* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 11:26:44 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1504919 razy)

Offline Przemek_G

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1875 dnia: Kwietnia 25, 2017, 07:37:20 am »
Fajny temat zacząłeś. Ja postanowiłem przetestowac na sobie, i lece własnie od piątku dawkę 400mg ed. Jestem w trakcie mini-cuta, po okresie masowym z użyciem insy, potem antka, i ogólnie cały czas wysokich weglach (do 850g ed). Obecnie planuję DNP pociągnąć jakieś 10 dni, potem jeszcze tydzień bez, bo z tego co wiem jeszcze długo po odstawieniu siedzi w organiźmie, i dalej ruszam z masą na insie.
Póki co, ze skutków ubocznych to zaczęło sie mocne pocenie, głównie w nocy, no i takie uczucie wewnętrznego gorąca. Na treningu nie czuję jakoś spadku mocy, choć w ciągu dnia lekka ospałość występuje.

Offline dexter

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Karma: +3/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1876 dnia: Kwietnia 26, 2017, 06:16:26 pm »
Czekam na relacje i spostrzeznia odnosnie takiego cuta i poprawy wrazliwosci insulinowej - czy cos zaobserowałeś :)

Offline stranger54

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1877 dnia: Kwietnia 26, 2017, 10:15:54 pm »
Gw cos da na vlcd? bez węgli?

Offline makaronz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1878 dnia: Kwietnia 26, 2017, 10:40:01 pm »
nie polecam, tylko, albo aż poprawi wydolność

Offline jakubbb

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1879 dnia: Kwietnia 27, 2017, 08:56:46 pm »
15mg Osty i GW na redukcję? Stosować czy odpuścić?

Jakie środki nadałyby się na wycinkę... puki co mam  W~350g i T~150g.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1880 dnia: Kwietnia 27, 2017, 09:03:10 pm »
15mg Osty i GW na redukcję? Stosować czy odpuścić?

Jakie środki nadałyby się na wycinkę... puki co mam  W~350g i T~150g.

Daj lepiej 10 osty i 5-10 mg LGD + GW 20mg. Będzie dobrze. Dorzuć do tego Insulean, bardzo fajny, lekki cykl.

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1881 dnia: Kwietnia 27, 2017, 11:20:11 pm »
Niedługo zaczynam cykl z ostaryna i Ltd. Będę miał po opakowaniu z sa .Chciałbym zapytać jak to rozsądnie zagospodarować .


Offline Kow.mac

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1882 dnia: Kwietnia 28, 2017, 11:04:53 pm »
Witam. Jestem w trakcie cyklu h-drol, 75mg dziennie. Czy mogę wziąć któryś z sarmow odrazu po zakończeniu cyklu?

Offline Janek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1883 dnia: Kwietnia 29, 2017, 02:54:47 pm »
Takie krótkie info ode mnie z racji tego ,że zostało mi sv łącznie z dziś 3 dni (ostatnie 5 dni lece 80mg  8) ) i 2 maja rozpoczynam PCT.
Zrobilem wczoraj badania, chociaż z racji opinii o środku wszędzie ,że łagodny środek, że z reguły nie blokuje, ależ owszem potrafi przyblokować.
Tak od około tygodnia zaczęło libido kuleć, to mówie zrobie.

FSH   FSH   2,24   mIU/ml       norma :  1,50- 12,40
LH   LH   1,42   mIU/ml   norma :  1,70   -8,60
Estradiol   Estradiol   18,36   pg/ml   11,30   43,20     tu jest git, chociaż już przy takim estro zaczynają chrupać stawy
Prolaktyna   Prolaktyna   15,34   ng/ml   normy :4,04   -15,20        tu leciutko powyżej ale już znam przyczynę ,napewno nie od sv
Testosteron   Testosteron   1,550   ng/ml    normy:    ml Mężczyźni 2,8 – 8,0 ng/ml            Tu jak wynik zobaczyłem to aż się zdziwiłem...

