* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:40:05 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1683738 razy)

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1890 dnia: Marca 01, 2017, 10:02:35 pm »
Polecasz dokładnie jakieś

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1891 dnia: Marca 01, 2017, 10:55:54 pm »
tiamos - przede wszystkim pct robisz tak hcg bierzesz do momentu kiedy teść nie zaskoczy wyraźnie ( wtedy jądra pracują oczywiście badanka na potwierdzenie, ogólnie to najlepiej jechać cały cykl co parę dni ) potem gdy już jest git wchodzisz clom lub nolva / razem do skutku

Badaj kortyzol, progesteron, prole, estro ( tragicznie nisko jest więc samopoczucie pewnie zrąbane )

Tak poza tym cykl na mecie solo to debilizm, brak ogarniętych podstaw tak się kończy

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1892 dnia: Marca 01, 2017, 11:25:29 pm »
Lione maine ktoś testował może i chętny aby się podzielić spostrzeżeniami ;)?Długo się rozkręca?

Jestem w połowie czwartego opakowania Lion's Mane 20:1 (obecnie jest już 30:1) dawkowanie 2x1 dziennie, do tego drugi miesiąc GPC+noopept po południu i CDP+noopept rano, wrażenia:
pierwsze działanie Lion's po 4-5 tygodniach - delikatnie poszło skupienie i pamięć długotrwała, spadła krótkotrwała (a z nią akurat nie miałem wcześniej problemów), po ok 3 miesiącach mocno zauważalny wzrost pamięci długotrwałej (dużo łatwiej nauka języka obcego) i poprawa pamięci krótkotrwałej (w końcu przestałem zapominać bieżące sprawy), zamierzam brać min. 6 m-cy.

Dzięki za odpowiedź ;)tego trzeba mi właśnie było.Tak myślałem pod kątem siebie na w miare szybko ,ale to widzę że solo ,tylko to może nie być idealnie.Może z oxiracetamem połączyć bo szybciej się rozkręca a póżniej zostać tylko przy lion mane.Potrzebuje coś na odmuł .

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1893 dnia: Marca 01, 2017, 11:45:54 pm »
Witam, jestem zainteresowany dwiema rzeczami mianowicie coleus forskohill oraz zestawem anabolicznym. Moje pytanie dotyczy ile mg jest w kapsulce ? Osobiscie spotykalem sie z iloscia 25 mg na kaps a jak to wyglada u was (ile % Forskoliny)? Druga sprawa czy ten zestaw anaboliczmy ma jakiś sens ? Czy można jakoś przyrównać siłę do Kreatyny, Ostaryny, LGD ? :) chciałbym sobie jakoś zoobrazować co tam może działać najprędzej wiąże nadzieje z ecdysteronem chociaż przyznam, że nigdy nie brałem i nie mam pojęcia jak mogą działać takie ziółka. PS. miałem doczynienia z sarmami osta i lgd .. bardzo ladnie reagowalem na nie (nie z waszego forum - przyznam, że teraz sie dowiedzialem o waszym istnieniu :) ) a co do ziółek to próbowałem ze swansona kozieradke, tribulusy .. moze wczesniej ale pamietam, żę nie było to zbytnio warte zachodu. Prosił bym o odpowiedz :)

Anaboliczny to kozak konkret.Działaniem podobnie jak LGD bo nabicie wchodzi całkiem spoko.Na odbloku złapałem bodajże 1.5 kg,nie pamiętam,looknij w mój dziennik.

