* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 09:46:48 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Selekcja  (Przeczytany 7803 razy)

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: Selekcja
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 02, 2019, 12:06:03 pm »
Kolego, bastuj trochę w swoich wypowiedziach, bo kompletnie nie wiesz z kim z piszesz, najwyraźniej Ty nie znasz właściwości boldenonu z praktyki, nikt nie mówi tutaj o dawkach 1 gr ew lub wyżej w celu bb, ale właśnie o dawkach wydolnościowych rzędu 300-400mg ew, bo tyle wystarczy dla zwiększenia wydolności i wiem to z praktyki, bo kilkanaście lat temu jeżdżąc na kilkutygodniowe obozy aikido, gdzie na prawdę treningi trwały większość dnia i nieźle dostawaliśmy w dupę, a wtedy na rynku był jeszcze dostępny boldek w stężeniu 50mg/1ml w butlach po 50ml i trochę się tego trzeba było nabić.

Odnośnie clenu czy sally, gdybyś był praktykiem, to też byś wiedział, że na dłuższą metę się nie sprawdza, bo daje chwilowego kopa i fatalny zjazd, dlatego przy długofalowym wysiłku daje większe straty niż kożyści.

Offline kenioosd

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 80
  • Karma: +13/-3
    • Zobacz profil
Odp: Selekcja
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 02, 2019, 03:10:21 pm »
Akurat w służbach jestem to sobie możesz pogadać. Dwa aikido nie robi na mnie żadnego wrażenia BJJ trenowałem 8 lat. 3 boldenon już w dawce 500mg pompował mnie tak że po schodach nie mogłem wejśc bo mi łydki puchły. Fakt ze dopiero po 5-6 tygodniach się rozkręcał na dobre. I kończę jałową dyskusję. Chciałem mu dobrze doradzić co ma jeść , żeby się w miare do tego przygotwać. Przy clenie na wydolności też mogą być problemy bo zdarzają się fest skurcze przy wysiłku. Nie ma złotego środka i trzeba testować na sobie. Pozdrawiam i już nie odpisuje, nie moja sprawa.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2019, 03:25:22 pm by kenioosd »

Offline dzixonPP

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Selekcja
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 02, 2019, 08:18:49 pm »
Zacznę chyba delikatnie od ZW od chłopaków ;)

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 206
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 222
Total: 222