* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:20:09 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.  (Przeczytany 69338 razy)

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 29, 2016, 09:01:51 pm »
http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/574ad45fe4b0dc679432aa31
Dzis tlenik 4h+.
Tempo bylo fajne bo 30km/h+, ale spotkalem kumpla po wypadku i odcholowalem go troche, Srednia spadla, ale za to doszlo jakies 15-20dodatkowych km :)

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 02, 2016, 12:53:23 pm »
http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/574ff960e4b0c469f91a3739
Jest progres.
30.6 Srednia predkosc, a nie 28. Skok niesamowity. Teraz meczyc organizm, zeby 4h skonczyc ze srednia 30km/h, a pozniej droga do 32-33. Czuje, ze noga w ogole inaczej chodzi w porownaniu do tego co bylo, czyli malo tlenu i masa interwalow. Teraz masa tlenu jeszcze 2x per week, ale wdroze stale 3x per week i 1x silka. Pozniej zrobie zmiane na 1x interwalki 2x tlen i 1x silka. Bedzie gut. OK.300km tygodniowo i silka!
Dodam, ze dzisiejszy dzien po silowni FBW. Cale cialo lekko zakwaszone :)

POZDRO!

Offline pitero

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 02, 2016, 10:13:35 pm »
Eee musisz w górach się pościgać tam można zdziwić każdym kolejnym podjazdem ;-) Ja Gdańsk wspominam miło ;-)

Rok temu 150 km zdarzało się przelecieć ze średnią 37 km/h, niestety praca robi swoje i ostatnio max 100km tyle zrobiłem i mimo, że jechałem w tlenie to byłem padnięty na drugi dzień ...

Trochę zluzuj z tym tlenem :-P Nie czas i miejsce na to chyba, że chcesz zamulić nogę i wyjechać do zera organizm i mieć formę na październik :-)... Zdążysz ekonomiczność zrobić w zimę.

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 04, 2016, 01:43:50 pm »
Tak tyle, ze w zime fajnie sila poszla, a bazy brak i nie ma z czego jechac........
Aktualnie po 3-4h 0 zakwasow, a wczesniej byly!

http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/5752b97de4b044bf9957f6cf
Dzis na rondo casto pare dziadkow i troche mlodszych. Moc w nodze jest, najwazniejsze jest to, ze kazdy podjazd moglem troche przydusic, ale puls trzymal sie w strefie 3 czyli jeszcze tempowej nie wchodzil w kwas, a mimo to bylo mocno. Mimo 2h mocnej jazdy nie czuje sie w ogole przemeczony. Cos czuje, ze ten wlasnie TLEN daje o sobie znac!

Zostaly mi jeszcze 2 tygodnie treningow tj. 6x 3-4h i 2x silownia. Zakoncze te 2 tygodnie interwalami 5min ogien 10min. easy no i odpoczynek przed zawodami ;)

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 09, 2016, 07:15:52 pm »
http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/5759946fe4b087c5f8254998
Dzis wszedl ladny trening 4x15min. tempo z rozpoczeciem od podjazdu i ostatnie 3-4minutki po plaskim. Bardzo fajny przyjemny trening z praca ciagla. ;)

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 14, 2016, 11:20:59 am »
http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/575e680be4b06cfd2d6f2b83
Wczoraj wszedl lekki trening MTB. O dziwo strasznie mocno mi sie pompuja uda. Mianowicie przywodziciele. Wydaje mi sie, ze za nisko siodlo, jeszcze to skoryguje bo w sobote maratonik. Nie moze byc lipy :)

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 16, 2016, 10:18:00 am »
http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/57612223e4b044bf99cbd28f

Pozycja skorygowana na +. Siodlo poszlo w gore bo bylo przy nisko jak krecilem pietami w tyl to, az za swobodnie. Teraz piety sa na styk, ale przy agresywnym krecenie w tyl stopa sie nie zsuwa wiec wciaz OK. Wykluczylem tym nadmierna pompe na udach + przeciazenie kolan. Dodatkowo cos mi nie pasowalo w prawym kolanie. Bolalo od wewnatrz, ostatnio mi sie blok przesunal i pieta opadala to spowodowalo, ze blok skorygowalem, ale nie tak. Teraz juz jest gut. Blok na zewnatrz stopa do wewnatrz = brak wygiecia w stawie kolanowym ;)

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 19, 2016, 08:06:09 am »
http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/57653b03e4b087c5f87e95f2

Wczoraj wpadl wyscig w Pasleku. Czas 2:14. Niestety 5min. wpadlo przez przestawiona strzalke przez jednego z okolicznych mieszkancow, ktoremu chyba sie spodobala sie impreza. Gdyby nie to wpadloby miejsce 8 open i 4 w kat. Bardzo przyzwoicie. Dodam, ze caly wyscig cielem na srednim HR 167 i maks 191. Jestem mega zadowolony. To o czym mowil Pitero dalomi duzo wieksza wydolnosc. Poprawiac chyba nie ma co skoro 2h+ cisnelem w korbe, az milo ;]

