* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 07:40:54 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: suplementacja pod triathlon  (Przeczytany 4272 razy)

Offline hardystasiek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
suplementacja pod triathlon
« dnia: Czerwca 01, 2016, 10:40:41 pm »
Cześć!
mam 40 lat uprawiam triathlon i szukam czegoś co pomoże mi w szybkiej regeneracji i wzmocni  nadszarpnięte mięśnie.
Do tej pory używałem ZW, ZBT i cordyceps ale z racji wieku myślę o braniu teścia.
Ale czy od hormonu nie zaleje mnie i tym samym stracę szybkość? 
Co koledzy polecają? Czekam na wasze opinie i z góry dziękuję za wskazówki.

Vines

  • Gość
Odp: suplementacja pod triathlon
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 02, 2016, 07:18:49 am »
W tym wieku na pewno odczujesz działanie testosteronu chociażby w małych dawkach (lepsze samopoczucie, szybsza regeneracja). To czy Cię "zaleje" jak sam określiłeś zależy tylko i wyłącznie od Twojej diety. Jeśli odżywiasz się z głową to nie masz co się o to martwić. Popatrz na inne dyscypliny wytrzymałościowe jak chociażby popularne tutaj kolarstwo, lub wytrzymałościowo-siłowe np. sporty walki. Osoby te z uwagi na rodzaj treningu mimo iż stosują doping to nie wyglądają jak kulturyści a tym samym nie tracą na zwinności, szybkości czy też bazie tlenowej. Sam fakt jak zmieni się Twoja waga (i o ile) zależy w dużej mierze od diety i po części również od dawek testosteronu (chociaż domyślam się że w Twoim wieku, biorąc jeszcze pod uwagę dyscyplinę którą uprawiasz - szalał już nie będziesz, więc nie masz co się tym martwić). 

Offline hardystasiek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: suplementacja pod triathlon
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2016, 01:32:52 pm »
Dzięki za odpowiedź.
Co masz na myśli pisząc "odpowiednia dieta" ? Czy chodzi o nie przesadzanie z cukrem?
Jakie dawki teścia będą odpowiednie?
Proszę też innych o cenne wskazówki

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 512
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 3
Guests: 487
Total: 490