* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 12:34:37 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Redukcja z ograniczeniami  (Przeczytany 4740 razy)

Offline karols

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Redukcja z ograniczeniami
« dnia: Marca 26, 2016, 02:42:29 pm »
Witam,

Panowie mam pytanie, muszę zrobić redukcję pod zawody bb, jednak mam dość spore ograniczenia zdrowotne tj. nerwica i rzadko migotanie przedsionków. Z saa odpada tren, z reszty środków na pewno t3 i wszystkie spalacze- pobudzacze. Oczywiście jestem pod kontrolą lekarską. Zastanawiam się nad sensownym cyklem biorąc pod uwagę powyższe okoliczności. Z testa nigdy nie schodzę- hrt, więc na pewno będzie on leciał.

Na pewno z saa chciałbym masteron jeszcze, co tu jeszcze widzicie? primka/oxa/tura?

Z peptydów na pewno gh, słyszałem też dobre opinie o fragmecie więc może warto spróbować? Jakieś jeszcze peptydy, albo sarmy mają wląściwości lipotyczne mocne?


Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Redukcja z ograniczeniami
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 26, 2016, 02:56:06 pm »
Hey,

Primka - jeśli masz takie zasoby gotówkowe to jasne, jak najbardziej, ale hmm.. bardziej celował bym rotacyjnie w Supervar  , H drol.

Fragment HGH jest ok, ale dużo lepiej spisuje się HGH, chyba że połączenie HGH + Fragment, wtedy ma to większy sens. Solo moim zdaniem słabo.

Lipolitycznie fajnie działa również IGF-1 LR3, tylko krótkie cykle, 8 tyg, rotacyjnie z HGH ew. w czasie IGF HGH mniejsze ilości.

Trenu niestety nie zastąpi nic, ale połączenie HGH, Mastera, testo i IGF może nadrobić to. Brałeś pod uwagę superdrol? Bardzo dobrze robi się na tym redukcje i mase, nie ciągnie wody, pompa świetna, masa suchutka :)

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 514
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 408
Total: 409