* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 09:56:47 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE  (Przeczytany 106752 razy)

Offline Witektw

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #75 dnia: Września 25, 2017, 08:33:02 pm »
Dziękuję Fuckmaster i reprezentant za pomoc.
Ogarnę dietę (aktualnie nie przywiązywałem zbyt dużej wagi do niej, unikałem jedynie fastfoodów i mocno ograniczałem słodycze) , zrobię dodatkowe badania które podaliście i wrócę z wynikami.
Snu mam około 6-7h (dni pracujące) i około 9-10h w dni wolne od pracy.

Jeszcze raz dzięki za tak szybką odpowiedz

Offline em

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #76 dnia: Października 07, 2017, 12:31:34 pm »
Witam,
proszę o poradę co do stosowania zestawu enduro ultra + burak i spalacz burn. Cel poprawa wytrzymałości i zrzucenie zbędnego fatu. Waga aktualna 75,5 wzrost 176 cm. Bieganie 4 x w tygodniu (1 x 15 km wolne wybieganie, 3 x 10 km interwały). do tego siłownia 2-3 x w tygodniu.
Czy poniższe stosowanie byłoby właściwe czy lepiej coś zmodyfikować:
- Burn rano 1 kaps (przed lekkim śniadaniem czy po?) oraz 1 kaps na 1 godzinę przed bieganiem
- Burak 3 kapsułki dziennie, rano, po południu, wieczorem (biegam wieczorem)
- Enduro ultra 3 kapsułki 30 min przed biegiem

Dodatkowo kwestia w zakresie suplementacji przed startem w zawodach na 10 km. Bieg mam 15.10 czy coś zmienić w dniu zawodów? np. nie stosować burna a zamiast tego zwiększyć dawkę buraka (2 kap) i enduro (4 kap)?

z góry dzięki za wszelkie porady



Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #77 dnia: Października 08, 2017, 03:34:04 pm »
Witam,
proszę o poradę co do stosowania zestawu enduro ultra + burak i spalacz burn. Cel poprawa wytrzymałości i zrzucenie zbędnego fatu. Waga aktualna 75,5 wzrost 176 cm. Bieganie 4 x w tygodniu (1 x 15 km wolne wybieganie, 3 x 10 km interwały). do tego siłownia 2-3 x w tygodniu.
Czy poniższe stosowanie byłoby właściwe czy lepiej coś zmodyfikować:
- Burn rano 1 kaps (przed lekkim śniadaniem czy po?) oraz 1 kaps na 1 godzinę przed bieganiem
- Burak 3 kapsułki dziennie, rano, po południu, wieczorem (biegam wieczorem)
- Enduro ultra 3 kapsułki 30 min przed biegiem

Dodatkowo kwestia w zakresie suplementacji przed startem w zawodach na 10 km. Bieg mam 15.10 czy coś zmienić w dniu zawodów? np. nie stosować burna a zamiast tego zwiększyć dawkę buraka (2 kap) i enduro (4 kap)?

z góry dzięki za wszelkie porady

Hey

Burn - jak chcesz wykorzystać potencjał spalania - dobrze brać 30 min przed śniadaniem i iść na spacer, druga kapsa 1h przed ttreningiem, ale chociaż z 1.5h po posiłku.

Burak 1 kaps rano, 2 przed treningiem, jeśli chcesz brać 3.

Enduro 1h przed treningiem, z burakiem.


Sprawdź jak reagujesz na Burna i dobierz pod siebie. Każdy inaczej reaguje na stymulanty, dopóki nie napiszesz swoich odczuć to nikt nie doradzi Ci :)

Offline rafiki92

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 08, 2018, 11:42:27 am »
Witam, czy zwiększenie dawki Zestawu Wentylacyjnego do 6 kapsułek dziennie ( tak jak CORDYGUN) zwiększy moc jego działania?

