Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - reprezentant

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
Bazar / Odp: [K] Melanotan 2
« dnia: Dzisiaj o 02:29:32 pm »
Ja bym uważał bo piegi po tym wyskakują...

2
Bazar / Odp: SAA ,HGH ,EPO ,Peptydy and more.
« dnia: Dzisiaj o 12:23:29 pm »
Witam.
Czy zamawiał ktoś peptydy z tego laboratorium od Dr Wen Mei?
Jak jakość w porównaniu do krążących underow typu magnus? Czuć różnice?

3
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Kwiecień 19, 2018, 03:04:41 pm »
Do wtajemniczonych w arkana : jak z bieganiem na Epi? Będzie coś przeszkadzać? Niestety ani na HD ani na SV nie wspominam biegania z przyjemnością a szkoda bo lubię sobie pobiegać w różnych terenach , w różnych tempach i bardzo mi tego na cyklu brakowało. Sam teść pewnie też będzie miał wpływ na pompy na piszczelach i łydkach. Ktoś coś jakieś doświadczenia?

teść w niewielkich dawkach przy bliansie zerowym/ujemnym nie ma wielkiego wpływu. mega pompa się robi jak zwiększysz dawkę i bilans wrzucisz na plus

4
Bazar / Odp: Pepki i trochę zabawek
« dnia: Kwiecień 17, 2018, 09:35:11 pm »
Śmiało polecam, wszystko jest jak się dogadasz tak masz, kody wchodzą, zabawki zaplombowane, a działanie książkowe, zależy o co pytasz i czego oczekujesz.
Ja za dużo nie będę polecał bo mi wykupicie co sam lubię  :P

5
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Kwiecień 16, 2018, 06:07:47 pm »
ale to wynik z 11 dnia, czy 8, ten za którym czekałeś? jaki clomid bierzesz ?

6
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Kwiecień 14, 2018, 10:00:54 am »
ok, jakby to było prolongatum z apteki to bym mógł być przekonany, że bije 200mg/week, a to tylko under, także nie wierze w to stężenie jaki by nie był udany lab, wałują na wszystkim, test jeszcze tani to może do 80% siedzi, ale na masterach, trenach, primach czy oxach masz czasem 20% stężenia, a albo inne srodki lub mieszanki

7
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Kwiecień 14, 2018, 09:27:12 am »
Gdzie przy teściu bać się o mięśnie, bez przesady
bo to tylko mostek i leci ledwo 125mg enana e4d, a wczesniej bylo ze 3x tyle + inne srodki   ;) poza tym 2kg w tydzień to mega dużo

8
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Kwiecień 14, 2018, 08:50:48 am »
Mogłeś hcg przybic żeby trochę jajka rozruszać. Po cyklu pierwsze badania i jak widzisz że jest tak nisko to hcg. Test się ruszy to wchodzisz z resztą. Teraz poczekaj cierpliwie to może dłużej potrwać. Zrób badania jak kolega pisał wyżej za ok 2 tyg.
Fakt, że przy takim teście, hcg też by się przydało, ale to przed clomidem, a teraz trochę bezsensu, bo clomid z hcg, to połączenie trochę sprzeczne: hcg pobudza jajka, ale blokuje przysadkę, clomid pobudza przysadkę. Niewiem co by było z takiej mieszanki, jajka ruszysz, ale przysadka będzie blokowana i pobudzana. Nie widzę tego. Takie coś można pociągnąc ewentualnie do 3-5 dnia clomidu maksymalnie, ale w 8 dniu, kiedy clomid się już rozkręca to bez sensu teraz przybijać hcg. Jeśli cykl nie był za długi (nadal nie odpowiedziałeś) to nic jajkom się nie stanie jak chwile odpoczną...

9
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Kwiecień 14, 2018, 08:21:57 am »
Jeszcze jedno słowo o burnie, waga po prostu leci jak głupia, kalorie po 3,5tys w DT, 3k w DNT, a zeszło 2kg w tydzień.
Fakt, że w tle jest jeszcze fragment, enan, gw, ale bez burna jadłem mniej i wolniej leciało. Teraz to jest jakieś szaleństw, aż się boje o muskle, i dojadam więcej. DNT tylko 1 tabs z rana w DT 1 tabs rano i 1 przed treningiem. Energia trzyma do późnego wieczora, żadnych zjazdów.
ABSOLUTNY HIT, szczerze polecam !

10
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Kwiecień 14, 2018, 07:47:24 am »
Witam, jestem na odbloku po epi.
8 dni clomid 100mg
A tu takie wyniki
Prolaktyna (ICD-9: N59)
PROLAKTYNA   9.28   ng/ml   od 4.04 do 15.2   
 Testosteron (ICD-9: O41)
TESTOSTERON   0.242   nmol/l   od 8.64 do 29   
 Estradiol (ICD-9: K99)
ESTRADIOL   < 5   pg/ml   od 7.63 do 42.6   
 FSH (ICD-9: L65)

FSH   < 0.1   mIU/ml   od 1.5 do 12


O co chodzi?

