* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 12:10:08 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505004 razy)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1365 dnia: Września 11, 2016, 12:02:45 pm »
Tak, tylko raz a konkretnie, a nie bawić się tym. Jak chcesz się tego pozbyć to jednak dawki muszą być porządne.

No, ale kwestia tego, że to zawsze może wrócić - w końcu stan zapalny. Brak rozciągania, brak suplementów (składników odżywczych) przeciwzapalnych i gotowe.

Offline maras88

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1366 dnia: Września 11, 2016, 12:46:03 pm »
Pan Koksik, a samo bpc w dawce 300mg 2x dziennie przez 30dni to jaki mniej wiecej koszt?
Kto robił zastrzyki i w jakie miejsce? w łokieć? w ogole skad wziac bpc dobre...

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1367 dnia: Września 11, 2016, 12:53:27 pm »
Np. od nas ;)

Jedna ampka 2mg to ok 70 zł, dolar ciutkę spadł to może 65 gdzieś wyjdzie.

Eee.. jaki łokieć? To, że  nazywa się łokieć tenisisty czy golfisty to nie znaczy, że problem jest w łokciu. Sam robiłem, w miejsce które boli. Nie musi być centralnie, bez przesady. To ma okres działania kilka h, a nie 10s ;)

Da radę, ale efekt słabszy i kuracja dużo dłuższa.



Offline maras88

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1368 dnia: Września 11, 2016, 01:00:50 pm »
2mg 70zł? to 300mg 2x dziennie przez miesiac to kosmos wychodzi.
moge pomarzyc widze :)

Vines

  • Gość
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1369 dnia: Września 11, 2016, 01:14:18 pm »
Oczywiście Panu Koksikowi chodziło o 300 mcg (generalnie zalecane dawki to 250-350 mcg 2x dziennie). Także lecąc najniższą dawką flakon wystarcza na 4 dni. Co nie zmienia sprawy, że to 500 PLN miesięcznie. Chociaż ja jeszcze nie wiedziałem, żeby ktoś leciał BPC miesiącami :P Najczęściej spotyka się dwu tygodniowe kuracje.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1370 dnia: Września 11, 2016, 01:17:44 pm »
Już się poprawiam ;) Tak, 300 mcg miało być.

Zabawa nie tania, ale i tak wychodzi taniej niż roczna suplementacja szrotem, który nic nie daje lub jedynie zataja problem :)

Kuracja miesięczna to 7-9 ampek, czyli miesiąc niejedzenia syfu, picia piwa itp. 8) Miesiąc męczennika  ;D


Najgorsze, że te 2 tyg mało kiedy są skuteczne. Najmniej co widziałem i dało rade to 25 dni. Także lepiej trochę dłużej, a konkretniej ;) To jak wchodzić na propa na miesiąc i liczyć na kozackie przyrosty  8)

Offline maras88

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1371 dnia: Września 11, 2016, 02:09:44 pm »
ahh tak liczyłem ze sie poprawisz na mcg :P
w takim razie wcale nie tak drogo ,pod warunkiem ze miesieczna kuracja rzeczywiscie poprawi stan sciegien.

z tym ze i tak musze liczyc x2 bo wbijałbym w lewe i prawe ramie.

lepiej isc do jakiegos lekarza i poprosic zeby wbił prosto w sciegno czy samemu ładowac poprostu w biceps, a nie w sciegno? wystarczy tak?
zaznaczam ze nic nie boli. celem jest tylko poprawa wytrzymalosci sciegien bicepsów.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1372 dnia: Września 11, 2016, 03:13:39 pm »
Spokojnie samemu dasz radę to zrobić :) Nie ma co przesadzać, po prostu wbijaj w okolice poprzedniego miejsca bólu, zrostu.

Offline maras88

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1373 dnia: Września 11, 2016, 05:27:30 pm »
ale jak miałem zerwane sciegno to wbijac w okolice sciegna na oko?

Offline jarasss26

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1374 dnia: Września 11, 2016, 06:31:25 pm »
zaczynam drugi pakiet, DZIALA. stawy chrupia jak snickers, zyly i nabicie spore az ciezko nieraz szota wbic he
Po jakim czasie sie wkreca?

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1375 dnia: Września 15, 2016, 10:58:01 am »
zaczynam drugi pakiet, DZIALA. stawy chrupia jak snickers, zyly i nabicie spore az ciezko nieraz szota wbic he
Po jakim czasie sie wkreca?

wprawdzie nie mam Epi od SA(jeszcze nie mieli),zostalo mi na tydzien brania i moge powiedziec ,ze pozadne pierd%&^& u mnie weszlo mi w 4 tyg brania-40mg/ed...nabicie,sila-masakra..teraz wjedzie na "podtrzymanie" Fura-50mg/ed od SA juz i zobaczymy co dalej  8) ...

