie na stałe w SAA, PH czy SARMy. Dla mnie to jest po prostu hobby, bardzo wciągające, o którym lubię czytać. No chyba, że za kilka ładnych lat teść mi bardzo spadnie to wtedy przybiję testo nie wiem e7d, ale puki co nie czuję takiej potrzeby.

ogólnie co do moich pytań już znalazłem na forum na większość, Hdrol jednak zacznę od 45mg przez tydzień później na resztę wrzucę 60mg (no tak wychodzi kapsułkowo) i podzielę na dwie dawki do tego GW 10mg. Mono też poleci kolega akurat chce oddać mono z vitalmaxa więc żal nie brać. Dzięki wszystkim za pomoc, idę hajs liczyć i składać zamówienie :)

Offline beldziu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1159 dnia: Września 18, 2016, 12:16:05 pm »
Panowie- mam pytanie w imieniu dziewczyny, cierpiącej od długiego czasu (kilka lat) na migrenowe bóle głowy. Po wielu badaniach  EEG, rezonansem magnetycznym, tomografem, RTG kręgosłupa, badaniach poziomu hormonów nie stwierdzono żadnych przyczyn, neurolodzy mówią, że są to bóle napadowe i przychodzą kiedy chcą  :o Jednak z obserwacji wynika, że często mają związek ze zmianami pogody i w stresujących sytuacjach. Różne leki i akupunktura pomagają tylko doraźnie.
Może istnieje jakiś naturalny specyfik, który byłby w stanie temu zaradzić, a przynajmniej trochę pomóc ?


Offline maras88

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1160 dnia: Września 18, 2016, 02:05:06 pm »
Czego można się spodziewac po Zestawie Anabolicznym?

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1161 dnia: Września 18, 2016, 02:30:07 pm »
O zestawie anabolicznym masz na poprzedniej stronie.

Offline maras88

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1162 dnia: Września 18, 2016, 02:48:31 pm »
rzeczywiscie, sorki :)

czyli mozna cos wagi wrzucic na tym :)

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1163 dnia: Września 18, 2016, 06:25:59 pm »
No ponoć można. Ja za kilka tygodni kończę sezon, potem roztrenowanie.  Chce poprawić dietę i polecieć ze  dwa miesiące na anabolicznym. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Offline Greg

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1164 dnia: Września 19, 2016, 10:18:09 pm »
Jestem w trakcie brania zestawu anabolicznego i muszę przyznać , że się rozkręca. Dorzuciłem jeszcze Nitrobolon przed treningiem bo zostało mi kilka porcji, muszę przyznać, że pompa na treningu niesamowita, ogólnie nabicie jest fajne nawet rano następnego dnia. Na koniec całego cyklu chcę jeszcze dodać kozieradkę.

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1165 dnia: Września 19, 2016, 11:41:27 pm »
Czego można się spodziewac po Zestawie Anabolicznym?
Jak Ci się nie spieszy to obserwuj mój dziennik,za dwa tygodnie wskakuje

Offline trening

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1166 dnia: Września 20, 2016, 01:38:30 pm »
Czy erektor też jest boosterem testosteronu? Potrzebuję wzmocnienia ;) po długiej redukcji i zastanawiam się czy ZBT czy erektor tutaj lepiej się sprawdzi.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1167 dnia: Września 20, 2016, 02:15:00 pm »
Panowie- mam pytanie w imieniu dziewczyny, cierpiącej od długiego czasu (kilka lat) na migrenowe bóle głowy. Po wielu badaniach  EEG, rezonansem magnetycznym, tomografem, RTG kręgosłupa, badaniach poziomu hormonów nie stwierdzono żadnych przyczyn, neurolodzy mówią, że są to bóle napadowe i przychodzą kiedy chcą  :o Jednak z obserwacji wynika, że często mają związek ze zmianami pogody i w stresujących sytuacjach. Różne leki i akupunktura pomagają tylko doraźnie.
Może istnieje jakiś naturalny specyfik, który byłby w stanie temu zaradzić, a przynajmniej trochę pomóc ?

Może ma po prostu chroniczne niedobory magnezu? Jak wygląda suplementacja?

Czy erektor też jest boosterem testosteronu? Potrzebuję wzmocnienia ;) po długiej redukcji i zastanawiam się czy ZBT czy erektor tutaj lepiej się sprawdzi.

Nie jest :) Zwiększa przepływ krwi w narządach płciowych, co może w konsekwencji podnieść lekko testa, ale nie, raczej nie będą to dawki fizjologicznie odczuwalne :> ZBT plus erektor lub jakiś afrodyzjak solo już na pewno spisze się dużo lepiej :)

Offline hajduk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1168 dnia: Września 21, 2016, 09:42:29 am »
Kilka dni na Ant Mixie i insulinowym za mną. Co mogę powiedzieć - witalnośc, witalność i jeszcze raz witalność. Wstaje rano z takim uczuciem, jak ogląda się na filmach amerykańskich - wypoczęty, uśmiechnięty. Mimo ciężkich treningów jest fajnie, rześko.

Pytanie ile mogę ciągnąć Ant Mixa? 2 msc Ant i 2 msc ZA będzie ok? Polecę na zmianę z ZA, bo adaptogeny chcę brać do końca życia... chyba, że wymyślą coś lepszego  8)

Dziadek mało mówi na ten temat.. ostatnio w ogóle zaczął mało mówić, a ciągle coś majstruje, nie krzyczy, dużo spokojniejszy ;)

Zestaw insulinowy - 2 kaps na porcję i hipka cały dzień, 1+1 kaps do posiłków z węglami, jak najbardziej. Ostatnio na cheat day wrzuciłem - 2 kaps insulinowego + 2 kaps ALA 600mg. Chyba nigdy taki nabity nie byłem, na masowanie środek świetny, bo węgli z 500 będzie leciało :P

Offline Lanador

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1169 dnia: Września 21, 2016, 12:19:15 pm »
Ja zamawialem InsuLean jakos pod koniec sierpnia i odczucia srednie na 2 kapsach.Stosuje CBL, po treningu wchodzi 600g wegli w 3 posilkach, jakie dawki byscie proponowali?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 212
Total: 212