Nie jestem specjalistą od EPI i nie robiłem badań, ani nie analizowałem jak mocno to blokuje, chociaż z teorii nie powinno bardzo blokować, ale jak miałeś długi cykl i dawka też była spora, to pewnie ma prawo tak zablokować. Szkoda, że nie napisałeś takich informacji. Druga kwestia, raczej LH się sprawdza, a nie FSH, chyba, że chcesz jedno i drugi.

A z mojego doświadczenia Ci powiem, że po dłuższych bombach z testem i innymi środkami, LH u mnie "ruszało" najwcześniej po ok 3 tygodniach clomu + nolvy, więc nie dziw się, że przez 8 dni jeszcze nie widać efektu. Clom ma okres półtrwania ok 5 dni, więc dopiero Ci się zdąrzył skumulować w organizmie i rozkręcać a Ty już byś chciał, żeby przysadka pędziła jak Schumacher.
Powtórz badania za min 10-14 dni i jeśli nadal LH będzie <0,1 to znaczy, że masz wapno zamiast clomidu.
Można dorzucić jeszcze nolve, podobno stack działa lepiej, nolva chyba lepiej pobudza podwzgórze, ale z nolvą zaczynasz od większej dawki 20-40mg, a gdy planujesz odłożyć to rób tapering, żeby nie było odbicia, dobrze położyć też na sam koniec nolvy ze 2 tabs symexu e2d.

11
Ziołopedia / Odp: Lukrecja na redukcji!?
« dnia: Kwiecień 13, 2018, 11:29:29 am »
Panie ziółko czy mógłbyś się odnieść do kwestii normalizacji rytmu dobowego za pomocą takich adaptogenów jak lukrecja, ashwa czy rohodia?
Jak ktoś pracuje na 3 zmiany, to dużo ludzi ma wielki problem z ranną zmianą, rano szybko łapie zamuła, a wieczorem po treningu nie można zasnąć.
Dobowy profil kortyzolu odwrócony.

Pytanie więc do ziółka:
jaki jest okres półtrwania glicyryzyny, witanoloidów czy innych substancji aktywnych zawartych w adaptogenach czy innych ziołach?
Jeśli macie gdzieś takie dane to poprosiłbym o dopisanie?

Założyłem temat o rytmie dobowym, więc jeśli mógłbym prosić ziółka i dietkę o swoje 3 grosze będzie miło, przeczytać zdanie specjalistów

12
Zdrowie / Odp: Naturalny rytm dobowy a praca zmianowa
« dnia: Kwiecień 13, 2018, 11:22:20 am »
Dzisiaj pierwszy dzień na lukrecji + gingsengach, od rana kawa + burn, ktory normalnie słabo na mnie działał.
Dzisiaj jest dużo energii, brak senności, pomimo dużej ilości jedzenia i wyjątkowo słodkie z cukierni bo kolezanka urodziny obchodzi w pracy.

Zastanawiam się czy można na noc zarzucić ashwe i rohodie, czy lepiej całkiem odpuścić?
Normalnie na rannej zmianie mam całkiem odwrócony rytm dobowy, rano kiedy się wyśpię, budzę się i energia jest na 2h, później coraz gorzej... faktycznie IF trochę pomagał, bo pewnie kortyzol bez jedzenia wolniej opadał, a możliwe, że nawet podskoczył po kilku godzinach. Problem jest, kiedy chce jeść normalnie, wtedy od godziny 9-18 jest mega senność i zamuła, ciężko iść wtedy na trening bez drzemki czy dobrych stymulantów.
Najgorzej, że jak pójdę późno na trening to się budzę po godzinie 19 i energia utrzymuje długo, do ok północy, przez co nie mogę zasnąć bez wspomagaczy i błędne koło się nakręca.

Lukrecja po pierwszym dniu daje obiecujące odczucia, myślę, żeby dłużej przetestować, ale zastanawiam się czy czasem po treningu, nie wywali mi kortyzolu jeszcze bardziej niż zwykle i ze zaśnięcia znowu będzie lipa.
Wierzę, że jest możliwość przywrócenia prawidłowego rytmu dobowego stosując się do odpowiedniej pory treningu (po rannej zmianie myślę że idealna będzie 15-16) i oczywiście chodzenie spać o odpowiedniej godzinie. Nurtuje mnie fakt czy działanie ashwy, rohodie i innych adaptogenów obniżających kortyzol, można uznać za doraźne i wrzucić np przed treningiem, żeby wyrzut po treningowy (na wieczór) był mniejszy, czy jednak kumulacja w organizmie substancji aktywnych decyduje bardziej niż godzina przyjęcia środka.
Czy substancje zawarte w roślinach jak witanolidy nie mają okresu półtrwania?

