Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - MacK

Strony: [1] 2 3 4
1
Bazar / Odp: Prop, mix
« dnia: Dzisiaj o 06:50:09 am »
Wszystko Ok. Polecam

2
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Maj 12, 2018, 10:38:08 am »
Serwus wszystkim Skończyłem BURN. Ten w nowej odsłonie. Produkt bardzo dobry. Pomógł mi zjechać z wagi ok.3-5 kg.Ciężko teraz stwierdzić bo po prostu zapomniałem się dokładnie zważyć przed startem. Grzeje na prawdę mocno, przy bieganiu czy jeździe na rowerze to leje się z człowieka jak z dziurawego baniaka. Dodatkowo pracuję w bardzo specyficznych warunkach gdzie są miejscami dość wysokie temperatury i tu to już pot zalewa oczy i dodatkowo majty mokre ;) Nie czułem po nim żadnej stymulacji a dyskomfort na bebechach i lekkie szarpanie wewnątrz minęły po ok.1,5 tygodnia. To pewnie przez yohę. A tak wracając do niej to jest dość " problematyczny" składnik dla alergików i osób z zajebanymi zatokami jak ja. Zalewa gardło i struny głosowe śluzem niestety i człowiek chodzi i pluje na wszystko  :D. Polecam z czystym sumieniem . Oczywiście osobom zdrowym ,stabilnym psychicznie i nastawionym mentalnie  ;) Howgh !

3
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Kwiecień 22, 2018, 06:56:58 pm »
BURN! 50 mg synephrine, 150 egcg, 170 chocamine, 10 mg yohimbine HCl, 50mg hordenine, 20 fucoxantine

4
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Kwiecień 19, 2018, 06:56:20 pm »
Thx Tumson :) Skoro Ciebie pompuje to mogę założyć że mnie także będzie. Tak zbieram info bo kto wie co do głowy przyjdzie i jak szybko. Cel pewnie kilka deko masy i ewentualnie kilka niutonów siły powiązanych z przybieraniem na wadze. A na zwiększenie wytrzymałości to jest jakiś koks?  ;D Czy tylko buraki zw i cardarine? A jak z enduro?

5
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Kwiecień 19, 2018, 05:05:15 pm »
Planuję enana 200e5d. Czy to niewiele tego nie wiem. Do tego wyrzuciłbym Epi właśnie ale nadal mam wątpliwości. Nie zależy mi na czasie, ciśnienia nie mam więc sok może zostać na jakieś inne pory roku. Na zimę na przykład. Pan Koksik może się wypowie? Kto wie może próbował biegać po tym o czym piszę  ;) . Poza tym Tumi hokejuje a to prawie jak bieganie. Tylko że po lodzie i w ostrych butach. Może też się wypowie bo zdaje się że chrupał Epi.

6
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Kwiecień 19, 2018, 01:23:10 pm »
Do wtajemniczonych w arkana : jak z bieganiem na Epi? Będzie coś przeszkadzać? Niestety ani na HD ani na SV nie wspominam biegania z przyjemnością a szkoda bo lubię sobie pobiegać w różnych terenach , w różnych tempach i bardzo mi tego na cyklu brakowało. Sam teść pewnie też będzie miał wpływ na pompy na piszczelach i łydkach. Ktoś coś jakieś doświadczenia?

7
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Kwiecień 17, 2018, 11:06:18 am »
Ja szamie na pusty żołądź. Zawsze tak. Cokolwiek by to nie było

8
Bazar / Odp: [S] Ovigil / Pregnyl Grecja
« dnia: Kwiecień 15, 2018, 10:03:55 am »
Yep. Nexium rulez supreme  ;) A tak na marginesie to kiedyś chciałem generyki od Hindusów ściągnąć. Mają zajebiste zaplecze do produkcji leków i świetne ceny. Chyba bo nie byłem w kraju Shivy  ;)

9
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Kwiecień 11, 2018, 09:07:56 am »
Mi tam pasuje ten Burn. Z opinie koleżki potliwość i grzanie na bieżni na plus. Zero pobudzenia. Nic nie trzepie. Dla amatorów  stima można dodać Amp i guaranę i jest stymulacja na fajnym poziomie. Bez zejść i łeb się nie pali

10
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Kwiecień 09, 2018, 07:18:05 pm »
Podejrzewałem właśnie yohe bo nie mam z nią styczności i nie znałem jej działania na mój organizm. Resztę składników w mniejszym czy większym stopniu gdzieś tam wchłonąłem.

11
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Kwiecień 09, 2018, 02:11:15 pm »
Potliwość na przyzwoitym poziomie choć może się pogoda do tego też dopisać. Zjazdów nie mam nic a nic. Z resztą nie ma po czym  je mieć. Poza lekkim dyskomfortem przy pierwszej dawce żadnych efektów ubocznych nie zanotowałem.

12
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Kwiecień 08, 2018, 08:04:05 pm »
Burn- nowy rzut działa lux. Po czymś mnie ze składu lekko telepie ale do ogarnięcia uczucie. Natomiast AMP stosowałem po raz pierwszy no i muszę przyznać że dość dobrze działająca substancja . Odpowiednio mocna i odpowiednio długo działająca. Za kilka dni połączę oba . Może być nieźle.
Dziś połączyłem. Działanie ok. Telepania brak więc chyba się organizm już trochę zaadoptował. Ogólnie można śmiało szamać. Jak wszystko od SA jakość i świetna cena.

13
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Kwiecień 07, 2018, 03:47:06 pm »
 Przekaże mu wasze odpowiedzi chociaż obawiam się że lekarz to jedyna wyrocznia którą uznaje. Ale jest szansa.

14
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Kwiecień 07, 2018, 10:53:59 am »
Panie Koksik bo w sumie to najlepiej ciebie spytać: Ile można stosować ostarynę w dawce leczniczej? Koluniu jest spawaczem nagina dużo na kolanach i niestety mu siadają . Szuka czegoś aby się podleczyć. Osta się nada? Coś jeszcze do tego? Z tego co mówi to chronicznie wracają mu te problemy jak zbytnio obciąży te nieszczęsne kolana.

15
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Marzec 31, 2018, 02:11:14 pm »
Może rzeczywiście trochę uprzedziłem fakty. Wrócę na rewiry po świętach Ostary to zamówię, spożyje i wtedy się wypowiem. Guarana coś tam działa. Wydaje się że mniej agresywnie wchodzi choć jakby mocniej od tej z arabiki. Czystej farmaceutycznej solo nie spożywałem.

Strony: [1] 2 3 4