* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 07:18:19 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505495 razy)

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3060 dnia: Marca 31, 2019, 02:58:54 pm »
Pytał ktoś o epi. Czy dobre?,czy klepie?, czy warto?. Odpowiem zgodnie z sumieniem własnym . Żarłem SV, żarłem HD, żarłem ture. Każdy z tych środków działał bardzo dobrze i za każdym razem byłem pełen podziwu i zadowolenia.Dwa pierwsze z SA. Ostatni z labu na N kończącego się na M. No i docieram do Epi. Dla mnie towar najlepszy z najlepszych . Działa pięknie definicja jak marzenie no w życiu bym się nie spodziewał że pomimo pewnych deficytów sylwetkowych i nie za dużej wagi ( po prostu szczupły jestem od zawsze , przepalam jak piec hutniczy) tak pięknie to będzie wyglądać. W sumie definicja jest dla mnie teraz priorytetem i to jest strzał w 10. Każda partia dosłownie każda pięknie się odznacza i ma fajny zarys . Mięsień suchutki ,twardy jebaniec  :). Waskularyzacja no to tu to jest coś czego w życiu bym się nie spodziewał. Pajęczyna drobnych,średnich i tych całkiem sporych. Jestem blady raczej skóra biała jak na białego człowieka przystało więc pod skórą widać czasami gąszcz niebieskich linii. Zarys żył utrzymuje się nawet jak znika pompa. A to przy kolanie na dwugłowym a to na barku. Jak się nie pokazały to nawet nie wiedziałem że tam są .Pompa - raz dwa trzy i już wszystko jest na wierzchu i nabite. Pracuję fizycznie , po pracy też mam sporo pracy fizycznej więc efekt praktycznie non stop. Wczoraj napierdalam grabiami ,sprzątam syf po zimie . Pompa piękna ,żyły jak lejce od dorożki . Podchodzi syn i mówi: ale ty masz żyły tato o kurde. Masz chyba mało tkanki tłuszczowej , mniej ode mnie a ja chudy jestem. No banan na gębie był u mnie i to długo. Wracając do epi rzeczywiście zaczyna działać szybko ale po 6 tygodniach rozpędza się jak lokomotywa i jest coraz ciekawiej . Także jak ktoś się zastanawia czy Epi z SA jest si kalafon to odpowiadam tak jest si kalafon. Od razu mówię wszem i wobec: nie jestem sponsorowany  ;D Polecam po prostu

Offline bjalyy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3061 dnia: Kwietnia 02, 2019, 05:56:03 pm »
Mack szło solo epi czy coś w tle leciało ?:)

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3062 dnia: Kwietnia 02, 2019, 07:56:48 pm »
Mack szło solo epi czy coś w tle leciało ?:)
Nie te czasy żeby solo cokolwiek. Cypio tłem.

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3063 dnia: Kwietnia 08, 2019, 11:46:03 am »
wskakuje wkrotce na SV + ziolka, jakies tam suple i mysle o czyms w tle

cypio na 12tyg ? ale w jakich dawkach ?

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3064 dnia: Kwietnia 08, 2019, 05:48:36 pm »
wskakuje wkrotce na SV + ziolka, jakies tam suple i mysle o czyms w tle

cypio na 12tyg ? ale w jakich dawkach ?
A jak z wbijaniem u Ciebie? Opory są jakieś ? Rozstrzał jest dość duży przy biciu.Możesz 200mg e5d, e4d, możesz 250mg tak samo . Możesz pon,czw aby zamknąć dawkę tygodniową. Jest tego. A myślałeś żeby wcześniej włączyć testa? Kilka tygodni musisz mu dać żeby zadziałał i żebyś go poczuł a dobrze by było żeby SV podłączyło się jak już test będzie full on. A tak od siebie to powiem że szkoda trochę tych 3 miesięcy. Skoro już o tym myślisz to ja bym pojechał z pół roku albo i ... ale ja mam już pewnie jakieś zmiany w głowie i jestem lekko subiektywny  ;D

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3065 dnia: Kwietnia 08, 2019, 10:23:21 pm »
MacK dobrze masz w głowie bo jak ktoś bawi się w "to" troszkę czasu to sam dochodzi do wniosku że za krótko nie ma sensu, bo najwięcej bałaganu robią odblok i dochodzenie do normy z hormonami. Dlatego jak już chcemy coś rozwalić to rozwalmy na dłużej a nie 3 miechy i walka o powrót ,później znowu 3 i znowu powrót. A znając życie na 1 razie się nie skończy. Sam tak kiedyś robiłem ;-)

