* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:26:26 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1504838 razy)

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2670 dnia: Kwietnia 19, 2018, 05:05:15 pm »
Planuję enana 200e5d. Czy to niewiele tego nie wiem. Do tego wyrzuciłbym Epi właśnie ale nadal mam wątpliwości. Nie zależy mi na czasie, ciśnienia nie mam więc sok może zostać na jakieś inne pory roku. Na zimę na przykład. Pan Koksik może się wypowie? Kto wie może próbował biegać po tym o czym piszę  ;) . Poza tym Tumi hokejuje a to prawie jak bieganie. Tylko że po lodzie i w ostrych butach. Może też się wypowie bo zdaje się że chrupał Epi.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2018, 05:51:04 pm by MacK »

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2671 dnia: Kwietnia 19, 2018, 06:02:56 pm »
ale co chcesz osiagnac?jaki cel?sila,wytrzymalosc? mnie po epi pompuje  dlatego tkzw srodki na "sile"zostawiam na okres treningu na sucho poza sezonem-sila -moc...w sezonie wchodze na srodki typu ZW,buraka,GW gdzie pompa nie wystepuje a zwieksza sie wytrzymalosc

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2672 dnia: Kwietnia 19, 2018, 06:56:20 pm »
Thx Tumson :) Skoro Ciebie pompuje to mogę założyć że mnie także będzie. Tak zbieram info bo kto wie co do głowy przyjdzie i jak szybko. Cel pewnie kilka deko masy i ewentualnie kilka niutonów siły powiązanych z przybieraniem na wadze. A na zwiększenie wytrzymałości to jest jakiś koks?  ;D Czy tylko buraki zw i cardarine? A jak z enduro?

Offline MarinerCf

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +2/-12
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2673 dnia: Kwietnia 19, 2018, 08:39:02 pm »
Co do wytrzymałości to śmiało połączenie GW z Meld . Niby nie czuć nie wiadomo czego ale jak schodzisz to wiesz że działało. :-)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2018, 08:41:11 pm by MarinerCf »

Offline Szakal

  • Administrator
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 55
  • Karma: +2/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2674 dnia: Kwietnia 24, 2018, 07:29:06 am »
Z racji tego, że padło nam forum dzisiaj w nocy, a baza danych jest z niedzieli wieczora - mamy małe straty. Wszyscy userzy, którzy składali zamówienia wczoraj (lub w sb/ndz a wpłate zrobili wczoraj) proszeni są o sprawdzenie czy dostali odpowiedź od któregoś z członków SA i w razie takiej potrzeby ponowienie tej procedury. Po prostu może brakować danych do wysyłki.

Wczorajsze zamówienia oczywiście wyszły bez problemu.


Przepraszamy za kłopot!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2018, 11:25:07 am by Dr. Wen Mei »

Offline mario5508

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2675 dnia: Kwietnia 24, 2018, 07:05:21 pm »
Ostaryna doszła bardzo sprawnie i szczerze polecam tutaj zakupy  :D

Ile stosować 20mg? Bo na opakowaniu pisze że od 3-5 więc już dawka mega  :D
Może to zbieg okoliczności ale miał ktoś podczas stosowania objawy jakby hipoglikemi? Ogromny apetyt, pocenie się, drżenie rąk.

Offline galactus

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2676 dnia: Kwietnia 24, 2018, 10:57:32 pm »
Drżenia rąk nie miałem. Ale apetyt i potliwość (szczególnie w nocy) jak najbardziej. To skutki uboczne które przy oscie występują dość często. Zwykle jeszcze senność dochodzi.

Offline mario5508

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2677 dnia: Kwietnia 24, 2018, 11:47:47 pm »
A jaką dawkę stosowaleś?
Mogę dawkować raz dziennie? Z tego co czytałem ostaryna ma 23h okres półtrwania.
Więc rano np.20-30mg by było ok?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2018, 11:58:43 pm by mario5508 »

Offline MarinerCf

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +2/-12
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2678 dnia: Kwietnia 25, 2018, 12:12:43 am »
Mnie rano osta forumowa po 10mg tak muliła że nie mogłem normalnie funkcjonować senny tak byłem że marzyłem żeby znaleźć sie w chacie . Popołudniowe drzemki nic nie dawały dramat. Przerzuciłem na wieczór i jest zdecydowanie lepiej choć sny dziwne mi się przytrafiały i spocony w nocy. Budzę sie też czesto dość wcześnie rano na sikanie co mi sie normalnie nie zdarza.  Biorę na stawy i jest lepiej .

