* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 11:02:17 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Pierwszy cykl RAD+SV log  (Przeczytany 92253 razy)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 19, 2016, 11:12:24 am »
Skoro i tak się kujesz HCG nie lepiej było dowalić testa, chyba nie ma nic bardziej sprawdzonego i bezpiecznego. ?

Nie było takiej możliwości, żeby wkomponowac test to raz.Dwa SV bardziej się nadaje na wyznaczone przeze mnie cele niż test.

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 20, 2016, 11:14:15 pm »
Ze względu na fakt,że chce mocno wyciągnąć swoją ciulową górę,najbardziej złożone serie idą na klatkę.
Dzisiaj szła kombinacja REST PAUSE+STATIC HOLD+Dopalenie 40'stką.To samo na triceps.
Nabicia jakiegoś szczególnego nie ma, SV jeszcze nie działa.Za to pompa na barkach dzisiaj była aż bolesna.
Podgląd formy z dzisiaj w załącznikach ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2016, 06:01:59 pm by Laminator »

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 21, 2016, 05:40:23 am »
Po sv jakiegoś cudownego nabicia też nie ma,  miesnie pelne, twardsze. Za to po h drolu... mmm :D

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 21, 2016, 09:41:01 am »
gitaz!jak z waga?

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 21, 2016, 12:15:57 pm »
Około 86.5 :)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 21, 2016, 12:24:44 pm »
Po sv jakiegoś cudownego nabicia też nie ma,  miesnie pelne, twardsze. Za to po h drolu... mmm :D

Było mówić wcześniej:p. Chociaż tak czy siak nic poza SV mi nie pasowało do tego cyklu stąd nie było wyboru.Szkoda,że RAD coś załapać nie chce na high facie.


BTW.Już dźwiga się lżej.Na DC ciężko jest zrobić progress większy niż 1-2 powtórzenia więc może progresja nie jest taka "spektakularna",ale jedno więcej powtórzenie majsymalne to całkiem sporo na ciężarze maksymalnym.
W siadach też powoli się już wkręcam w obciążenia, jutro 140 ATG x 20.Na pewno zaboli
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2016, 12:29:39 pm by Laminator »

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 21, 2016, 02:39:22 pm »
Właśnie doszła dostawa z resztą SV do końca cyklu,SR i uwaga Enduro!
O produkcie opinii tutaj mało, także zapraszam do śledzenia:)

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 21, 2016, 03:51:59 pm »
Przydały by się jakieś opinie o enduro. Moje kapsułki z enduro już mam i od jutra zaczynam miesiąc suplementacji którą kończą zawody. Wtedy będę mógł coś napisać. Obecnie właśnie kończę prawie trzy tygodniową przerwę od CR. Zobaczymy jak działa.

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 21, 2016, 08:02:18 pm »
tez wchodze na enduro ;) zobaczymy,zaczynam treningi wysilkowo-wytrzymalosciowe ,wiec sprawdzimy ziolko

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 21, 2016, 08:18:48 pm »
Dzisiaj chciałem przetestować,ale miałem taką masakryczna pompe w piszczelowym przednim,że nie byłem w stanie biec.Trening na raty.Powiez w tragicznym stanie,już sie tym zajalem,ale będzie ciężko to wyprowadzić.Tyle co tętno w tej temperaturze było niziutko.W kazym razie dzisiaj czułem sie tak jakbym nic nie robil przez dwa lata także lipa kompletna..

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 22, 2016, 08:36:56 pm »
Kolejny tydzien treningowy za mną.Zaczynam 4 tydzień na SV+RAD.
Nowe spostrzeżenia?SV prawdopodobnie zaczyna działać.Pompa coraz lepsza,dzisiaj powiedziałbym,że wręcz zajebista(nie wiem co byłoby na High Carbie,zwłaszcza,że leci przecież RAD).Z ciekawości wrzucę jakiś pomper przedtreningowy w przyszłym tygodniu.
Potliwość w nocy jest MASAKRYCZNA.Dzisiaj byłem tak spocony,że w końcu spałem na mokrym łóżku.Na treningu się nie odniosę bo potliwość mam wtedy zawsze mocną.

Libido zleciało,bezapelacyjnie.Jeść mi się chce non stop,odliczam dni do cheat meal'a. Mimo,że michę trzymam to jest ciężko z takim apetytem.Prawie jak na MK.
Dojdzie jeszcze metformina na dniach,która powinna ładnie zazębiać się z SR i SV.I to by było na tyle.
Zaczynam 4 tydzień "suplementacji" więc w teorii dopiero powinna zacząć się zabawa.

