* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:48:44 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA  (Przeczytany 17103 razy)

Offline Robson1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« dnia: Stycznia 24, 2017, 01:49:43 pm »
Witam

W tym temacie zdam relacje z cyklu na cuksach od SportAcademy.
Jest to moje drugie podejście z dopingiem, z którego relacje również zdałem na tym forum- oczywiście też na cukierkach od SA. tutaj link http://sportacademy.com.pl/index.php?topic=520.0

Tym razem wybór padł na RAD 140, Ostaryna, GW i Supervar.

Celem cyklu jest zbudowanie masy mięśniowej, przy jak najmniejszym stopniu otłuszczenia.
Waga początkowa 83 kg (185 cm wzrost, BF ok 15%)
dieta :  na starcie ok 3300 kcal, a makrosy wyglądają mniej więcej tak: B 215,2 g   W 445,0 g   T 79,9 g   

Trening FBW tylko i wyłącznie na wolnych ciężarach 3x w tygodniu, do tego 2-3x tygodniowo interwały po 20-25 minut

Suplementacja - kreatyna, witamina d3 + k2, omega 3, NAC, kompleks witamin i minerałów

rozpiska cyklu:

1 RAD 10 mg ed / GW 10 mg ed
2 RAD 15 mg ed / GW 20 mg ed
3-6 RAD 20 mg ed / GW 20 mg ed
7 RAD 25 mg ed / GW 20 mg ed
8-9 RAD 30 mg ed / GW 20 mg ed
9 SV 30 mg ed / GW 20 mg ed
10 SV 40 mg ed / GW 20 mg ed
11-16 50 mg ed / GW 20 mg ed

jak widzicie nie uwzględniłem jeszcze ostaryny, a więc tutaj prośba dla speców o wskazówki, w którym etapie cyklu ją dorzucić (mam 120 kap do dyspozycji) dodam jeszcze tylko, ze oste głównie wziąłem w celu ochrony i regeneracji stawów, więc chciałem dawkować nie więcej jak 20mg ed
_____________________________________________________________________

Ok to tyle w ramach wstępu, czas przejść do konkretów.

Jestem już na początku 3 tygodnia cyklu na rad + gw.
-Rad zaczął się dość szybko wkręcać, bo już po paru dniach zauważyłem nabicie w ciągu dnia, zwłaszcza po posiłkach, gdzie jest spora ilość węgli, większa pompa na treningach zauważona też już w 5 dniu przyjmowania specyfiku...
-W drugim tygodniu zauważalny wzrost siły, pompa na treningu jeszcze większa, a nabicie utrzymuje się przez większość dnia. Waga po dwóch tygodniach waha się w przedziale 85-86 kg, a więc już 2/3 kg na +

Niestety efekty uboczne również dość szybko zostały przeze mnie zaobserwowane...
- spadek libido już po paru dniach (stan ten utrzymywał się 2-3 dni, ale odziwo wróciło do normy, a w tym czasie mój mr. wacek sprawiał wrażenie zimnego- dosłownie, mniej czułego i wrażliwego na jakiekolwiek bodźce)
- problemy z oddawaniem moczu (nie zawsze ale zdarza się, że stoję ok minute przy kiblu zanim zacznę lać -  przed cyklem raczej to zjawisko nie występowało, a jak występowało to bardzo sporadycznie i nie w tak dużym stopniu)- ten problem też zdaje się ustępować- kumulacja tych saidów była w ok 4-8 dniu cyklu)
- przez nadmierną pompe na treningu, ciężko robić jakiekolwiek ćwiczenia powyżej 10 powtórzeń na serie
- spadek wydolności- podczas robienia interwału szybciej się męczę, nogi puchną, wydają się ciężkie i nie mogę dobić do tętna 180 i więcej, gdzie wcześniej bez problemu osiągałem taki wynik, a teraz ledwo dobijam do 170 i to pod koniec treningu interwałowego

