* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:31:13 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1684621 razy)

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #975 dnia: Lipca 29, 2016, 01:30:43 pm »
Incub: ja jestem mega zadowolony z enduro. Jak dla mnie lepiej na mnie działa niż CR+ZW. Ostatnio leciałem CR prawie trzy miesiące i ostatnie tygodnie nawet po 6 kaps i dwa tygodnie przed zawodami dołożyłem 3 kaps ZW.  Teraz jestem drugi tydzień na enduro i wrażenia lepsze. Biorę jedną kaps rano dwie przed treningiem. Ale przyznam szczerze że trzy przed treningiem mocniej działa. Po poprzednim cyklu CR zero spadków wytrzymałości i szybkości. Ja na twoim miejscu zacząłbym od enduro a jak ci będzie mało wskoczysz na CR+ZW. Ja bym tak zrobił.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #976 dnia: Lipca 29, 2016, 01:51:02 pm »
Panowie, nie mamy pojęcia kim jest Jacek Kerlin, ktoś coś zamawiał z tego imienia?

Offline Incub

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #977 dnia: Lipca 29, 2016, 04:32:20 pm »
Dzięki salvador za wyczerpujące info  :) Zamówiłem już CR+ZW. Zobaczymy jak będzie i podzielę się opinią. Mam nadzieję, że da radę zwłaszcza, że kończę cykl SR i Aicar i obawiam się spadku wytrzymałości a sezon trwa ;)

Offline Lanador

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #978 dnia: Lipca 30, 2016, 12:59:53 pm »
Koncze wlasnie redukcje i przymierzam sie do okresu masowego. Bede lecial na dietce z duza przewaga wegli zatem decyzja padla na zaopatrzenie sie w Insu-Lean. Jakie zestawy polecili byscie dodatkowo na ten okres? Zastanawialem sie nad ZA lub ZBT klasyk.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #979 dnia: Lipca 30, 2016, 02:02:35 pm »
Spora rozbieznosc miedzy tymi zestawami. Zalezy co maja na celu robic :) na czym Ci zalezy.

Offline Lanador

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #980 dnia: Lipca 30, 2016, 02:10:13 pm »
Cel -> maksymalny przyrost suchej masy miesniowej :)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #981 dnia: Lipca 30, 2016, 02:31:59 pm »
W takim razie na pewno ZBT :) ZA przy intensywnych treningach daje swietne efekty, uk nerwowy lepiej odpoczywa.

Offline smash

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #982 dnia: Lipca 30, 2016, 04:40:02 pm »
Tez zastanawialem sie pomiędzy zbt i za w celu poprawy parametrow silowo masowych. Polecono mi.zdecydowanie zestaw anabol. Poki co dopiero 3 dzień stosowania i zauwazalny już wzrost libido i wzrost pompy miesniowej w trakcie treningu. Zobaczymy jak efekty w dluzszej perspektywie, trening będzie dosyc intensywny.
Ps zastanawiam sie co ewentualnie pozniej moznaby dorzucic do powyzszego zestawu zeby wspomoc efekt anaboliczny. Poki co nic nie dodaje, poniewaz chce sprawdzic jak dziala sam ZA.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2016, 04:41:38 pm by smash »

Offline Lanador

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #983 dnia: Lipca 30, 2016, 11:40:30 pm »
Heh teraz to mam dopiero dylemat po waszych wypowiedziach :P Dodatkowe pytanie - ZBT ultra to jest zestaw, ktory dodatkowo w skladzie posiada clomid czy sie myle?

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #984 dnia: Lipca 31, 2016, 05:46:00 pm »
Heh teraz to mam dopiero dylemat po waszych wypowiedziach :P Dodatkowe pytanie - ZBT ultra to jest zestaw, ktory dodatkowo w skladzie posiada clomid czy sie myle?
tak,chrupie po kazdym cyklu ;)

Offline Klama

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #985 dnia: Sierpnia 01, 2016, 10:03:37 am »
ZW+Burak + Cordyceps połączenie fenomenalne. Nigdy tak dobrze mi się nie jechało, mimo odczuwalnego kwasu mlekowego jechało się po prostu rewelacyjnie, w głowie nastawienie takie, że jechało się z przyjemnością. Tętno 180 nie było w ogóle problemem.

2 kaps buraka wystarczają kompletnie, przy 4 czuć jeszcze poprawę, a przy 8 już różnicy nie ma, więc 2-4 kaps i jazda.

Offline smash

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #986 dnia: Sierpnia 01, 2016, 10:29:16 am »
Heh teraz to mam dopiero dylemat po waszych wypowiedziach :P Dodatkowe pytanie - ZBT ultra to jest zestaw, ktory dodatkowo w skladzie posiada clomid czy sie myle?

Nie wiem czy tam pan ziolko sie po prostu pare postow wyzej nie pomylil z rozpedu. Z tego co.ja sie orientuje w celu poprawy wynikow silowo masowych lepszym wyjsciem jest zestaw anabl, poniewaz sklada sie z ziolek posiadajacych saponiny steroidowe, czyli te skladniki, ktore maja wplyw przynajmniej w teorii na efekty.
Zbt jest stosowany bardziej w celu wyrownania/podwyzszenia tescia gdy jego poziom spada ponizej normy np w wyniku cyklu na bombie.
Ogolnie to widze, ze malo osob tutaj sie wypowiada ze sportow silowych, szkoda. Sam jestem ciekawy jakie efeekty beda po zestaawie anabol, mam nadzieje, ze oprocz wzrostu libido (bo to akurat nie jest moim glownym celem) wzrosna rowniez parametry silowo masowe.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2016, 10:31:00 am by smash »

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #987 dnia: Sierpnia 01, 2016, 10:36:18 am »
Jeśli pytanie jest o ZA- Zestaw Adaptogenny i ZBT to nie, nie pomyliłem się ;)

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #988 dnia: Sierpnia 01, 2016, 02:30:35 pm »
Chciałbym dopytać się o zestaw na podniesienie testo wersja klasyczna vs. wersja z clomid. Widzę że to dwa różne składy jednak więcej opini i opisów dotyczy tego zestawu z clomid. Ja nie potrzebuje odbloku to dla mnie wersja klasyczna wystarczy? Czy po prostu wersja klasyczna jest powiedzmy słabsza o połowę od wersji z clomid? Można ZBT łyknąć bez clomidu jeśli nie jest stosowany w celu odbloku tylko w celu podniesienia testo? Ciągle nie rozumiem różnic między tymi zestawami.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #989 dnia: Sierpnia 01, 2016, 03:02:23 pm »
Nie widzisz różnicy, bo nie wiesz do czego służy clomid oraz jakie jego dawki się stosuje :)

Te składy różnią się tylko i wyłącznie dodatkiem clomidu i tak, jak Ziółko opisał są to zestawy uzupełniające odblok, a nie odblokowujące ;) Obydwa służą podniesiu teścia, lecz z clomidem jest mocniejsza.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 115
Total: 116