* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 19, 2024, 05:34:41 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1693268 razy)

Offline Zark

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2580 dnia: Września 26, 2017, 02:40:44 pm »
Zaraz powrót na studia, w tym semestrze potrzebuje kopa  :P
Co polecacie suplementować regularnie, tzn. powiedzmy ciągle przez pół roku żeby podkręcić trochę obrotu umysłu.
No i co polecicie doraźnie, przed kolosami, w czasie sesji.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2581 dnia: Września 26, 2017, 07:05:30 pm »
Witam wszystkich. Mam pytanie: piję PW chikara katana. Ma w składzie gere, synefryne, johe,norwaline,beta alanine,kofe ,choline bitartrate,aakg,cytruline malate i nalt. Ogólnie nie jest źle bo jest i chęć i ciepło/potliwość i serce napierdalające jak Dave Lombardo. Moc taka sobie w sumie. Szkopuł w tym że ściska mi żołądek strasznie i wypicie odżywki po treningu to już jest walka z samym sobą. Który składnik może to powodować i jak można złagodzić/zniwelować te działanie? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Beta Alanina. Sprawdź dawkę ;)

Zaraz powrót na studia, w tym semestrze potrzebuje kopa  :P
Co polecacie suplementować regularnie, tzn. powiedzmy ciągle przez pół roku żeby podkręcić trochę obrotu umysłu.
No i co polecicie doraźnie, przed kolosami, w czasie sesji.

Suplementację zacznij od Choliny - najlepiej spróbuj - CDP i GPC. Do tego np. Bacopa i jakieś nootropy - podstawą fajnie jak jest noopept i dalej -tutaj pole do popisu masz bardzo szerokie, ale nie stosuj żadnego krócej niż 2 msc- fenyl, oxi,kolu-racetam (te są najfajniejsze wg mnie). Warto szukać, rozbudowywać, a na forum masz rozpisaną fajną suplementację Dietki.

Offline Zark

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2582 dnia: Września 26, 2017, 09:03:53 pm »
Okej, caly taki zestawik (powiedzmy oxiracetam, cholina, noopept, bacopa) 2xdziennie brać przez kilka miesięcy? Znalazłem post Dietki, jak wpadnie kaska to sie zaopatrze. Rozumiem, że  nie ma sensu przy takiej suplementacji brać czegoś doraźnie, powiedzmy przed kolokwium?
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2017, 09:07:20 pm by NMat »

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2583 dnia: Września 27, 2017, 08:48:14 am »
Dziękuję za odpowiedź Pany. Ziółko a jest jakiś sposób na tą  beta alanine? Ogólnie do tej pory to drażniło mnie tylko mrowienie po niej czasami tak bardzo że aż dityk koszulki sprawiał cierpienie ale z tym żołądkiem to jest jakieś przegięcie .

Offline Damian

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2584 dnia: Września 27, 2017, 11:16:52 pm »
Mi po ba jest jakoś słabo i mam mega wkurw, to normalne?

Offline Zark

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2585 dnia: Września 29, 2017, 10:42:57 am »
Okej, caly taki zestawik (powiedzmy oxiracetam, cholina, noopept, bacopa) 2xdziennie brać przez kilka miesięcy? Znalazłem post Dietki, jak wpadnie kaska to sie zaopatrze. Rozumiem, że  nie ma sensu przy takiej suplementacji brać czegoś doraźnie, powiedzmy przed kolokwium?
? :-\

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2586 dnia: Września 29, 2017, 11:37:50 am »
To pytanie na które Ty powinieneś odpowiedzieć, bo my tego nie wiemy :) Suplementacja i organizm to kwestia indywidualna. Czystość umysłu, jasność, funkcje kognitywne są zależne od jednostki, nie od grupy/ogółu i dlatego też nie jesteśmy w stanie tego powiedzieć. Każdy jest inny i na każdego działają inaczej oraz inne substancje.

Pojesz i sam ocenisz po kilku tygodniach, a wtedy będzie wiadomo czy dorzucać jakieś stimy czy nie i będziemy kombinować :)

Offline Zark

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2587 dnia: Września 29, 2017, 11:53:51 am »
Okej, dzięki.  ;D Po prostu nie wiedziałem czy można to na luzie ciągnąć tygodnie, bo jakoś mi się utarło, że takie rzeczy to na krótki czas (szczególnie noopept). Teraz już wiem co i jak  :)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2588 dnia: Września 29, 2017, 12:02:57 pm »
Okej, dzięki.  ;D Po prostu nie wiedziałem czy można to na luzie ciągnąć tygodnie, bo jakoś mi się utarło, że takie rzeczy to na krótki czas (szczególnie noopept). Teraz już wiem co i jak  :)

Kompletnie odwrotnie! Takie rzeczy to na długi czas, a noopept to środek, który 'imituje' cholinę i jako dodatek do choliny spisuje się świetnie, gdyż przy dawaniu zbyt dużej ilości nootropów przeciwdziała ich odwrotnemu działaniu  :) Taki nootrop z dodatkowym działaniem protekcyjnym.

Rozwój mózgu to bardzo długi proces i nie ma sensu bawić się w kilkudniowe stosowanie, jak chcemy coś uzyskać. A najbardziej potwierdzającym tę teorię jest samo działanie NGF i tempo wzrostu nerwów, które jest procesem nawet nie miesięcznym, a letnim.

Offline memfi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2589 dnia: Października 01, 2017, 09:36:46 am »
Jest w planach może coś nowego jeśli idzie o spalacze? :)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2590 dnia: Października 01, 2017, 11:31:10 am »
Jest w planach może coś nowego jeśli idzie o spalacze? :)

Jest, ale daleko na liście ;) Najwcześniej połowa listopada.


Offline Morfeusz

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2591 dnia: Października 01, 2017, 01:22:33 pm »
nie myśleliście żeby dodawać do supli  pochłaniacze wilgoci ?

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2592 dnia: Października 01, 2017, 02:10:48 pm »
A jakieś PW będziecie składać?

ommy

  • Gość
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2593 dnia: Października 01, 2017, 02:18:57 pm »
Anti acne do saa- nada się? Problemu nie ma, ale czasem coś wyskoczy co mnie bardzo irytuje.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2594 dnia: Października 01, 2017, 03:04:44 pm »
nie myśleliście żeby dodawać do supli  pochłaniacze wilgoci ?

Chodzi o woreczki z silicą czy o dodatkowe wypełniacze?

Jeśli chodzi o woreczki - niewiele dadzą, ekstrakty o ratio dostępnych w naszej ofercie prędzej posłużyły by jako pochłaniacze, niż silica (czytaj jest to bez sensu, pełniło by to tylko rolę wizualną), a jeśli chodzi o dodatkowe wypełnienie - wiele osób stroni od tego (my również), bo jak poczytasz jakie niosą za sobą skutki uboczne wszelkiej maści stearyniany, a obojętnych wypełniaczy do ziół niestety nie ma, to również dowiesz się dlaczego tego nie stosujemy :) Zioła, nawet zbrylone, są dalej dobrze rozpuszczalne w przewodzie pokarmowym i kompletnie nie wpływa to na ich działanie.

A jakieś PW będziecie składać?

Tak, ale głównie na rynek UK/NL/ES. Oczywiście nie będzie problemu z zamówieniem tego. W Polsce praktycznie nic, co dobre, nie ma już racji bytu.

Anti acne do saa- nada się? Problemu nie ma, ale czasem coś wyskoczy co mnie bardzo irytuje.

Zależy od patogenezy.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12329
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 333
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 256
Total: 257