* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 08:54:42 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: zestaw anaboliczny  (Przeczytany 46055 razy)

Offline Differrus

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 14, 2018, 09:18:52 pm »
Mam pytanie co do ZA. Posiadam jeszcze w mieszkaniu 2 opakowania które kiedyś brat kupił i których koniec końców nie zjadł. Czy w trakcie stosowania zmienia się zapach skóry i potu na ten charakterystyczny dla koziderki ?

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 15, 2018, 08:27:03 am »
Ja niezauważyłem i nikt mi w domu nie zwrócił na to uwagi więc chyba nie capi ;)

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 15, 2018, 11:04:53 am »
Też zjadłem z 2 puszki i nie było komentarzy. Ja od siebie czułem co prawda dziwny zapach ale nikt inny mi nie zwracał uwagi, może z grzeczności ale wątpie bo pytałem kilka osób ;)

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 15, 2018, 02:04:06 pm »
Mocz na pewno wali ostro - przynajmniej u mnie.

Offline RomanWu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 01, 2019, 02:39:53 pm »
Witam!
Zajadam zestaw anaboliczny 2 kapsy i testo up 2 kapsy od ok 3 tygodni.
Zauważyłem dziwne problemy jakby z blednikiem, zdarza się, szczególnie rano, że przez krótką chwilę świat jakby wirowal, potem przez chwilę mam problemy z koordynacja ruchowa. Zaczelo się to ok tydzień po rozpoczęciu kuracji. Dodam że przez pierwsze dwa dni czułem się po zjedzeniu kapsów jakbym co najmniej speeda przyjebal, byłem po prostu naćpany, potem przeszlo.
Doszły też wieczorne bóle głowy....
Ale siła idzie, bardzo czuje utwardzenie mięśnia, widzę efekty, więc nie chciałbym przerywać
Ktoś coś miał podobnego albo może coś poradzi ....???

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 01, 2019, 02:53:02 pm »
Nie pasuje Ci Damiana prawdopodobnie :) Afrodyzjaki mają to do siebie, podnoszą ciśnienie, to są tzw ''Common side effects''.

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 16, 2019, 06:43:49 am »
Od miesiąca leciał anaboliczny 3x1, dodatkowo tongkat ali 2x1. Wcześniej jeszcze była czarna maca, ale skończyła mi się mniej więcej w połowie miesiąca.
Co mogę powiedzieć? Czuje skok nabicia, minimalnie siła na plus i na pewno podwyższona wytrzymałość mięśniowa - krótsze przerwy między seriami, więcej powtórzeń.
Wczoraj przed ostatnim kaps zrobiłem badania i doznałem szoku:
LH    3,2 mIU/mL   1,7 — 8,6
FSH  2,81 mlU/ml   1,5 — 12,4
E2    10,1 pg/ml     25,80 — 60,70
TST   0,52 ng/ml     2,49 — 8,36

Niewiem czy coś dodajecie do tego zestawu, czy substancje ziołowe przekłamują wynik, bo co jest najciekawsze, dwie godziny po badaniu normalnie seksik wjechał na twardym korzeniu. Nie czuje się poza tym specjalnie rozjebany jak na taki wynik.
Wiem jak to jest nie mieć teścia po cyklu i wtedy jest tragedia z samopoczuciem, a teraz jest całkiem normalnie, chociaż trochę śpiący jestem.

Dodam, że jestem ponad pół roku na offie, 3 miesiące temu, po skończeniu SERMÓW, miałem teścia 4 ng/ml czyli 8x więcej. LH było w okolicach 7 czyli podniesione przez SERMY.
Rozumiem ze teraz LH nizsze bez sermów o ponad 50%, ale tesc 8x mniejszy??!

To już druga taka akcja, kiedyś jadłem anaboliczny jeszcze z poprzedniej generacji (trochę inna mieszanka) i wyszedł mi teść 1,5ng, ale to było po ok 1-2 miesięcznym odbloku, gdzie równolegle leciał zestaw, więc pomyślałem, że wina krótkiego odbloku. Teraz sytuacja trochę inna, a wynik jeszcze bardziej dziwny.

Zrobię kolejne badanie za miesiąc, dwa bez zestawu anabolicznego, zobaczymy wtedy...
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2019, 10:53:03 pm by reprezentant »

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 16, 2019, 07:45:01 am »
Daj znać, bo już 3-4 os pisały o obniżeniu teścia po nim  ???  :)
Tylko w tym dwie osoby, które miały kiepsko zrobiony odblok.

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 16, 2019, 10:18:52 am »
Reprezentant - miałem prawie tak samo, też wszystko super, oprócz lekkiego ospania - zrobiłem badania, wyszedł test 100, a przy tym libido było bardzo wysoko, nabicie też bardzo ładne, jakbym miał górną normę - miesiąc potem zrobiłem badanie - test 600, więc sam się zastanawiałem czy to samo oddziaływanie ecdysteronu

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 16, 2019, 12:25:41 pm »
My również gdybaliśmy nad tym. Wiem, że firma zmieniała dostawcę ecdysteronu i innych składników dwukrotnie - efekt ten sam. Jak będzie taka sytuacja to wypadnie z oferty, dopóki producent jasno nie powie dlaczego taka sytuacja ma miejsce. :)

Osobiście pisałem do p. Różańskiego, który powiedział, że takie sytuacje w niektórych organizmach zachodzą, zaargumentował to specyfiką danego organizmu i przypadku.

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 18, 2019, 07:02:19 am »
Oj temat będę obserwował bo aktualnie jestem na ZA. Nie chciałem się oddzywać ale już na poprzednich cyklach anabolicznego coś mi nie pasowało. Właśnie libido siadało po kilku tygodniach. Tłumaczyłem to sobie stresem, cieższym treningiem itd. Badań nie robiłem ale teraz jak za miesiąc skończę drugie opakowanie to się skuszę i powtórzę za kolejny miesiąc. Oczywiście poza tym anaboliczny robi swoją robotę i jak na "ziołowy preparat" działa wyśmienicie ;) Nawet Ziólko kiedyś wspomniał, że sam jest zaskoczony, że tak działa.

Offline Kubaaa92

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 30, 2019, 05:37:25 pm »
I jak tam sytuacja z anabolicznym Panowie?

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 30, 2019, 06:31:33 pm »
jechalem na anabolicznym odkad sie pojawil i zawsze chwalilem ale ostatnio znow wzialem i jakoś juz nie "TO"  :-\ ,moze to juz kwestia organizmu ale cos mi nie gra ,nie to nabicie,sila jakos tez szalu nie robi no niewiem co powiedziec szczerze

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 30, 2019, 06:45:29 pm »
Jak przerobiłeś tyle towaru od tego czasu to na co liczysz? Że zioła poklepią?  ;)

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: zestaw anaboliczny
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 30, 2019, 06:49:47 pm »
no kiedys klepaly :D piekne czasy to byly a poza tym bylem na rocznym detoksie  :P

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 120
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 54
Total: 55