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 23, 2016, 08:04:39 pm »
Dziś był bieg,a dałem do zrozumienia ,że będe na bieżąco testować enduro.
Niestety czuję się tak jakbym nie biegał od paru lat ,a dodatkowo jakby mi wpadło parę kilo mięsa bez treningu.Inaczej nie umiem opisać tego stanu.
Dodatkowo,pompujące się piszczelowe przednie dalej dokuczają.Mobilizowałem powięź dwukrotnie i jest lepiej,ale bez rewelacji.Biegnę jak na dwóch kołkach.
W każdym razie ruszyłem na bieg póki nie rozpoczęły się hiper domsy po psychosiadach.
Biegnąc na takich kołkach,czując się jak parowóz sprawdziłem tempo.Porównując je do ostatniego treningu kiedy biegło mi się bardzo dobrze biegłem szybciej patrząc na tempo średnie o 3 sekundy na kilometr.Niedużo ,ale patrząc na samopoczucie spodziewałem się tendencji w drugą stronę.
Co więcej porównując z treningami z początku miesiąca średnie tempo,obecnie około 20 sekund na kilometr szybciej.To już sporo.
Mam wrażenie ,że Enduro nie łapie od samego początku.Dopiero po jakimś czasie biegu załapuje i wtedy wyraźnie czuć różnicę.
Oby mi ta niedyspozycja biegowa przeszła bo zamiast progressować z formą będzie regress.

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 23, 2016, 08:22:04 pm »

Mam wrażenie ,że Enduro nie łapie od samego początku.Dopiero po jakimś czasie biegu załapuje i wtedy wyraźnie czuć różnicę.

Ja zauważyłem podobną rzecz jak byłem na CR. Jakby zaczynało działać po około 20-30min. Nawet zacząłem brać nie godzinę przed treningiem - zawodami ale półtorej godziny co by trafić od początku ;) Ale myślę że po prostu działanie czuć najbardziej na tych progowych wartościach,  na "wysokich obrotach" dlatego mamy takie odczucia.

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 23, 2016, 08:44:45 pm »
Ciężko mi się odnieść przez fakt,że wydolność mi spadła do zera.Nie wiem,może kwestia RAD'u?
Apetyt wysoko,śpię dobrze,czasu na regenerację multum,na siłowym czuję się jakbym cały czas był na samym początku cyklu treningowego także jakiekolwiek "przetrenowanie" nie wchodzi w grę.

Jutro wrzucę 1.5 h przed treningiem enduro i zobaczę czy masz racje:).
Dziś pozwolę sobie wrzucić 40 gramów węgli więcej, szaleństwo!:>

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 24, 2016, 12:09:12 pm »
Wlazłem dziś na wagę.
Przypomnę,że waga na starcie 83.5.Nieuczciwe byłoby nie napomnieć,że przed cyklem miałem spore wahania wagi w przedziale 83.5-85.6 z przewagą tej drugiej wagi.
Rozpoczął się 4'ty tydzień waga z dziś 87.7-88.
Najbardziej wiarygodne moim zdaniem jest to,że te 83.5 to były jakieś chwilowe spadki wagi bo jednak tyle kilogramów in plus byłoby nierealne.
Podsumowując 3 tygodnie RAD+SV gdzie miał prawo działać jedynie RAD + około 2 kg.Według Warriora wychodzi identyczny wynik przyrostu beztłuszczowej masy ciała.
Przypomnę 1 tydzień RAD 10 mg, od drugiego tygodnia 20 mg.
Jest jak powinno być,2 kilogramy dla mnie niewidoczne więc sucho.
Czy w mojej ocenie warto wrzucać RAD? Biorąc od chłopaków z SA owszem.W tej cenie kupuje się przedtreningówkę gdzie przeciętny ziemniak wcina puche na miesiąc.
W mojej sytuacji będąc na High Facie gdybym miał brać poza SA w życiu bym nie kupił RAD'u.Patrząc na ceny+ fakt,że na High Facie odpada mi sporo atutów jak nabicie to szkoda zachodu.
Na dodatek DSM zrobił niezły pimp twierdząc ,że przy dawce 8 mg dzieją się niesamowite rzeczy gdzie w mojej ocenie nie warto brać poniżej 20 mg ,a najlepiej byłoby 30.
Taka uwaga ode mnie przeglądając inne fora-pamiętajmy ,że to są SARM'y. Tutaj nie ma być nie wiadomo jak wielkich przyrostów.Jak jest zbyt dużo to raczej nie SARM. Potem czytam w zakątkach internetu,że dziewczyna zrobiła na Ostarynie 5 kg i jeszcze fat zleciał ;)

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 514
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 490
Total: 490