* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 04:35:43 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1684264 razy)

Offline goHARDbrah

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1035 dnia: Sierpnia 16, 2016, 12:12:57 pm »
dzięki za odp, a jeszcze takie pytanko, do niedawna szła któraś z kolei pucha za puchą pre-wo i postanowiłem się lekko ogarnać, teraz planuje tak 3 miesiąca offa od jakichkolwiek stymulantów, bez kawy itp, jest sens dodawać coś z ziółek w trakcie off'a by wspomóc taką kurację i oczyszczanie receptorów?

Offline emdzej88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +11/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1036 dnia: Sierpnia 16, 2016, 04:51:18 pm »
miedzy innymi ashwagandha pomaga oczyscic receptory wiec uwazam, ze jest sens dawac ziolka :)

Vines

  • Gość
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1037 dnia: Sierpnia 16, 2016, 05:48:12 pm »
Dokładnie tak - adaptogeny pozwolą szybciej 'oczyścić' receptory. Oprócz wspomnianej ashwagandhy warto zainteresować się jeszcze różeńcem.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1038 dnia: Sierpnia 16, 2016, 06:16:16 pm »
Leuzea ;) adaptogen stymulujący CUN :)

Offline alkopoligamia

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1039 dnia: Sierpnia 18, 2016, 12:54:28 am »
Witam. Jestem nowy i mam kilka pytań dot. zestawu anabolicznego.
Jak do dawkować. Doczytałem, że na początek 3 tabsy będą git. Ale powinny być spożywane z posiłkami/na czczo/rano/wieczorem/przed/po treningu? Powinno być to rozbite na te 3 razy czy 3 połykamy od razu?
Drugie pytanie, dla mnie bardzo ważne. Czy cykl 8 tygodniowy jak zalecacie z normalnymi dawkami na tym zestawie może spowodować jakieś skutki uboczne typu zablokowanie, częściowy spadek teścia, rozregulowanie układu hormonalnego? 
Ostatnie pytanie: Czy występują ogółem jakieś skutki uboczne. Doczytałem tutaj o nieprzyjemnym zapachu potu. Jest coś co powinienem jeszcze wiedzieć?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.  :)

Offline smash

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1040 dnia: Sierpnia 18, 2016, 10:03:18 am »
Nie ma zadnego nieprzyjemnego zapachu potu, wszystko ok:-) capia jedynie troche same capsy.

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1041 dnia: Sierpnia 18, 2016, 06:20:45 pm »
Panowie mam pytanie: w sobotę zawody tri. Krótkie, około godziny wysiłku. Jestem teraz na enduro (4 kaps dziennie) i ten tydzień dodatkowo burak 4 kaps. Mam kilka kaps ZW i CR. Myślicie że w dzień zawodów rano mógłbym półtora godziny przed zawodami wrzucić 4 kap ENDURO 4 buraka  plus 2 ZW i 2 CR? Czy darować sobie to ZW i CR?

Offline Dr. Wen Mei

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 134
  • Karma: +5/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1042 dnia: Sierpnia 18, 2016, 06:33:34 pm »
Cytuj
Myślicie że w dzień zawodów rano mógłbym półtora godziny przed zawodami wrzucić 4 kap ENDURO 4 buraka  plus 2 ZW i 2 CR? Czy darować sobie to ZW i CR?

TAK

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1043 dnia: Sierpnia 18, 2016, 06:50:34 pm »
Ok. Dzięki. Napiszę jak weszło takie combo z ZW i CR.