Offline Witektw

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 18, 2018, 09:25:18 pm »
Witam,
Przez ostatni rok miałem dużo stresu w pracy i całkowicie straciłem siły do ćwiczeń fizycznych. Dodatkowo często łapią mnie skurcze mimo brania magnezu i potasu.
Wyniki badań krwi mam w normie (mieszczę się w zakresie referencyjnym)
Poniżej moje wyniki badań poza morfologią i glukozą, które wg lekarza są książkowe:
Lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG)(ICD-9)
Cholesterol całkowity 171,30 mg/dl (115,00-190,00 mg/dl)
Cholesterol HDL 44,90 mg/dl (>=40 mg/dl)
Cholesterol LDL 105,76 mg/dl (<115 mg/dl)
Trójglicerydy 103,20 mg/dl (<=150 mg/dl)

Prolaktyna 11,62 ng/ml (4,60-21,40 ng/ml)
Testosteron 3,080 ng/ml (2,8 -8,0 ng/ml)
Androstendion 2,51 ng/ml (0,45 - 4,2 ng/ml)

Który z zestawów ziołowych pomógłby mi nabrać sił, abym mógł wrócić do ćwiczeń(basen, pompki, przysiady, podciągania na drążku, a w późniejszym czasie powrót na siłownię)?

Z góry dziękuję za pomoc.

Witam,

Długo się zbierałem do badań, w międzyczasie przebyłem zapalenie najądrza i potrzebowałem czasu na powrót do "normy".
Staram się zmieniać dietę, różne kasze zagościły u mnie na dobre (szczególnie jaglana), jem więcej warzyw (często zamiast słodyczy zagryzam seler naciowy). Ograniczyłem słodycze (zdażają mi się jeszcze momenty, gdzie nie mogę się powstrzymać od czekolady) i alkohol. Stresu mam cholernie dużo w pracy i do tego od ponad miesiąca problemy z rannym wstawaniem (wcześniej od razu a teraz drzemki 10-minutowe byle tylko nie wstawać)
Poniżej wyniki badań (jeszcze powinien być testosteron wolny- oczekuję na wynik)
Lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG)    
Cholesterol całkowity    164,10    mg/dl    
Cholesterol HDL    46,10    mg/dl    
Cholesterol nie-HDL    118,00    mg/dl
Cholesterol LDL    96,48    mg/dl
Trójglicerydy    107,60    mg/dl       
TSH    1,960    µIU/ml    
FT3    3,08    pg/ml    
FT4    1,23    ng/dl    
FSH    4,48    mIU/ml    
LH    3,05    mIU/ml    
Estradiol    15,67    pg/ml    
Kortyzol    17,94    µg/dl

Po zmianie nawyków żywieniowych zwiększyła się moja aktywność fizyczna (pompki, przysiady, drążek, więcej czasu na powietrzu) i od końca lutego załamanie aktywności.
Obecnie nie stosuję żadnych leków i suplementów. Czy zestaw proponowany przez
...
 aczkolwiek z mojego doświadczenie ZBT + pro state + duże ilości maca (2tabs rano, 2 tabs wieczorem) powinny podnieść Cie na nogi.


może mi pomóc? Przez jaki okres czasu powinienem przyjmować taki zestaw?

Pozdrawiam

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 19, 2018, 02:52:45 pm »
To zależy od powodu rozregulowania. Moim np był przewlekły stres, po miesiącu suplementacji wróciłem do formy. Na Twoim miejscu poszedłbym z wynikami do dobrego androloga/endokrynologa. Ziółka są bardzo pomocne w przypadku spadków formy z przyczyn naturalnych. Jeżeli jest to jakiś stan chorobowy to ani ziółkami ani kaszą jaglaną z tego nie wyjdziesz.

Ja bym zaczął od DOBREGO androloga/endokrynologa. Jak on powie że jest wszystko ok i wina leży po Twojej stronie to wtedy zioła, wolne ciężary, trening na wzór np trójboju siłowego/dwuboju olimpijskiego. Aeroby i tego typu wysiłek lepiej sobie odpuść.

Offline Witektw

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 24, 2018, 08:27:32 pm »
W moim przypadku jest to stres. Bardzo mocno zauważam zmiany samopoczucia pod wpływem stresu. Ponad dwa lata temu dostałem bardzo mocnych bólów brzucha + skurcze (nie byłem w stanie się nawet wyprostować), lekarze podejrzewali, że to wątroba albo trzustka (zostałem potraktowany jak alkoholik). Po dwóch tygodniach na zwolnieniu wszystko wróciło do normy. Teraz zauważam, że jak stres się nasila przez dłuższy czas to zaczynają się pojawiać skurcze i bóle brzucha.

