* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 11:11:45 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Cykl Ostaryna + LGD od SA  (Przeczytany 21217 razy)

Offline Damian

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cykl Ostaryna + LGD od SA
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 22, 2017, 11:30:03 pm »
Jak zestaw anaboliczny??

Offline Zamotrk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cykl Ostaryna + LGD od SA
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 23, 2017, 11:12:32 pm »
Ja jestem zadowolony, zacząłem przyjmować wraz z powrotem do treningów bo najpierw kontuzja, potem wyjazd, w ponad  3 tyg 2 treningi więc prawie miech można powiedzieć.
Myślałem że to co udało mi się dorzucić na cyklu osta +lgd już przypadło ale  w 4 tyg powrou doszedłem do wyników z końcówki cyklu utrzymując tendencje zwyżkowa. Na mnie na pewno podziałal, 2 opakowania skończę za kilka dni.

Offline Jack Daniels

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Cykl Ostaryna + LGD od SA
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 24, 2017, 09:22:04 pm »
Czesc, a powiedz mi czy lgd extreme 4033 z firmy pro nutrition bedzie dobre na poczatek solo przez ok.12 tyg?

Offline Zamotrk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cykl Ostaryna + LGD od SA
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 25, 2017, 04:56:55 pm »
Niestety ale nie miałem styczności z tą firmą więc nie mogę się wypowiedzieć.

Offline Jack Daniels

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Cykl Ostaryna + LGD od SA
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 25, 2017, 05:32:48 pm »
Hej, a co moge zapodac, coś sprawdzonego przez was co klepie, jakis link do sklepu?

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: Cykl Ostaryna + LGD od SA
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 26, 2017, 08:46:03 am »
Kolego niechce być niemiły  ;)ale najpierw ogaarnij sobie neta i przeczytaj swoje posty .Troche zaśmiecasz tematy w których masz wszystko wyłożone na tacy ;)Pozdrawiam

Offline Jack Daniels

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Cykl Ostaryna + LGD od SA
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 26, 2017, 09:26:24 am »
Spoko Arturo, powoli to ogarniamy... :P

Offline Zamotrk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cykl Ostaryna + LGD od SA
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 07, 2017, 03:06:35 pm »
Witam!
Trwa 3ci tydzien cyklu, RAD+LGD+GW.
Na te chwile jeszcze 2 srodki, LGD wrzucam za 2 - 3 dni.
Co moge powiedziec na te chwile...W czasie poprzedniego cyklu na barkach klatce i gornej czesci plecow pojawily sie krosteczki, cos jakby potowki, ktore "przeobrazily sie" w malo estetyczny tradzik, ktory wedrowal od prawej do lewej po moim ciele. Po cyklu stan ten sie utrzymywal, a na badanich ktore zrobilem poczatkiem lutego slabo wypadlem pod katem stoskunku oraz samych wartosci lipidow.
I jesli to nie zbieg okolicznosci, bo badan nie robilem, to chyba GW pomoglo posprzatac troche ten balagan (pewnie po ostarynie), bo zauwazylem wyrazna poprawe swojej cery, a zaczynalo mnie to juz irytowac.
Ogolnie GW do cyklu wrzucilem wlasnie prozdrowotnie, oraz, o ile to mozliwe, by latwiej bylo utrzymac  BF.
Co do RADu to mysle ze zaczal sie wkrecac, pierwszy tydzien lecialo 10 mg, po tyg zwiekszylem do 20 i chyba juz tak zostanie, a po dodaniu LGD to wlasnie nim bede dorzucal do pieca.
Pojawily sie back pumps, bardzo uciazliwe, pierwsze objawy pojawilayt sie w dzin gdy zbyt dlugo bylem w jakiejks niewygodnej pozycji, teraz podczas treningu lower w poniedzialek musialm odpuscic ostatnia serie hips thrust, a przy porzednich i tak zaciskalem zeby. Przesrana sprawa, ale jakos doczlapalem do pilki i tam kilka minut pozwolilo na zrobienie brzucha.
Sila rowniez do przodu, w najciezszej serii WL np po 2 tyg bez plaskiej dorzucilem 2 powt. Wszedzie czuje przyplyw sily, ale na razie wszystko z glowa i bez szalenstw. Z miska podobnie, po okresowym obcieciu kalorii, stopniowo dorzucam kcal w postaci wegli. CDN

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 514
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 499
Total: 499