Offline jaromkv

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1044 dnia: Sierpnia 20, 2016, 11:58:29 am »
jesteście w stanie mi powiedzieć w jakich kapsułkach pakowany jest CR i ZW. Mam jedno całe opakowanie kapsułek biało niebieskich i jedno gdzie jest sporo biało-powiedzmy taka zgniła zieleń.
Miałem trzy miesiące przerwy, złamana ręka i zapomniałem co jest co :)

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1045 dnia: Sierpnia 20, 2016, 05:13:45 pm »
I już po zawodach. Życiówka! Suplementy dzisiaj: rano o 7.00 ashwagandha,  tongkat Ali, 2 enduro, 2 CR, 4 BURAK. Półtora godziny przed startem (około 11.30) 2 enduro, 2 ZW, 2 CR. Bardzo ładnie weszło. Dodam tylko że ZW i CR wziąłem tylko dziś bo mi zostało kilka kapsułek. Obecnie leci tylko enduro,  ashwa i tongkat i od dwóch tygodni burak.  Cały czas moc, zero zadyszki, mocna walka,  na koniec było z czego finiszować. Dawno nie czułem się tak dobrze na zawodach a już trochę znam swój organizm i 43 na karku. Oczywiście to wszystko tylko dodatek do uczciwych treningów. A co do buraka to chyba się polubimy. Nie wiem jak na innych ale na mnie działa super. Piłem soki z buraka ale kapsy miażdzą świeży sok.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1046 dnia: Sierpnia 21, 2016, 11:05:24 am »
jesteście w stanie mi powiedzieć w jakich kapsułkach pakowany jest CR i ZW. Mam jedno całe opakowanie kapsułek biało niebieskich i jedno gdzie jest sporo biało-powiedzmy taka zgniła zieleń.
Miałem trzy miesiące przerwy, złamana ręka i zapomniałem co jest co :)

Praktycznie każda partia ma  inne kapsułki, więc niestety nie odpowiem Ci :( ale prawdopodobnie CR jest zielone.

I już po zawodach. Życiówka! Suplementy dzisiaj: rano o 7.00 ashwagandha,  tongkat Ali, 2 enduro, 2 CR, 4 BURAK. Półtora godziny przed startem (około 11.30) 2 enduro, 2 ZW, 2 CR. Bardzo ładnie weszło. Dodam tylko że ZW i CR wziąłem tylko dziś bo mi zostało kilka kapsułek. Obecnie leci tylko enduro,  ashwa i tongkat i od dwóch tygodni burak.  Cały czas moc, zero zadyszki, mocna walka,  na koniec było z czego finiszować. Dawno nie czułem się tak dobrze na zawodach a już trochę znam swój organizm i 43 na karku. Oczywiście to wszystko tylko dodatek do uczciwych treningów. A co do buraka to chyba się polubimy. Nie wiem jak na innych ale na mnie działa super. Piłem soki z buraka ale kapsy miażdzą świeży sok.

Gratulacje :)

Offline topwoj

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1047 dnia: Sierpnia 21, 2016, 11:52:09 am »
Czy ekstrakt z buraka mocno obniża ciśnienie ?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1048 dnia: Sierpnia 21, 2016, 12:23:50 pm »
Zależy jaka dawka, raczej reguluje.

Offline alkopoligamia

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1049 dnia: Sierpnia 21, 2016, 01:19:06 pm »
Witam. Jestem nowy i mam kilka pytań dot. zestawu anabolicznego.
Jak do dawkować. Doczytałem, że na początek 3 tabsy będą git. Ale powinny być spożywane z posiłkami/na czczo/rano/wieczorem/przed/po treningu? Powinno być to rozbite na te 3 razy czy 3 połykamy od razu?
Drugie pytanie, dla mnie bardzo ważne. Czy cykl 8 tygodniowy jak zalecacie z normalnymi dawkami na tym zestawie może spowodować jakieś skutki uboczne typu zablokowanie, częściowy spadek teścia, rozregulowanie układu hormonalnego? 
Ostatnie pytanie: Czy występują ogółem jakieś skutki uboczne. Doczytałem tutaj o nieprzyjemnym zapachu potu. Jest coś co powinienem jeszcze wiedzieć?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.  :)
Dostałem odp tylko na ostanie pytanie, za którą dziękuję. Pomoże ktoś?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 289
Total: 289