* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 04:16:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1684228 razy)

Offline DominikLCA

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #930 dnia: Lipca 13, 2016, 10:16:16 pm »
Testowałem CR i do tego regularnie piłem świeży sok z buraków w trakcie przygotowań do maratonu (efekt życiówka poprawiona o 16 minut)

Offline Kaime

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #931 dnia: Lipca 13, 2016, 10:30:51 pm »
Kurkimina na oko kiedy by wjechała? Nie wiem czy czekać z zamówieniem.

Offline hardystasiek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #932 dnia: Lipca 13, 2016, 10:34:28 pm »
Wasza Kurkumina będzie mieszana z piperyną? Pytam dlatego gdyż to dzięki piperynie biodostępność kurkuminy zwiększa się kilkasetkrotnie.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #933 dnia: Lipca 13, 2016, 11:31:18 pm »
Piperynę dodajemy praktycznie do większości zestawów ziołowych, nie jakaś mega dawka, ale 5mg na kapsułkę będzie.
Teraz aktualnie kurkumina będzie bez piperyny, bo akurat się skończyła - jest jej po prostu na tyle znikoma działka, że niestety będzie trzeba dopieprzać, ale jak zajadacie jakieś inne nasze zestawy to problemu raczej nie będzie z wchłanialnością :)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #934 dnia: Lipca 13, 2016, 11:41:17 pm »
Najgorsze jest to ,że jeśli chodzi o produkty od chłopaków to chciałoby się wszystko;)

Offline witchlee

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #935 dnia: Lipca 14, 2016, 01:22:20 am »
Szukam czegoś opartego na ziołach co sprawi że polepszy mi się regeneracja i po 6h będę wyspany i nie będę miał problemów z budzeniem, co cały czas mi doskwiera (nie związane z obciążęniem w dniu poprzedzającym). Kiedyś jadłem jakiś lek na depresje i organizm po 6h sam się budził wyspany, nawet kładąc się o 23, wstawałem o 5 przed budzikiem mega wyspany :)
Trafiła już do mnie paczka z ZBT, CA, Insu-Lean,Tongkat Ali, Anti-Acne. Na razie wracam do treningów i biorę Anti-Acne jak wrzucę pozostałe zestawy to zdam relacje. Niedługo wykonam badania kompleksowe więc po stosowaniu zestawów zrobię kolejne i dam znać jak poprawiły się parametry kwi i hormonów ;)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #936 dnia: Lipca 14, 2016, 01:31:57 am »
Szukam czegoś opartego na ziołach co sprawi że polepszy mi się regeneracja i po 6h będę wyspany i nie będę miał problemów z budzeniem, co cały czas mi doskwiera (nie związane z obciążęniem w dniu poprzedzającym). Kiedyś jadłem jakiś lek na depresje i organizm po 6h sam się budził wyspany, nawet kładąc się o 23, wstawałem o 5 przed budzikiem mega wyspany :)
Trafiła już do mnie paczka z ZBT, CA, Insu-Lean,Tongkat Ali, Anti-Acne. Na razie wracam do treningów i biorę Anti-Acne jak wrzucę pozostałe zestawy to zdam relacje. Niedługo wykonam badania kompleksowe więc po stosowaniu zestawów zrobię kolejne i dam znać jak poprawiły się parametry kwi i hormonów ;)

Fajnie byłoby wrzucić adaptogeny. Koniecznie zioła? MK-677 sprawdziłoby się idealnie ,a szkód nie przynosi.

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #937 dnia: Lipca 14, 2016, 08:29:36 am »
Testowałem CR i do tego regularnie piłem świeży sok z buraków w trakcie przygotowań do maratonu (efekt życiówka poprawiona o 16 minut)

o to jest progres  :o a  jak  brales Cr i ile soku,ile czasu ?..pzdr.

