* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 06:46:42 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Cera  (Przeczytany 9456 razy)

Offline P4TRYK

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Cera
« dnia: Czerwca 26, 2016, 08:37:04 am »
Jako, żę jest temat włosów, to zacznę temat cery.

Strasznie ostatnio mam problemy z cerą - trądzik.

Znacie jakieś sposoby dobre, na pozbycie się problemu? Najbardziej mnie wysypało na przejściu z cypio->prop, oraz na hcg

Byłem u dermatologa, z miejsca mi przepisał izotek, ale tak się na tym gównie słabo czuje + dodatkowo trzeba unikać słońca , a mamy lato, czas wakacji, nie wyobrażam sobie jakos teraz, może ewentualnie na wrzesień-październik.

Na bf polecali NAC 1g dziennie + wit b5

Offline szczuply83

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cera
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 26, 2016, 09:51:49 am »
witam podlacze sie pod temat,zapalenie mieszkow wlosowych po goleniu,bralem antybiotyki,lisc oliwny ale problem powraca zna ktos moze skuteczne sposoby jak to wyleczyc?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Cera
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 26, 2016, 01:16:39 pm »
Jako, żę jest temat włosów, to zacznę temat cery.

Strasznie ostatnio mam problemy z cerą - trądzik.

Znacie jakieś sposoby dobre, na pozbycie się problemu? Najbardziej mnie wysypało na przejściu z cypio->prop, oraz na hcg

Byłem u dermatologa, z miejsca mi przepisał izotek, ale tak się na tym gównie słabo czuje + dodatkowo trzeba unikać słońca , a mamy lato, czas wakacji, nie wyobrażam sobie jakos teraz, może ewentualnie na wrzesień-październik.

Na bf polecali NAC 1g dziennie + wit b5

Wit B5 musi być łączona z l karnityną, najlepiej winianem. Inaczej wydasz milion na kuracje.

Pewnie jesteś na odbloku, hormony szaleją to i automatycznie robi się większy bałagan, raczej nie ma takich problemów przy równomiernym wzroście, ale za to duże pojawiają się przy gwałtownym, jak wywala estro z dnia na dzień itp.

Izotek jest bardzo skuteczny, ale ma multum skutków ubocznych. Zacznij od bardzo małej dawki i po prostu pociągnij dłużej, 10mg dziennie da już rezultat. Mi się poprawiło po liściu oliwnym, ale u mnie to cykle lajtowe.

Offline emdzej88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +11/-1
    • Zobacz profil
Odp: Cera
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 01, 2016, 12:15:17 pm »
Jak Pan Ziółko mówi, mi po hcg wysypało maksymalnie plecy i na podgardlu. Z czasem się unormowało, włączyłem selen do suplementacji i z gardła zjechały. Plecy smaruje co drugi dzien olejem kokosowym - ładnie zasusza. U mnie problemem była niedostatecznie nawilżona skóra na twarzy, krem nawilżający i wróciło już prawie do normy wszystko :)

Offline agatagajewska

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cera
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 25, 2018, 04:47:43 pm »
zero śmieciowego jedzenia, przede wszystkim. Od tego zacznij.

Offline inspect

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cera
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 25, 2018, 09:41:57 pm »
Z problemem syfienia na plecach bardzo dobrze sobie radzi olejek z drzewa herbacianego. Żona przeciera mi plecy rano i wieczorem i efekt bardzo dobry.
Natomiast zapalenie mieszków włosowych.....chyba już przestałem z tym walczyć, miałem go bez bomby, mam go na  bombie czy to śmieciowe jedzenie czy 100% czysta micha, kurację antybiotykowe pomagają tylko czasowo
spróbuję tej l karnityny i b5, a co mi tam ;-)

ommy

  • Gość
Odp: Cera
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 25, 2018, 09:53:58 pm »
Test+ odrobina mastera,  syfiło mi plecy  i szyję.  Myślałem nad małą dawką izoteku  (20mg e7d),ale dałem szansę forumowemu anti acne.  Zjadłem trochę ponad połowę opakowania (3kapsy dziennie )+ witamina a+e. Na plecach od tygodnia nie wyskoczyło nic.  Na szyi wyskoczy od czasu do czasu jakiś syfek po goleniu.

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: Cera
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 26, 2018, 08:52:49 am »
Nie bierz izoteka, ludzie po nim mają takie uboki że szkoda gadać łącznie z permanentnym problemem z libido i erekcją.

Ja zauważyłem odkąd jem zdrowo i dbam o jelita że skóra jest dużo lepsza. Ponad to im więcej wody tym lepiej - min 3L a najlepiej 4-5 dziennie.
Według mnie problemy skórne występują w jelitach i tam bym szukał problemu. Spróbuj może podziałać antybakteryjnie - proponowałbym olejek z oregano 80% przez 2-4tyg, zdrowe żarcie i odbudowa jelit dobrym probiotykiem po olejku przez 2-3 miesiące.

Ten izotek lepiej sprzedaj komuś kogo nie lubisz

Offline emdzej88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +11/-1
    • Zobacz profil
Odp: Cera
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 28, 2018, 11:54:39 am »
u mnie bardzo dobrze się sprawdza liść oliwny 20% 2 kaps na dzień, zielona herbata x2, palma sambałowa na pochodnych dht. Poprawiła się skóra mega!

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Cera
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 28, 2018, 12:26:15 pm »
Od siebie dodał bym ProState - śliwa afrykańska też nieźle poprawia cerę. Szczególnie na towarze.

Avaria

  • Gość
Odp: Cera
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 10, 2018, 10:00:03 am »
Też nie polecam Izoteu po nim miałam straszne zjazdy i do tetgo okropnie mnie wysypalo takze lepiej jakies inne kuracje rozwazyc
bardziej naturalne

Offline Paulinala

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cera
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 01, 2018, 03:23:53 pm »
ja smaruję twarz żelem aloesowym, jak wyskoczy mi jakiś pryszcz to traktuję go olejkiem herbacianym :) dieta ma bardzo duży wpływ na nasz stan cery, także uważajcie co jecie!
Sposoby na piersi https://powiekszanie-piersi.net.pl/ U mnie się sprawdziły

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 4
Guests: 203
Total: 207