Może to przez dawkę bo już od chyba ponad 2 tygodni leciałem 70mg,  może po prostu mam taki organizm, nie wiem.
Wiem tyle, że niezależnie od środków i ich opinii  RÓBCIE BADANIA ;)

Chociaż lekki blok jest to SV i tak POLECAM.  ale całe podsumowanie na dniach bo nie dotarły do mnie całe wyniki jak wątroba itp, i akurat skończe sv.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1884 dnia: Kwietnia 29, 2017, 03:17:15 pm »
Witam. Jestem w trakcie cyklu h-drol, 75mg dziennie. Czy mogę wziąć któryś z sarmow odrazu po zakończeniu cyklu?

Cześć

Możesz, każdy się spisze.

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1885 dnia: Kwietnia 29, 2017, 08:16:02 pm »
Kov.mac ja bym zrobił badania i jak się okaże że jesteś zablokowany co po h-drolu obstawiam w ciemno to na bloku brać sarmy mija się z celem. Jak chcesz coś dłużej brać to teść podstawa. Mówię to z doświadczenia.  Brałem epi później lgd +osta w tle gw. Bez badań odblok zrobiłem super pct bo przecież epi light a sarmy mało kogo blokują. I nie dość że byłem już po epi załatwiony i nie czułem lgd i osty to wyniki coś ala kolega wyżej. Odblok apteczny i jakoś doszedłem do siebie. Moim zdaniem środków juz nie będzie czuć jak jesteś zablokowany.

Offline Janek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1886 dnia: Kwietnia 29, 2017, 09:08:33 pm »
Kow.Mac jak jeszcze nie zaczałeś H-Drolu ,a chcesz sarmy to dorzuć po prostu coś od razu do H-drola  :) 
Tez chcialem pod koniec SV dorzucić oste i bym jeszcze ją chrupał przy pct ale jak nagle kuśka z dnia na dzień słabiej, a wyniki masz wyżej, a impotentem chyba nie chcesz być? :D

Offline ZiZU

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1887 dnia: Kwietnia 30, 2017, 02:50:03 am »
Takie krótkie info ode mnie z racji tego ,że zostało mi sv łącznie z dziś 3 dni (ostatnie 5 dni lece 80mg  8) ) i 2 maja rozpoczynam PCT.
Zrobilem wczoraj badania, chociaż z racji opinii o środku wszędzie ,że łagodny środek, że z reguły nie blokuje, ależ owszem potrafi przyblokować.
Tak od około tygodnia zaczęło libido kuleć, to mówie zrobie.

FSH   FSH   2,24   mIU/ml       norma :  1,50- 12,40
LH   LH   1,42   mIU/ml   norma :  1,70   -8,60
Estradiol   Estradiol   18,36   pg/ml   11,30   43,20     tu jest git, chociaż już przy takim estro zaczynają chrupać stawy
Prolaktyna   Prolaktyna   15,34   ng/ml   normy :4,04   -15,20        tu leciutko powyżej ale już znam przyczynę ,napewno nie od sv
Testosteron   Testosteron   1,550   ng/ml    normy:    ml Mężczyźni 2,8 – 8,0 ng/ml            Tu jak wynik zobaczyłem to aż się zdziwiłem...

Może to przez dawkę bo już od chyba ponad 2 tygodni leciałem 70mg,  może po prostu mam taki organizm, nie wiem.
Wiem tyle, że niezależnie od środków i ich opinii  RÓBCIE BADANIA ;)

Chociaż lekki blok jest to SV i tak POLECAM.  ale całe podsumowanie na dniach bo nie dotarły do mnie całe wyniki jak wątroba itp, i akurat skończe sv.
Pytanie do jakiejś mądrej głowy - z takim LH i FSH powinien lecieć jakiś odblok apteczny czy wystarczą jakieś zioła i organizm sam wróci do normy po odstawieniu środków? Przydałoby się jeszcze znać LH i FSH przed cyklem, ale załóżmy, że były na środku widełek. Mi się wydaje, że z takimi wynikami wszystko będzie ok i samo wróci do normy, ale chcę się upewnić. Pytam czysto teoretycznie. U mnie zawsze leci test w podkładzie.