To na razie tyle z moich dotychczasowych obserwacji
kolejny raport za jakieś 2-3 tygodnie

pozdro

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 24, 2017, 02:11:02 pm »
podlacze sie jesli wolno bo widze ,ze bardzo podobny cykl :) lecimy ..zgadzam sie w 99% z tym co kolega napisal z tym ,ze jade inne dawki i dlugosci....co do osty dalbym z ranca do GW 10mg mysle starcza na ochrone stawow 20 lekko juz chyba pod anaboliczny idzie ,przynajmniej ja tak jade podobnie jak GW-10mg..rad140 jede  4 tygodnie po 20mg odrazu-sila straszna!teraz wjezdza wlasnie SV ale odrazu 50 mg bo tyle uwazam z poprzedniego doswiadczenia z SV daje kopa,biorac pod uwage ,ze SV sie wkreca po 2-3 tygodniach juz zaczynam brac zeby sie zazebil na koncowke z Rad140,w tle poleci z.anaboliczny bo zauwazylem ,ze ma potencjal..pomijam inne wynalazki typu kreta,witaminy itp
ps i wegle!rad140 uwielbia wegle zdecydowanie razem z InsuLeanem robi straszna robote
ps2...wydolnosc poprawilem dolaczajac Buraka choc i tak rad140 obniza-strasznie mnie pompuje jak jade na rowerze

Offline Zamotrk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 24, 2017, 04:08:00 pm »
Czekam na Wasze relacje, poniewaz szykuje sie do podobnego cyklu. W sensie na pewno chce wyprobowac RAD, jakbyscie porownali RAD do LGD? Ktory srodek silniejszy? Warto waszym zdaniem je zestackowac?

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 24, 2017, 11:27:08 pm »
U mnie po radzie było libido na +.Wydolność tragedia ale nabicia takiego nie miałem po niczym innym.Szczerze poszła też siła jak nie szła po metanabolu z sa tak po tym wszystko na + cały dzień człowiek nabity.Jedna z tych rzeczy która mogę powiedzieć że w 100%działa,po mecie raczej było średnio w stosunku mg do mg do radu.Tylko ta wydolność dla mnie przekreśla z uwagi na cele.Po lgd był zamuł i też małe dawki ciężko stwierdzić powyżej 10mg trzeba by było.

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 25, 2017, 08:22:05 am »
ja moglem porownac rad140 z 1 sortu z Brawna i teraz z SA-niebo a ziemia na korzysc  tego z SA...co do stackowania uwazam ,ze polaczenie rad140+LGD to fajny cykl moze byc-sila(rad140) i masa(LGD),choc dorzucilbym jeszcze GW na lipidy-u mnie sie sprawdza narazie...ale NAPEWNO rad140 wplywa niekorzystnie j/w na wydolnosc -ale cos za cos mysle

Offline Zamotrk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 25, 2017, 04:40:24 pm »
Ok, wiec prawdopodobnie poleci RAD+LGD+GW ( 10mg ?). Dzieki za odp, i sorry Robson za spam ;]

Offline BESTIA

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 25, 2017, 06:50:39 pm »
Porównanie radu do mety pod względem siły to porównanie malucha do Mercedesa.
Na mnie ten rad dużego wrażenia nie zrobił słyszałem ze na każdego działa inaczej.

Offline Robson1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 26, 2017, 09:16:26 am »
jasne, nie mam nic przeciwko, śmiało wyrażajcie tutaj swoje opinie

dalej do końca nie wiem gdzie tą oste dorzucić, ale jak mogę też wykorzystać jej potencjał anaboliczny, to chyba nie zaszkodzi, co nie?:)

myślę by wrzucić w 4 albo 5 tygodniu od 10 mg i co tydzień zwiększać dawke o 5 mg do 20 i potem tak caly czas do końca lecieć (zostało mi jeszcze troche osty z olympusa w kapsach po 5mg, więc można kombinować)

A skoro SV wkręca się 2-3 tygodnie, to też chyba zacznę aplikować o tydzień wcześniej, żeby tak jak to tumi stwierdził- "zazębiło się z RAD"  8)

Offline Robson1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 13, 2017, 12:44:12 pm »
Witam.

