* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:35:41 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505665 razy)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1425 dnia: Października 08, 2016, 07:23:05 am »
Przyłączam się do pytania. Również planuje podobny cykl i mam te same godziny treningu.
Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę okres półtrwania osty i lgd nie ma znaczenie czy rano albo wieczorem.

No tak ale po prostu czy stężenie nie będzie większe po paru godzinach od przyjęcia niż po kilkudziesięciu minutach, co może przełożyć się na lepszy trening? A  jeszcze z tą sennością podczas przyjmowania osty, na którą skarża się przyjmujący, może lepiej byłoby ją przespać? Jeśli wypisuje jakieś herezje to wybaczcie.
Panowie, bo to pytania po prostu nielogiczne.
Jesli wiecie, ze srodki maja 24h okres poltrwania to na jakie wahania stezenia liczycie? Jak bedziecie jedli co 3 dni to tak, bedzie problem.
Rozwodzicie sie, jak byscie jechali na mr Olympia. czy dwie minut po obiedzie czy 4 minuty przed sniadaniem? Kiedys jadlem przed kolacja i mniej poszlo, niz przed obiadem ;)
Nie ma znaczenia kompletnie, przyjmijcie stala pore przyjmowania i bedzie ok. Na kazdego dziala inaczej.
Kobietki zajadaja oste z rana i na wieczor, panowie podobnie. Jedni maja sennosc  po porannej dawce caly dzien, inni maja po wieczornej dopiero z rana, a i tak wiekszosc nie ma tego wcale.

Nac zajadaj 2x 600mg dziennie a cycle assist wrzuc sobie rano jeden kaps i drugi na wieczor.

Na luzie panowie, bo popadniecie w paranoje i bedziecie ze stoperem siedziec odliczajac 24h od tabsa do tabsa ;)

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1426 dnia: Października 11, 2016, 10:53:36 pm »
 Pany jakieś opinie może o trena -TD to jest estra-4,9,11-diene-3,17-dione w wersjii w kremie .Nigdzie nie mogę żadnych opinii znaleźć .A ciekawi mnie czy nie jakiś wałek ,bo tanie to nie jest.I ewentualne połączenie z furuzadrolem Sa co by troche progesteron zbić :)
Pozdro

Offline sport_hamburg

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1427 dnia: Października 17, 2016, 11:36:49 pm »
Nie wiem gdzie pytać wiec spróbuję tu. Czy jest coś co może pomóc na entezoptie przyczepu tricepsa ?tb500. Bpc

Offline Dr. Wen Mei

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 134
  • Karma: +5/-2
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1428 dnia: Października 17, 2016, 11:50:40 pm »
tb500. Bpc-157 ,hgh ,ostarine 10mg a day .

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1429 dnia: Października 18, 2016, 05:35:46 am »
Tb500 3x w tygodniu ampka 2mg (lepiej 5mg), nie musi byc w miejsce kontuzji, ale lepiej.

Bpc157 - najlepiej 2 shoty dziennie w miejsce kontuzji, a jak nie 2 to chociaz 1x 400mcg.

Kuracja miesiac czasu i po wiekszosci kontuzji nie ma :)

Offline sport_hamburg

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1430 dnia: Października 18, 2016, 10:58:11 am »
Ortopeda mówi  do mnie tak tu juz pan nic nie zrobi.jak pan wróci do ćwiczeń to będzie boleć  znowu. Naprawić się już nie naprawi można jedynie próbować przeciwbólowo. Ja mówię czyli co ręka w kieszeń i tyle? Zrobił minę i przepisal zabiegi laser, jonizacje lidokaina , magnetronic. Do tego volataren i wizyta za 2mies. 

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1431 dnia: Października 18, 2016, 11:06:31 am »
Norma, mi 5 lat temu zakazali cwiczen, a kolana mam juz w lepszej formie niz jak jezdzilem w DH, a mialo byc tylko gorzej... ;) to samo z nieuleczalnym łokciem tenisisty i innymi dzienymi urazami. Musi miec z Ciebie pozytek konował, nie ksztalca sie, nie maja pojecia o obecnym postepie w medycynie to i zalecenia rodem z prlu.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1432 dnia: Października 18, 2016, 11:19:27 am »
Panowie, poszło sporo opakowań Epi. Możecie podrzucić kilka opinii?

Offline sport_hamburg

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1433 dnia: Października 18, 2016, 12:47:12 pm »
Jaka u was cena tego tb500 i bpc

Offline hajduk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1434 dnia: Października 18, 2016, 01:03:52 pm »
Panowie, poszło sporo opakowań Epi. Możecie podrzucić kilka opinii?


Nt epi sam pisalem, dziala, ubija, estro zlatuje, stawy odczuwalne po 4 tyg. ;) sila sporo na plus poszla.

Alat i Aspat jakoś w granicach 80 po 6 tyg cyklu, GGTP nieruszone, lipidy lekko w górę, ale dalej w normie. Czeka jeszcze jedna paka na kolejny kick albo zostawie na odblok.
Pod koniec już trawienie trochę płakało, ale nie ma co narzekać, w końcu to oral.  ::)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1435 dnia: Października 20, 2016, 12:21:10 pm »
W pace z Supervarem na cle od wtorku :) Dziś powinni puścić, albo wdrożyć procedurę.

Offline Banks

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1436 dnia: Października 22, 2016, 12:33:28 am »
Gw czy Sr
Dowiedzialem sie, ze SR to nowej generacji GW... Ile w tym prawdy nie wiem, ale jestem w ostanim etapie redu szykujacej mnie pod mase jakosciowa. Zalezy by jak najwiecej sie dociac...

Offline krzykacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1437 dnia: Października 22, 2016, 05:49:01 pm »
Panowie mam pytanie, trochę lekkomyślne
Ogólnie mimo, że jestem młody to piję od wielkiego dzwonu jakoś potrafię pójść do klubu czy gdziekolwiek bez tego dodatku. Ale no właśnie trafia się okazja do świętowania, będzie to gdzieś 6 tydzień na hdrolu i gw zabezpieczać jakoś wątrobę delikatnie? Ogólnie jak pytałem tutaj o wątrobę w trakcie cyklu to doradziliście mi, że nie trzeba. ;)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1438 dnia: Października 22, 2016, 05:51:05 pm »
Gw czy Sr
Dowiedzialem sie, ze SR to nowej generacji GW... Ile w tym prawdy nie wiem, ale jestem w ostanim etapie redu szykujacej mnie pod mase jakosciowa. Zalezy by jak najwiecej sie dociac...

GW i to zdecydowanie.Generalnie długo na tym waga się trzyma w miejscu ,a fat schodzi.Z opinii znajomych u niektórych nieźle podniosło moc i siłę, przedtreningowo też sprawdzało się okej.
U mnie osobiście przekładało się przede wszystkim na tętno, jak jedziesz mocny interwał to można przywalić mocniej i dłużej.
SR w sumie mocno podnioslo apetyt,ale przełożenia na inne aspekty zbytnio nie czułem.

Offline Banks

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1439 dnia: Października 22, 2016, 08:03:56 pm »
W takim razie pytanko ostatnie bo bralem gw i niestety fejk ale to nie od SA.
Jakie dawkowanie GW no jestem juz zaawansowany wiec dawka pewnie inna niz dla poczatkujacego. Bf juz ponizej 10% chce wywalic na maksa gliko i tluszcze wyplaszczyc sie na maksa takiccel przed masa, no i czy jest na stanie GW chlopaki
Pozdrawiam

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 112
Total: 112