Offline Patryk

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Karma: +5/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #938 dnia: Lipca 14, 2016, 10:31:03 am »
Szukam czegoś opartego na ziołach co sprawi że polepszy mi się regeneracja i po 6h będę wyspany i nie będę miał problemów z budzeniem, co cały czas mi doskwiera (nie związane z obciążęniem w dniu poprzedzającym). Kiedyś jadłem jakiś lek na depresje i organizm po 6h sam się budził wyspany, nawet kładąc się o 23, wstawałem o 5 przed budzikiem mega wyspany :)
Trafiła już do mnie paczka z ZBT, CA, Insu-Lean,Tongkat Ali, Anti-Acne. Na razie wracam do treningów i biorę Anti-Acne jak wrzucę pozostałe zestawy to zdam relacje. Niedługo wykonam badania kompleksowe więc po stosowaniu zestawów zrobię kolejne i dam znać jak poprawiły się parametry kwi i hormonów ;)

Fajnie byłoby wrzucić adaptogeny. Koniecznie zioła? MK-677 sprawdziłoby się idealnie ,a szkód nie przynosi.

U mnie na przykład sny po MK są nie do zniesienia
Kod rabatowy 7% na Muscle-Zone "doktordzik"

Offline Slaine

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #939 dnia: Lipca 14, 2016, 12:48:18 pm »
Szukam czegoś opartego na ziołach co sprawi że polepszy mi się regeneracja i po 6h będę wyspany i nie będę miał problemów z budzeniem, co cały czas mi doskwiera (nie związane z obciążęniem w dniu poprzedzającym). Kiedyś jadłem jakiś lek na depresje i organizm po 6h sam się budził wyspany, nawet kładąc się o 23, wstawałem o 5 przed budzikiem mega wyspany :)
Trafiła już do mnie paczka z ZBT, CA, Insu-Lean,Tongkat Ali, Anti-Acne. Na razie wracam do treningów i biorę Anti-Acne jak wrzucę pozostałe zestawy to zdam relacje. Niedługo wykonam badania kompleksowe więc po stosowaniu zestawów zrobię kolejne i dam znać jak poprawiły się parametry kwi i hormonów ;)

Fajnie byłoby wrzucić adaptogeny. Koniecznie zioła? MK-677 sprawdziłoby się idealnie ,a szkód nie przynosi.

U mnie na przykład sny po MK są nie do zniesienia

To znaczy ? koszmary? głupie sny ? możesz opisać bardziej.

Ja np po lgd miałem trochę inne sny niż zwykle ,takie do rozkminy ;p  nigdy koszmaru nie miałem ,tak jak po Ashwie po kilku dniach juz spałem głęboko.Na innym forum też ktoś pisał ,że po lgd miał dziwne sny a jak dołożył mk to już w ogóle bał się zasypiać ;p

Offline Patryk

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Karma: +5/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #940 dnia: Lipca 14, 2016, 01:20:28 pm »
Koszmary przy dawkowaniu przed snem, ale nie wiadomo jakby to wyglądało z dobrym podkładem z teścia. Wiadomo, że wtedy inaczej psychika funkcjonuje. Następnym razem tak będzie i zdam relacje.
Kod rabatowy 7% na Muscle-Zone "doktordzik"

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #941 dnia: Lipca 19, 2016, 12:34:23 pm »
Dojechała dzisiaj do nas Kurkumina (nie mylić z Kurkumą) - aktywna substancja zawarta w Ostryżu, 98% czystości! Najmocniejszy wariant, jaki można dostać. :) Najzdrowsze z ziółek, najsilniej działające przeciwzapalnie.

60 zł/ 60 kapsułek, ok 500mg

Ekstrakt z Buraka rodzaju Vulgaris - 1.5% Nitratów- najmocniejszy niepatentowany ekstrakt z nitratami - świetne dotlenienie mięśni i mnóstwo innych funkcji prozdrowotnych, ze względu na zawartość Betainy.

60 zł/60 kaps, ok 500mg
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2016, 01:21:14 pm by Pan Ziółko »

Offline Kaime

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #942 dnia: Lipca 19, 2016, 12:46:22 pm »
a ile tej kurkuminy i buraka?

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #943 dnia: Lipca 19, 2016, 12:56:05 pm »
No właśnie,  jak tego buraka brać? Ile kaps?  Cykle?  Tylko pod zawody i ciężkie treningi?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #944 dnia: Lipca 19, 2016, 01:25:13 pm »
Cykle na burakach... serio?  8)

Stosuje się od 1 do 6g dziennie. To produkt prozdrowotny, żywność, którą się je cały rok, tak jak kasze i makaron :P

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 269
Total: 269