Offline 2face

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2679 dnia: Kwietnia 25, 2018, 07:01:02 am »
U mnie też leciało 10mg. Sprawdzalem tez 20mg przez 2tyg. ale zmniejszylem dawka co by była zbawienna na stawy to tyle. U mnie nic takiego sie niedziała procz poprawy stawów

Offline galactus

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2680 dnia: Kwietnia 25, 2018, 08:01:29 am »
Na stawy osta działa bardzo dobrze. Ja brałem tylko po 20 mg. Efekt anaboliczny odczułem tylko za pierwszym razem. Gdy wróciłem do osty po kilku miesiącach już było gorzej, efekt kosmetyczny. Chociaż z drugiej strony w międzyczasie były mocniejsze rzeczy i człowiek też się przyzwyczaił do czegoś innego. Jeżeli ktoś jest w stanie zaakceptowac efekty uboczne to pod kątem stawów czy jako środek na pierwszy raz jak najbardziej polecam.

Offline mario5508

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2681 dnia: Kwietnia 25, 2018, 08:10:54 am »
Ja właśnie wziąłem to pod kątem poprawienia stawów bo ostatnio z tym u mnie trochę gorzej więc zobaczymy jak to się sprawdzi.

Offline inspect

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2682 dnia: Kwietnia 25, 2018, 12:55:44 pm »
Ktoś aktualnie na SV ??
Dalej robi robotę jak trzeba , startować odrazu od 50 mg ??

Offline ramirez

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Karma: +1/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2683 dnia: Kwietnia 26, 2018, 05:25:05 pm »
ma ktoś dobrą porę brania gw żeby nie zaburzać snu ? wie ktoś dlaczego utrudnia zasypianie ?

Offline Thiasos

  • Nie moga
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Karma: +5/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2684 dnia: Kwietnia 28, 2018, 10:46:18 am »
Pasuje wrzucić kilka słów o GW.

2 miesiące biorę 20mg ed i już mam pewien obraz jak to wygląda.
Od kiedy wystartowałem GW odstawiłem metforminę, nie miałem IO, ale brałem 1g ed prewencyjnie. Po odstawieniu metf nic się nie zmieniło w złą stronę, ale to można różnie interpretować.

Po tygodniu/dwóch już było czuć na treningu zwiększoną wydolność, skracanie przerw między seriami przychodziło łatwiej, kompleksy sztangowe czy zwykłe serie (a przypominam, że 90% treningu opiera się o siady, ciągi, wyciskania i inne podstawy, więc jest ciężko), później wrzuciłem na 20dni DNP i 50mcg T3, zleciało wtedy 8kg, głównie przez DNP, ale GW pomogło mi utrzymać wydajność treningową, bo byłem wstanie robić treningi typu 10x10 ciągi 60s przerwy, WL 10x10 60s przerwy, 10x10 siady 60s przerwy. Przez cały okres brania DNP byłem w stanie trzymać wysoką wydajność i dzięki temu zrzuciłem sporo z BFa.

W tej chwili przed kolejnym cyklem na DNP mam chwilę oddechu, więc raczej marnuje mi się to GW, bo nieco zluzowałem na treningach, ale już się zastanawiam czy nie dokupić znów przynajmniej ze 2 pudełek, ale o tym zadecydują fundusze i ew. to czy po skończeniu ostatniego pudła mocno odczuje brak.

Namacalne rzeczy - wzrost HDL, jestem pewien, że to od GW, bo w ciągu 2 miesięcy HDL skoczył mi o 10mg/dl, czego nigdy w tak krótkim czasie nie udało się osiągnąć, a teraz bynajmniej się nie starałem o to. Druga namacalna rzecz to niestety syfy, pierwszy miesiąc z hakiem był dramat, guzy mniejsze/większe w dziwnych miejscach, ale od jakiegoś czasu staram się ogólnie walczyć z problemem, na chwilę obecną mam tylko 1 guza na brzuchu i nic więcej, nie wiem czy to efekt przeczekania, profilaktyki, wzrostu HDL, spadku BF, dbania o flaki, pilnowania estro, ale nie mam już z tym problemu.
W każdym razie wzrost HDL, zmiana profilu lipidowego, musi świadczyć o tym, że działa tak jak powinien, poprawia wrażliwość insulinową. Więc jeśli ktoś chce połączyć wydolność i poprawę zdrowia, to jest to suplement dla niego.

Na razie oceniam suplement pozytywnie, kiedyś wrzucę go ponownie, a obecnie jeśli będzie kasa to przedłużę o kolejne 2 miesiące.

Trochę chaotycznie opisane, ale śpieszy mi się ;) mam nadzieję, że komuś pomoże podjąć decyzję o zakupie.

ma ktoś dobrą porę brania gw żeby nie zaburzać snu ? wie ktoś dlaczego utrudnia zasypianie ?

rano, na czczo

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 240
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 231
Total: 231