Offline frodsen

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1888 dnia: Kwietnia 30, 2017, 06:18:57 pm »
Jestem po 8 tyg. Rad-140 w dawce 10mg ed. Chcę wskoczyć jeszcze od razu na miesiąc na YK-11, zrobiłem sobie testowo narazie tylko LH i test.

Luteotropina (LH) (L67) 6,9 mIU/ml 1,7 — 8,6
Testosteron (O41) 2,81 ng/ml 2,49 — 8,36

Test spadł, przed cyklem był 4,51 ng/ml, ale LH poszło w górę (przed cyklem w okolicach 5). Po YK-11 planuję zrobić wszystkie badania, ale w takim wypadku po cyklu wystarczą raczej tylko jakieś ziółka?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1889 dnia: Kwietnia 30, 2017, 07:25:05 pm »
Takie krótkie info ode mnie z racji tego ,że zostało mi sv łącznie z dziś 3 dni (ostatnie 5 dni lece 80mg  8) ) i 2 maja rozpoczynam PCT.
Zrobilem wczoraj badania, chociaż z racji opinii o środku wszędzie ,że łagodny środek, że z reguły nie blokuje, ależ owszem potrafi przyblokować.
Tak od około tygodnia zaczęło libido kuleć, to mówie zrobie.

FSH   FSH   2,24   mIU/ml       norma :  1,50- 12,40
LH   LH   1,42   mIU/ml   norma :  1,70   -8,60
Estradiol   Estradiol   18,36   pg/ml   11,30   43,20     tu jest git, chociaż już przy takim estro zaczynają chrupać stawy
Prolaktyna   Prolaktyna   15,34   ng/ml   normy :4,04   -15,20        tu leciutko powyżej ale już znam przyczynę ,napewno nie od sv
Testosteron   Testosteron   1,550   ng/ml    normy:    ml Mężczyźni 2,8 – 8,0 ng/ml            Tu jak wynik zobaczyłem to aż się zdziwiłem...

Może to przez dawkę bo już od chyba ponad 2 tygodni leciałem 70mg,  może po prostu mam taki organizm, nie wiem.
Wiem tyle, że niezależnie od środków i ich opinii  RÓBCIE BADANIA ;)

Chociaż lekki blok jest to SV i tak POLECAM.  ale całe podsumowanie na dniach bo nie dotarły do mnie całe wyniki jak wątroba itp, i akurat skończe sv.
Pytanie do jakiejś mądrej głowy - z takim LH i FSH powinien lecieć jakiś odblok apteczny czy wystarczą jakieś zioła i organizm sam wróci do normy po odstawieniu środków? Przydałoby się jeszcze znać LH i FSH przed cyklem, ale załóżmy, że były na środku widełek. Mi się wydaje, że z takimi wynikami wszystko będzie ok i samo wróci do normy, ale chcę się upewnić. Pytam czysto teoretycznie. U mnie zawsze leci test w podkładzie.

Zioła mogą tego nie ruszyć, ale wszystko zależne zawsze od tego jakie środki szły w trakcie cyklu. Po lajtowych cyklach często samo HCG starcza lub clom, a czasem nawet nic nie trzeba ;)

Lepiej dmuchać na zimne.
Jestem po 8 tyg. Rad-140 w dawce 10mg ed. Chcę wskoczyć jeszcze od razu na miesiąc na YK-11, zrobiłem sobie testowo narazie tylko LH i test.

Luteotropina (LH) (L67) 6,9 mIU/ml 1,7 — 8,6
Testosteron (O41) 2,81 ng/ml 2,49 — 8,36

Test spadł, przed cyklem był 4,51 ng/ml, ale LH poszło w górę (przed cyklem w okolicach 5). Po YK-11 planuję zrobić wszystkie badania, ale w takim wypadku po cyklu wystarczą raczej tylko jakieś ziółka?

Jak LH się utrzyma na tym poziomie to spokojnie ziółka i będzie ok.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 292
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 292
Total: 293