Myślę, że sprawdzę działanie ziół (alternatywą są dla mnie leki typu antydepresyjnego, których chciałbym uniknąć). Na pewno będzie to dla mnie zdrowsze rozwiązanie.

Może do tego zestawu ZBT + pro state + duże ilości maca (2tabs rano, 2 tabs wieczorem) dodać jeszcze jakiś adaptogen, który pomoże uporać się z codziennym stresem?

Offline matoos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 24, 2018, 08:37:07 pm »
Witek - polecam Ci kontakt z Dietką. Dobierze Ci odpowiednią dietę i suplementacje jeśli będzie trzeba. Korzystałem i polecam. Nie będziesz żałował.

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 27, 2018, 02:44:20 pm »
Potwierdzam, Dietka jest kozak w tych sprawach.

Offline Witektw

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 03, 2018, 09:48:09 pm »
Dzięki za pomoc. Na pewno w przyszłości skorzystam z pomocy Dietki, jednak muszę się najpierw ogarnąć.

Offline Acidblade

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 26, 2018, 01:22:26 pm »
Witam, jakiś czas temu stosowałem PH zawierający trenavar. Po odstawieniu i mini-pct dalej mam podniesioną prolaktynę.

Prolaktyna   19,26   ng/ml   4,04   -  15,20   H

Chciałbym ją zbić do jakiegoś rozsądnego poziomu używając "Prolactin-block". Jaki protokół dawkowania obrać, bo domyślam się, że przedstawiony na forum protokół:

Cytuj
Prolactin-block

0,125mg/day przez 4 dni,
0,250mg/day przez 4 dni,
0,375mg/day przez 4 dni,
0,500mg/day przez 4 dni,
i tak zwiększając aż do 1mg/ed.

stosuje się podczas bycia na cyklu z np nandrolonem.
Chyba, że się mylę.

O ile mi wiadomo nie biorę już niczego co by prolkę podnosiło, ale muszę ją zbićbo brak radości z bomby i życia :)

Jeżeli to ma znaczenie to obecnie jestem w drugim tyg cyklu 1-10 test prop 100mg/e2d + GW 20mg/ed + MK 30mg/ed + OST 30mg/ed + S4 50mg/ed + SR9009 20mg/ed. Moja waga 120kg - cykl redukcyjny

« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2018, 01:33:01 pm by Acidblade »

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 26, 2018, 02:13:33 pm »
Witamy,

Nie, nie tylko :) aczkolwiek zbicie następuje na tyle szybko, że po kilku dniach nie ma potrzeby stosowania już i jedyne co się uzyskuje to wzrost HGH.

A z wymienionych przez Ciebie - MK w pierwszych 2 tyg podnosi lekko prolaktynę, więc dobrze mieć na uwadze.

Ps. Prolaktyna jest bardzo ważnym hormonem w całym układzie i zbijanie jej na siłę do dolnej kreski zaowocuje w przyszłości problemami, dlatego do poziomu, kiedy czujemy się dobrze i ani krzty więcej  ;)

Offline Acidblade

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 27, 2018, 11:58:26 am »
No to dobrze wiedzieć z tym MK :). Prolactin-block już zamówiony,  czyli rozumiem pojechać wg protokołu do momentu aż zauważę poprawę samopoczucia po czym odstawić i zrobić badanie krwi na jej poziom?

Równolegle zamówiłem też (może niepotrzebenie) Cabaser. Który z tych środków jest lepszy? bo słyszałem, że cabaser wpływa negatywnie na IGF-1, a teraz mi jeszcze mówisz, że Pramipexole podnosi HGH. Brzmi zajebiście, czy rzeczywiście ten środek jest w każdym aspekcie lepszy niż cabaser?

btw. A gdyby go tak stosować jako nootropa? :D albo HGH booster przy normalniej prolce? :D


Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 27, 2018, 02:07:55 pm »
Stosuje sie :) ale miej na uwadze to, co napisalem nt. Prolki.

Cabaser zbija igf prawie do zera, niwelujac efekty wielu SAA, GHSów

Offline Acidblade

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dawkowanie - Z. ZIOŁOWE
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 27, 2018, 03:08:14 pm »
Cytuj
Cabaser zbija igf prawie do zera, niwelujac efekty wielu SAA, GHSów

O qr*a ;/ No i na jak długo ten IGF-1 zostaje zbity?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 240
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 237
Total: 237