* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 04:19:42 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Co pod sporty walki?  (Przeczytany 6083 razy)

Offline RomanWu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Co pod sporty walki?
« dnia: Stycznia 08, 2019, 12:38:10 pm »
Witam wszystkich!
Mam 41 lat. Waga 90 kg, wzrost 185 cm. Staż treningowy będzie z 15 lat.  Przebyte cykle: brak. Trenuje sporty walki i pomocniczo siłownia. Moje pytanie jest następujące.
Planuje przez 3 miechy -powiedzmy do połowy marca skupić się na poprawie siły i wytrzymałości silowej. Siłownia 2-3 razy w tygodniu (FBW) i raz boks.
Następne trzy wydolność, szybkosc. Siłownia 1 raz i 3 x MMA.
W pierwszej fazie planuje poleciec na ziołach - zestaw anaboliczny i testo-up. Plus wiadomo, witaminy, omega, ashwaganda.
W drugiej fazie planuje zarzucić enduro i zostawić testo.
Pytanie: korci mnie zarzucenie przez ten cały okres 6 miesięcy MK677. Podobno branie krócej niż pół roku nie ma sensu. Czy ma to sens i czy dawka dzienna 15 mg jest wystarczająca. Zaznaczam, że nie chodzi mi o jakieś spektakularne przyrosty masy czy siły. Raczej o poprawę samopoczucia i ubicie, wydolność szybkosc.
Czy to dobry pomysł czy wywalę kasę w bloto.?

Offline MarinerCf

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +2/-12
    • Zobacz profil
Odp: Co pod sporty walki?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 10, 2019, 10:43:48 pm »
Osobiście uważam że szkoda flaków.  W pewnym wieku a jesteśmy w podobnym dla poprawy samopoczucia i odzyskaniu energii zaleca się podawanie małych dawek testosteronu. Te wszystkie wynalazki i tak blokują a do tego wątroba zachaczona.  Pomyśl o trt. Wątroba pominięta a samopoczucie o niebo lepsze. Wiem z autopsji  ;-). Przemyśl temat.

Offline RomanWu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co pod sporty walki?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 15, 2019, 01:51:31 pm »
Właśnie poważnie myślę nad tym teściem, ale w młodości miałem duży problem z trądzikiem na plecach i boję się że to wróci. Poza tym mam chyba skłonność do gino, bo jak się trochę zapuszczę z fatem to od razu widać koło sutków tłuszcz. Dlatego nigdy nic nie biłem. Jeżeli bym się zdecydował to co walić propa czy enena? I jak zapobiegać skutkom ubocznym.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Co pod sporty walki?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 15, 2019, 02:01:58 pm »
Zrób badania i sprawdź czy w ogóle jest potrzeba brania teścia, bo wiek nie oznacza potrzeby. Możesz mieć dalej max normy, jak mlodziak, a problem leży gdzie indziej.

Ginekomastia to przerost gruczołu, odkładanie tkanki tłuszczowej w tych okolicach to lipomastia, ale jedno i drugie jest sprzężone z niewłaściwym ratio hormonów.

Offline MarinerCf

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +2/-12
    • Zobacz profil
Odp: Co pod sporty walki?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 15, 2019, 10:28:34 pm »
Test to test tylko różnica w estrach.  Tak jak Pan Koksik pisał najpierw badania i następnie ewentualnie test. Na skutki uboczne też są odpowiednie preparaty.  Ale jeżeli zdecydujesz się na trt to takiem dawki nie powinny wywoływać nieprzyjemności ale nie wykluczone że one nie wystąpią.  To bardzo indywidualna kwestia.

Offline Thiasos

  • Nie moga
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Karma: +5/-1
    • Zobacz profil
Odp: Co pod sporty walki?
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 16, 2019, 08:10:25 pm »
Mk667 nie blokuje bo to nie jest sarm, tylko mimetyk greliny. Przez to psuje WI, plus można się z apetytem nie ogarnąć, więc może się źle skończyć, chyba że micha i trening dograne, a głowa silna.
J.w najlepiej wbić 125/200 testa e4d i tyle, hcg 250 ui e3d, AI zgodnie z badaniami i samopoczuciem i będzie git

Offline karololololo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +3/-5
    • Zobacz profil
Odp: Co pod sporty walki?
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 17, 2019, 08:49:33 am »
125/200 testa e4d to nie trt , hcg 250e3d spoko.

Lepiej wbić 50-70 mg testa e4d insulinówką ,do tego hcg, bardzo mało prawdopodobne że do takiej dawki bedzie potrzebne cokolwiek do ogarniania aromatyzacji.
Ewentualnie 100-125 mg długiego estru raz w tygodniu.

Offline Thiasos

  • Nie moga
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Karma: +5/-1
    • Zobacz profil
Odp: Co pod sporty walki?
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 17, 2019, 10:17:01 am »
125/200 testa e4d to nie trt , hcg 250e3d spoko.

Lepiej wbić 50-70 mg testa e4d insulinówką ,do tego hcg, bardzo mało prawdopodobne że do takiej dawki bedzie potrzebne cokolwiek do ogarniania aromatyzacji.
Ewentualnie 100-125 mg długiego estru raz w tygodniu.

Po co wbijać analog fizjoloficznej ilości? Jak już wbijać to więcej a nie bić się za wszelką cenę trzymać testa w normie

Offline karololololo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +3/-5
    • Zobacz profil
Odp: Co pod sporty walki?
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 17, 2019, 01:16:19 pm »
125/200 testa e4d to nie trt , hcg 250e3d spoko.

Lepiej wbić 50-70 mg testa e4d insulinówką ,do tego hcg, bardzo mało prawdopodobne że do takiej dawki bedzie potrzebne cokolwiek do ogarniania aromatyzacji.
Ewentualnie 100-125 mg długiego estru raz w tygodniu.

Po co wbijać analog fizjoloficznej ilości? Jak już wbijać to więcej a nie bić się za wszelką cenę trzymać testa w normie

Rozmowa była o trt.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 275
Total: 276