kilka słów na temat cyklu

zaczął się właśnie 6 tydzień cyklu
obecnie leci 20 mg RAD, 20mg GW i od tego tygodnia 20mg ostaryna

waga obecnie to 87kg +/- 1kg (czyli od początku już ok 4kg wpadły)
wszystkie obwody na plus, w pasie + 1cm, a więc troszke też podlało (miska nie jest w 100% czysta i zdarza się podjadać  ::) )
siła rośnie z treningu na trening, czuć jeszcze zapas na 1-2 powtórzenia w ostatniej serii, ale chowam ego do kieszeni i trzymam się planu

niestety przez spadek wydolności + nadmierna pompa demotywuje mnie do kręcenia interwałów- straszna męczarnia przez to i wykonuję tylko 1 max 2 razy w tygodniu dochodząc do maksymalnie 80% tętna maksymalnego (tętno ok 160) i to dopiero pod koniec 20 minutowego interwału (1 min sprint/ 1 min lekko- rowerek stacjonarny)

do tego pojawiły się backpumpy podczas robienia siadów powyżej 10 powtórzeń na serie

libido też coraz gorzej, ale zaopatrzyłem się w erektora żeby kobitke zadowolić, więc za bardzo się tym nie przejmuję  8)

radu zostało mi jeszcze na ok 3-4 tygodnie, od przyszłego tygodnia zwiększę dawke do 25mg i po tygodniu dodam kolejne 5mg i polece już do końca 30mg ed, więc pewnie za tydzień/dwa zacznę już dawkować SV zaczynając od 30 mg

no to chyba tyle, pozdro ;)

aa bo prawie zapomniałem, chciałem jeszcze dodać iż ostatnie tygodnie mam wyśmienite samopoczucie, nie wiem czy to ma związek z nadwyżką kaloryczną, czy z przyjmowanymi środkami, ale jakoś wcześniej tego nie zauważyłem... wiadomo zdarzają się sytuacje nerwowe gdzie wybucham, ale na ogół dawno tak dobrze się nie czułem :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2017, 01:18:17 pm by Robson1989 »

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 13, 2017, 01:56:54 pm »
sv 30mg w/g mnie nic nie da..wskakuj odrazu na 50mg w dwoch dawkach dziennie  8)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 13, 2017, 11:33:01 pm »
Robson,jak łapie Cie back pump przy siadach to warto popracować nad stabilizacją centralną i pracą przepony w, boju.Środki to jedno,przy deadliftach jeszcze bardziej zrozumialem,ale w przypadku siadu masz jasny wskaźnik,że ten element jest slabszy

Offline Robson1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 15, 2017, 11:38:00 am »
z tym to zawsze mialem problem, nawet jak nic nie brałem... backpumpy łapały mnie nawet po kilku minutach zwykłego zamiatania podłogi, no ale fakt faktem przy robieniu siadów nigdy się to nie zdarzało... dodam jeszcze że pojawiają się przy robieniu frontów, bo ze sztangą na plecach/low bar jest ok
martwy robię 5x5 więc tutaj też jest git, nie wiem jakby było powyżej 10 powtórzeń

« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2017, 11:39:51 am by Robson1989 »

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 15, 2017, 07:02:22 pm »
Przy froncie potrzebna jest najwieksza praca Core stąd dedukcja z osłabiona stabilizacja centralna raczej prawidlowa.Wrzuc sobie Vacuum+warianty plankow i zobacz czy jest poprawa

Offline Jack Daniels

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 25, 2017, 03:39:49 pm »
Hej mozecie podać link do kupna lgd i rad 140, to jest mój pierwszy raz z sarmami, czy na początek odrazu 2 sarmy czy lepiej ktorys solo?
Jakie dawki stosowac?
Za pomoc wielkie dzięki
Pozdro
Danielo

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: RAD 140, Ostaryna, GW, SV - cuksy od SA
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 25, 2017, 07:53:23 pm »
Hej mozecie podać link do kupna lgd i rad 140, to jest mój pierwszy raz z sarmami, czy na początek odrazu 2 sarmy czy lepiej ktorys solo?
Jakie dawki stosowac?
Za pomoc wielkie dzięki
Pozdro
Danielo

Wszystko jest na tym forum, jak trudno znaleźć Ci nawet temat z cennikiem to nie bierz sie za sarmy

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 240
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 219
Total: 220