13
Zdrowie / Odp: Naturalny rytm dobowy a praca zmianowa
« dnia: Kwiecień 12, 2018, 10:18:34 am »
Jeszcze co do lukrecji - jak już to bym to wrzucił po pierwszym posiłku czyli przerwaniu postu, a z rana tylko kawa czy tam kofeina w jakiejś innej postaci, ale może ktoś jeszcze się wypowie bo aż tak dużego doświadczenia z wrzucaniem adaptogenów z rana na IF nie mam
w sumie czytając mechanizm działania lukrecji, opisany przez ziółko, to lukrecja będzie spoko kiedy zaczyna się zamuła, czyli ok 3h po przebudzeniu. Wtedy kortyzol pewnie zbyt gwałtownie opada.

Jeśli o mnie chodzi to nigdy nie robiłem takich hardocorowych IF, bo uważam, że to jest mało anaboliczne. Wiem, że na redukcji daje radę, ale moim zdaniem utrzymywanie wysokiego poziomu azotu przez większość doby i nakręcanie kinazy mTor, poprzez dostarczanie progu leucynowego przynajmniej 3x na dobę jest bardzo ważne. W przypadku IF - niewykonalne, chociaż częściowo grelina i HGH rekompensują te stratę, ale.... to jednak tylko boostowanie GH do ilości fizjologicznych, a nie bomba, ale wiadomo czasem bardzo praktyczne w kwestii ogarniania michy i zaspokajania uczucia sytości podczas okna.
Ja osobiście jednak co najwyżej ograniczałem się do okna 6-8h jedzenia, reszta doby post. Pomniejszanie okna to już jest hardcore i duże obciążenie dla układu pokarmowego, kiedy praktykujemy tą metodykę w sposób cykliczny. Na redu jeszcze można pomyśleć, ale na masie, większej kaloryce i jeszcze dajmy na to high carbie, robią się ogromne ilości przy czystej misce i tutaj znowu powstaje kolejny problem ułatwiania sobie życia w postaci pokus i jedzenia rekreacyjnego, wysocekalorycznego jak np dobry duży tłusty burger z podwójnym/potrójnym mięsem. A gdzie wtedy pilnowanie mikro, makro, zdrowych tłuszczy, antyoksydantów... dieta kuluje

14
Zdrowie / Odp: Metabolic Damage
« dnia: Kwiecień 12, 2018, 07:57:51 am »
czemu na kilka dni oxandrolon?
i na jaki % btw w high carb będziecie schodzić?
oxandrolon, zwiększa wychwyt t3 w ustroju, czy nawet samą konwersję... nie znam dokładnie mechanizmu tego działania, ale są badania, że oxa vs. placebo podnosi t3, więc chwilowo chce zastosować takie coś jak booster /1/
Co do BTW to będzie carbcycling, w dni nietreningowe większy udział tłuszczy, a w dni treningowe większy udział węgli i większa kaloryka. Białko na poziomie 2g kmc, tłuszcze będą ok 20-30%, reszta carbsy.

1 - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16135924

15
Zdrowie / Odp: Naturalny rytm dobowy a praca zmianowa
« dnia: Kwiecień 12, 2018, 07:45:32 am »
Z praktyki IF mogę polecić na 1 zmianę jak najbardziej chyba, że ktoś do wciśnięcia ma dużo kcal to już nie tak wesoło ... ale wracając do tematu z praktyki mogę powiedzieć że IF do przerwy, która kończy post sprawdza się u mnie dobrze, z rana oszczędzam się trochę czasu nie jedząc właśnie śniadania, przez co można pospać dłużej, brak ospałości po okresie adaptacji
o fajnie, że ktoś też ma podobne odczucia. jak wcześniej wspomniałem też IF na mnie dobrze działało, ale w kontekście pracy nad sylwetką trochę nie ufam temu systemowi, a po drugie lubię jeść i taka przerwa po przebudzeniu 9h na pustym żołądku jest dla mnie lekko mówiąc mało komfortowe. W takim razie zapytam dalej, czy IF robisz tylko na rannej zmianie, czy trzymasz się okna na wszystkich zmianach? O ile po nocce nie ma żadnego problemu, bo w tych godzinach śpisz, to zastanawiam się co ze zmianą "popo"? Najrozsądniej byłoby utrzymać IF w takich samych godzinach, co się wiąże z treningiem na czczo i zjedzeniem pierwszego posiłku już w pracy. To by sprzyjało lepszej adaptacji organizmu kiedy okno i post nie będą zmieniać godzin co tydzień...
Jednak jest ciekawy czy lukrecja by nie wspomogła uniknąć zamulenia od rana, nawet po posiłku..
Miał ktoś już doświadczenia z ekstrakstem z lukrecji i najlepiej podobny problem pracy zmianowej? Może ziółko się wypowie

Strony: [1] 2 3 ... 6