* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:55:25 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Zestaw dla trójboisty :D  (Przeczytany 6647 razy)

Offline iedorov

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Zestaw dla trójboisty :D
« dnia: Maja 31, 2016, 12:24:42 am »
Siemanko, wlasnie kończę budowanie masy i revers'em schodzę z kalorii tak, aby przez cały lipiec zejść z 87kg -->80kg przy zachowaniu wyników w trójboju albo co lepiej poprawienia bojów.

Do tej pory lecę naturalnie i chciałbym pozostać póki co "czysty" .
stosowałem glicerynę w przerwię od cyklu kreatynowego i gliceryna jest zakazana ale w ostatniej kategorii czyli podczas zawodó nie można mieć wysokiego stęzenia.

Mój cel  to zachowanie/zbudowanie siły i wykręcenie jeszcze lepszego wyniku w bojach przy zrzuceniu 5-7kg. 
Do tej pory kilka cykli kreatynowych. Jeżeli chodzi o redukcję to tylko manipulacja kaloriami i przeciętne spalacze (Machine Man burner, Thermo Shape, Lipo 6 black)

Co mi polecicie?  Dieta dopięta na 105%, treningi ogarnięte typowo pod robienie wyniku, do tego interwały.

Zastanawiam się nad forumowym spalaczem  z Yohą i Gerą do stosowania przed treningiem i jakiś spalacz typu MAchine Man burner do porannych krótkich sesji treningowych i na rozkręcenie z rana :D
Do tego może jakiś miks który pozytywnie wpłynie na siłę.

Stosuję : Cordycepsa, cytryńca, glicerynę od 13 czerwca, D3,omega 3, Anti-Ox Olimp,

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Zestaw dla trójboisty :D
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 31, 2016, 12:30:23 am »
Cześć

Kozieradka nie jest na pewno zakazana, a do naturalnego wsparcia może się nadać. Możesz dodać ZBT - jak jesteś naturalem to odczujesz, a raczej powinieneś odczuć lekki wzrost siły.

Geranium pod siłę dobry wybór, jeden z nielicznych godnych polecenia środków, który włącza tryb misji. Nie odejdziesz, póki nie skończysz  8)

Offline iedorov

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zestaw dla trójboisty :D
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 31, 2016, 06:47:34 am »
Jasne. Dzięki za odpowiedź :-) wiesz co stosowałem kozieradkę z czarnuszką i było okej :D ale ogólnie do tribulusów jestem średnio przekonany. Biosterol I testosterol dostałem w prezencie planuję go dorzucić do suplementacji.

teraz robię 5tygodniową przerwę od kreatyny i wchodzę na glicerynkę, wiem że przy redukcji śrrednio może wychodzić ale mi zależy na gubieniu smalcu i robieniu dobrego treningu więc nie musi na wadze po pierwszym tygodniu zejść ze mnie 3kg bo wiem ze to nie smalec a woda po odstawieniu mono i utrata glikogenu.

Więc polecasz gere ?   Wrzucić wasz spalacz z yohą i gerą ? I do tego coś jeszcze ? Będzie gliceryna do tego.

Piona

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Zestaw dla trójboisty :D
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 31, 2016, 08:35:01 am »
Tribulusów... chyba coś Ci się pomyliło ;) Tribulus to zioło, Buzdyganek. Najpierw nie jesteś przekonany do niego, a zaraz będziesz zajadał Biosterol, który ma saponiny steroidowe głównie pochodzące z tej rośliny...  8)

Mam wrażenie, że niedługo trenujesz i jesteś dość młody? ;)

A niby czemu gliceryna ma utrudniać redukcję?

Offline iedorov

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zestaw dla trójboisty :D
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 31, 2016, 09:27:58 am »
Nie jestem przekonany do nich ale dostałem w prezencię więc spróbuję, może się przekonam  8)

Co do gliceryny to wydaję mi się że podczaj jej stosowania występuję hiperhydratacja więc  skoro organizm będzie nawodniony i zatrzymywał dużo wody to waga niekoniecznie musi mi spadać drastycznie w dół.

Pan Ziółko co mi poleci wrzucić  teraz na redukcji ?
Później do października do Pucharu Polski w Trójboju chcę wchodzić na zerowy bilans kaloryczny i trzymać wagę ok 80-82kg i tydzień przed zrobić solidne odwadnianie żeby załapać się do kat.74

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Zestaw dla trójboisty :D
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 31, 2016, 09:39:46 am »
Masz w ogóle kogoś obeznanego, kto Cię prowadzi? Czy trenujesz na własną rękę?

Ile masz lat? bo to też istotne ;)

Robienie siły na ujemnym bilansie kalorycznym bez wspomagania... hmm... Albo dopiero zaczynasz przygodę albo już nie ogarniam postępu w trenowaniu  ;D

Offline iedorov

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zestaw dla trójboisty :D
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 31, 2016, 09:55:44 am »
22l.
Na własną rękę. Nie potrzebuję nikogo do prowadzenia.
Kuleje u mnie wiedza jeżeli chodzi o suplementację.

Wiem że na bilansie nie zrobię wyniku ale u mnie sprawdza się rotacja węglami.
Na chwilę kończę przygodę z WestSideBarbell i przerzucam się na coś równie fajnego.
W tej chwili w bojach jest 180-190/150/240  [575kg] Do października chciałbym przełamać barierę 600kg co jest moim celem. W trójboju siedzę dopiero od 6miesięcy i czuję że jeszcze mam zapas więc nie chcę sięgać po ciemną strone mocy  >:(  w przysłości stanowcze czemu nie :D  ale na chwilę obecną pozostanę freakiem i bez koksu będę leciał  :'(
W tej chwili mam na siłowni 2 ciężkie dni i dwa średnie gdzie skupiam się na dynamice głównych bojów i reszta objętość. W Cięzkie dni mam 15%ponad  bilansem kalorycznym , w dzień średni 0-5%   a w dzięń gdzie skupiam się na ogólnym przygotowaniu fizycznym jest -5%

Fajnie się sprawdza i po prost wchodzać na redukcję zrobię reverse i  przejdę do ujemnego bilansu a w ciężkie dni treningowe będę z bilansem na zero.
50%z węgli  20%z tłuszczy i 30% z białka.  W przypadku ścinania kalorii będę szedłw kierunku tłuszczy ale maks do 30%.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2016, 02:23:54 pm by iedorov »

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 240
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 224
Total: 224