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1894 dnia: Marca 02, 2017, 07:14:56 am »
j/w jechalem anaboliczny 2 miechy -1 miesiac z SV(wlasnie koncze),bardzo fajnie dziala,robie przerwe jakis miesiac i wjezdza znow tym razem z EPI(jak bedzie dostepne)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1895 dnia: Marca 02, 2017, 09:00:47 am »
j/w jechalem anaboliczny 2 miechy -1 miesiac z SV(wlasnie koncze),bardzo fajnie dziala,robie przerwe jakis miesiac i wjezdza znow tym razem z EPI(jak bedzie dostepne)
Tumi jak Ty tak możesz jechac tyle czasu bez podkladu?:d

Offline warmach1ne

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1896 dnia: Marca 02, 2017, 09:07:13 am »
Hmmmmm....... to chyba faktycznie zrobię sobie przerwe akurat po odbloku wezmę ten anaboliczny... jak tak zachwalacie to ćos chyba w tym jest :D Nie dowiem się jak sam nie spróbuje :)

Offline error

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1897 dnia: Marca 02, 2017, 09:25:24 am »
Tylko na odbloku nie radzę brać więcej niż 3 kaps dziennie, przy 5 kaps już mi zaniżyło trochę testosteron :)

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1898 dnia: Marca 02, 2017, 02:01:19 pm »
j/w jechalem anaboliczny 2 miechy -1 miesiac z SV(wlasnie koncze),bardzo fajnie dziala,robie przerwe jakis miesiac i wjezdza znow tym razem z EPI(jak bedzie dostepne)
Tumi jak Ty tak możesz jechac tyle czasu bez podkladu?:d

kuzwa,zebyscie dobrze zrozumieli  ;D anaboliczny jade 2 miechy ,w drugim dorzucilem SV na 5tyg :) ,w tle jakies ziolka,GW teraz wrzucilem Oste bo cos stawy juz sie przypominaja na SV  :P

Offline warmach1ne

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1899 dnia: Marca 02, 2017, 03:14:59 pm »
@error  ty mówisz, że anaboliczny blokuje ? serio ? Co tam może blokować kozieradka ? :D

Offline warmach1ne

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1900 dnia: Marca 02, 2017, 03:21:37 pm »
kuzwa,zebyscie dobrze zrozumieli  ;D anaboliczny jade 2 miechy ,w drugim dorzucilem SV na 5tyg :) ,w tle jakies ziolka,GW teraz wrzucilem Oste bo cos stawy juz sie przypominaja na SV  :P
Jestem tu nowy ale podejrzewam, że chodzi mu o podkład z teścia :)))
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2017, 03:38:42 pm by warmach1ne »

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1901 dnia: Marca 02, 2017, 03:38:49 pm »
@error  ty mówisz, że anaboliczny blokuje ? serio ? Co tam może blokować kozieradka ? :D

SUPRESJA TESTOSTERONU to nie blok! Nie myl pojęć, bo później wychodzą głupoty.

A to, że testosteron spada może być związane z innymi rzeczami, niekoniecznie przyjmowanymi środkami. Stres, dużo jednostek treningowych, dużo pracy, a nawet! tym, że ktoś zajada MK, które również podnosi kortyzol, co może odbić się na testosteronie ;)

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1902 dnia: Marca 02, 2017, 03:55:21 pm »
Co racja to racja, przy takich środkach jak mk to według mnie trudno ogarnąć czy to stres / treningi inne sytuacje czy wina samego środka ( który ponoć nie blokuje sam w sobie )

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1903 dnia: Marca 02, 2017, 04:01:19 pm »
Środek nie musi blokować, żeby mieć wpływ. Zmiana dokowania do receptorów, blokowanie receptorów (spironolakton np. blokuje receptory androgenowe), zwiększenie wydzielania kortyzolu, substancje nasilające działanie enzymów mikroskomalnych np 11Beta HSD.. Przyczyn multum,

ale nie róbmy BroScience z tego forum, bo już w oczy kole.

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1904 dnia: Marca 02, 2017, 04:12:10 pm »
Dokładnie o to mi chodziło ktoś zbada sam testosteron, zobaczy że jest obniżony nie weźmie pod uwagę innych czynników, których jest od groma i wyciągnie błędne wnioski

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 240
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 226
Total: 227