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 30, 2016, 07:51:34 am »
Ostatnie 2 tygodnie  to start w Pasleku, nastepnie start w Mlawie.
W Mlawie 7 open i 3 kat M2.
Dzieki info. od Pitero o braku bazy. Zastosowalem pare treningow 3-4h, ktore nie byly lekkie, a poprawa wydolnosci niesamowita.
Sam maraton pojechalem swoim tempem. Od startu po mete jednostajne rowne mocne tempo. Na poczatku na jednym z podjazdow poszla grupa ja wiem 13 osob? Stwierdzilem, ze nie jade swoje i tak przez kolejne kilometry zbieralem tych uciekinierow, ktorzy juz ledwo sie toczyli(sam mialem taki efekt na Cyklo Gdynia MTB, gdzie wyprzedzali mnie, a ja juz nie mialem co zrobic). Strata do 1 miejsca 4,5min. do 2msc 3min. Jestem zadowolony.
Kiedys czytalem o treningach Armstronga czy innych i oni mowia, ze 1 miesiac poswiecaja na jakas 1 ceche. Ja postawilem na wydolnosc 2 trening 3-4h 1 silownia i 1 interwalowy/tempowy. Efekt zadowalajacy.
W tym miesiacu stawiam na budowanie sily podjazdowej, poniewaz jak zrobic wieksza moc klarowana czyt. na progu, jesli nie na podjazdach :)
pozdrawiam.

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #114 dnia: Lipca 05, 2016, 08:36:34 pm »
http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/577bdc8ee4b09f4ada3ce0a5
Trening: 5x REJA
W zeszlym tygodniu mnie przewialo. W sobote dolozylem wesele i tak dojscie do siebie sie przedluza, ale dzis juz nie wytrzymalem i trzeba bylo cos zrobic ;)
Poprawa rekordu na podjezdzie o 12 sec zdecydowanie cieszy. Mysle, ze po przepracowanym miesiacu bedzie zdecydowanie lepiej
Aktualny plan:
2x podjazdy interwalowo
1x tlen ok. 4h
1x silownia Reg Park 5x5 Stage1.

POZDRAWIAM!

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #115 dnia: Lipca 09, 2016, 11:39:02 am »
Mialobyc dzis fajnie w tlenie, a wyszlo 3x tempo po 10min i do domu.
http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/5780b754e4b008d586524663
Od poczatku cos nie tak. A to kolano, strzalka piszczel posladek uda. Jakis caly taki obolaly. Jeszcze zawaksy z wtorku trzymaja. Mam nadzieje, ze z czasem bedzie lepiej bo nie chcialbym sie pozbawiac tego treningu silowego ;)
Do tego wczoraj robilem interwaly to na stromiznie dobrze mi sie jedzie, ale na lzejszej gorce mam problem z utrzymaniem MOCy. Trza bedzie to pocwiczyc.

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #116 dnia: Lipca 22, 2016, 11:53:24 am »
Wiekszosc wyjechala. Wiekszosc na wakacjach rowniez, jesli chodzi o wyscigi to sa wakacje duza czesc cyklow odpoczywa lacznie z okolicznymi ogorkami.
Inaczej jest u mnie ;)
Aktualny plan:
pon: Reg Park 5x5
wt: Szybkosc = tempo!
sr: off
czw: SILA! Podjazd ok. 10min i oram na low kadencji
pt: off
sob/nd: tlen 4h/jazda w grupie w tempie wyscigowym

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 05, 2016, 03:09:05 pm »
Witam Witam!
Trening caly czas w grze. Aktualnie koncze podjezdzanie kad: 60-70 1x per week oraz podjezdzanie na deliaktnym zapieku na rzecz 1 tempa 2h + 2x interwall oraz silownia. Wszystko idze, az milo. Na razie pasuje z 4h tlenem. 2h tempa musi wystarczyc na podtrzymanie. Wroce do tego 2tyg. przed najblizszym startem, a one dopiero we wrzesniu. Mozna powiedziec, ze sierpien to miesiac urlopu ;)

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #118 dnia: Września 03, 2016, 10:17:42 am »
Po wielu prywatnych sprawach powoli wracam do zywych. Niestety po tygodniowej przewie na silowni wyszedl jakis problem z prawym kolanem. Mniejwiecej na lakotkach przysrodkowych. Trening silowy out. Na rowerze idzie jako tako rzadnych boli nie ma, ale ponad tydzien przerwy niedojadanie masa nerwow stresow zrobila swoje.

Aktualny cel to Garmin MTB Wejherowo Rumia Reda start juz 25 wrzesnia, a wczesniej na przepalenie jakis maly ogorek 11 wrzesnia ;)
Aktualny plan:
pn: Silownia- Jesli kolano pozwoli na siady
wt: 1h na przelozeniu ciezszym niz zwykle(typowo na sile)
sr: off
czw: Interwall 3-5minutowe, az z nogi zrobi sie dentka.
pt: off
sob: tlenowo ze 2h na MTB
nd: WYSCIG!

Celowo nie odpoczywam do tych zawodow. Chodzi tutaj o maksymalny szok dla organizmu!

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 240
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 231
Total: 232