Offline krzykacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1376 dnia: Września 15, 2016, 08:49:49 pm »
Witam!
Pytałem już Pana Ziółka trochę naświetlił mi temat (a nawet bardzo) i o szczegóły pytam tutaj. Przygotowuję się do egzaminów sprawnościowych w czerwcu-lipcu jest to bieg, sprint, próba harvardzka, podciąganie techniczne oraz basen. Ogólnie przez rok spadło mi 40kg, teraz gdzieś połowa października może początek listopada będę wchodził na reverse gdzieś do grudnia i wychodził z obecnej ketozy, a gdzieś od stycznia dodatni bilans i CBL. Chciałbym tutaj się troszkę wspomóc. Pojęcie o treningu i diecie mam, wszystko zaplanowane tylko został mi jeszcze cykl prohormonowo-ziółkowy. Pan Ziółko ogarnął mi taki schemat:
SV lub hdrol (nie mogę sie zdecydować co jest lepsze pod mój cel) + GW żeby trzymać lipidy przez 8-10 tygodni
później 4-6 tygodni osta (coś jak mostek) + ziółka tzn ZA+ZW+CR opcjonalnie ZBT (zobacze jak z testem będzie) lub insulean (chyba, żeby go dać wcześniej jeszcze?)
później znów 8-10 tygodni PH+GW i koniec + ewentualny odblok
 później oraz okres egzaminów na w/w ziółkach
Trening będzie FBW 3x w tygodniu z nastawieniem na różne warianty podciągania, do tego po tym jako cardio basen i pływanie interwałowe a w dni nietreningowe HIIT bieganie puki ciepło na zewnątrz, w zime po hali. Raz na dwa tygodnie gdzieś będę patrzył swoje maxy. Obecna waga 89 kg  docelowa przed reverse 80-85 kg. To będzie mój pierwszy cykl do tej pory na sucho. I teraz kilka pytań:
1. Który własnie z PH pod mój cel będzie lepszy SV czy Hdrol? Dawka 40-45mg wystarczy? Zwiększać ją później czy trzymać cały czas tak samo?
2. Widziałem gdzieś tutaj na forum ktoś pisał, że estro strasznie wywala i teść spada, rozumiem ze libido też leży? Coś z tym estro robić czy tak zostawić na cały cykl?
3. Insulean zarzucić już wcześniej czy dopiero na tym "ziółkowo-ostarynowym mostku"?
4. Kiedy rozpocząć pierwszy cykl PH+GW od razu jak będę robić reverse czy poczekać aż wejdę na CBL (lub CC jeszcze nie wiem) i wtedy zmodyfikować czasowo ten cykl?
5. Tam dać jakąś delikatną osłonkę na bebechy czy niepotrzebna?
Oczywiście jak bieganie a tym bardziej Harvard to zależy mi najbardziej na sile, wydolności i wytrzymałości. Dużo osób odpada na tym harvardzie właśnie. No i fajnie jakbym wypracowaną do tej pory sylwetkę zbyt mocno nie zalał ale to już raczej kwestia diety ;) Kurcze coś miałem jeszcze zapytać ale zapomniałem, no nic wrócę najwyżej jak sobie przypomnę. Z góry dzięki za pomoc.

Offline maras88

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1377 dnia: Września 15, 2016, 09:00:19 pm »
zaczynam drugi pakiet, DZIALA. stawy chrupia jak snickers, zyly i nabicie spore az ciezko nieraz szota wbic he
Po jakim czasie sie wkreca?

wprawdzie nie mam Epi od SA(jeszcze nie mieli),zostalo mi na tydzien brania i moge powiedziec ,ze pozadne pierd%&^& u mnie weszlo mi w 4 tyg brania-40mg/ed...nabicie,sila-masakra..teraz wjedzie na "podtrzymanie" Fura-50mg/ed od SA juz i zobaczymy co dalej  8) ...

furuza od SA to nie czasem winstrol?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1378 dnia: Września 15, 2016, 09:53:44 pm »
Furazadrol to furazadrol ;)

Offline sport_hamburg

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1379 dnia: Września 15, 2016, 10:25:27 pm »
Biorąc mk na noc jak trzeba dlugo przed i po nie jeść?  Rano nie bylo roblemu  na czczo.zjadłem i śniadanie 30-40min po. Wieczorem ciezej to zachowac

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 307
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 306
Total: 307