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3066 dnia: Kwietnia 10, 2019, 01:49:17 pm »
Z wbijaniem moze byc ciezko i nie bylo wbijania jeszcze. Do tej pory szlo tylko HCG w brzuch + SV, ale towaru nie bylo iglami, czym wiecej czytam i slucham to wychodzi, ze nie warto 3 miesiace, z drugiej strony nie pociagne dluzej bo oprocz sportu jest rodzina, zycie. Wychodzi na to, ze na moim miejscu nie ma czasu bawic sie w dlugie cykle a krotkie sa bez sensu, co oznacza ze chyba dam sobie spokoj poki co. Zobacze jak pojdzie ten cykl na samych oralach i wtedy podejme kolejna deczyje. Dzieki z uwagi chlopaki

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3067 dnia: Kwietnia 10, 2019, 02:01:39 pm »
A co przeszkadza rodzina w trakcie cyklu? Robisz shota co 6-7 dni z cypa i tyle z Twojego cyklu, trwa to minutę. :)

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3068 dnia: Kwietnia 10, 2019, 02:47:17 pm »
zycie Panie Koksik, poprostu nie moge poswiecic 6 lub wiecej miesiecy na cykl bo musze poswiecic czas zyciu prywatnemu...dzieci, zona itp...sprawa sie chyba wyjasnila...nie jest to na chwile obecna dla mnie

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3069 dnia: Kwietnia 10, 2019, 03:21:49 pm »
Też mam podobne podejście, gdybym był singlem, zamknął się w domu i mógł poświęcić 6 miesięcy na cykl to ok.
Przy 3 dzieci trzeba być logistycznym mistrzem żeby dopiąć częste treningi, regeneracje i dobrą michę.

Od 3 dni sypiam po 2h. Także jak ktoś chce brać się za koks dopiero jak urodzą mu się dzieci to stawiam krzyż na drogę.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3070 dnia: Kwietnia 10, 2019, 03:47:52 pm »
Rozumiem, że Panowie poza cyklem testosteronu nie produkują  :D 8)

Trenujesz tak samo, jesz tak samo, bo jeść musisz. Teścia bijesz i poza tym nic się nie zmienia. Chyba, że cykl to u Was w głowie, że 5x więcej trzeba orać. Nie, nie trzeba. Trenuje się tak samo cały rok, odżywia się dobrze też cały rok, a cykl to dodatek ;)

Bez cyklu = rodzina, dzieci
na cyklu = asceza?

A dwa na cykl się wchodzi właśnie m.in. dla regeneracji przy mocno napiętym życiu.

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3071 dnia: Kwietnia 10, 2019, 04:11:05 pm »
Mod mnie ubiegł pisząc poprzedniego posta. Prawie słowowo w słowo.Dla mnie środki to dodatki, pomocna dłoń farmakologii. Ćwiczy się tak samo chyba że się założy że ma być mocniej i ciężej . Nikt nie każe wbijać przy dzieciach i żonie. Minuta samotności i po sprawie. Sam mam rodzinę z potomstwem ale jestem "egoistą" i poświęcam na treningi 7-8 godzin tygodniowo i około 2 minuty tygodniowo na bicie. I żyje i rodzina żyje, synkowie żyją, żonka żyje tylko po tym testo to czasem gada weź daj spokój bo ty tylko o jednym.  ;D
A że tak spytam : ten SV to do jakichś treningów czy do siedzenia będzie stosowany ? Bo jak do treningów to nie wiem w czym rzecz. Na te 3 miechy to prop lepiej. Dupa jak sito ale jaki mocny debiut  :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2019, 07:32:35 pm by MacK »

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3072 dnia: Kwietnia 10, 2019, 09:56:19 pm »
Oj Panowie...owszem trenuje sie caly rok, odzywia caly rok i wszyskto gra...cykl to dodatek ale nie na 6 miesiecy bo te 6 miesiecy musza byc dopiete...dieta, sen itd zona w tym czasie zdarzy zaplanowac 2 tyg urlopu...wyjazd jeszcze gdzies i nie  bede latal z towarem w plecaku...co mam duzo pisac...
SV biore i patrze w lustro czy rosnie bo szczerze nie wiem jak odpowiedziec na to pytanie

Kumam ze samo SV to nie to co SV + cos w tle...

Offline Kabaś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3073 dnia: Kwietnia 14, 2019, 10:49:12 pm »
Mocno spada wam teść po rad 140 ?

Offline Czupakabra

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3074 dnia: Kwietnia 14, 2019, 11:03:28 pm »
Mocno spada wam teść po rad 140 ?
Gdzieś miałem badania i teść był prawie na minimum normy, ferrytyna też była bardzo nisko, ale przed radem nie badałem ferrytyny.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 173
Total: 173