* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 01:16:55 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505093 razy)

Offline Czupakabra

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2910 dnia: Października 14, 2018, 10:17:14 pm »
Nie to żebym się znał czy coś, ale na dole jest taki napis. Wydaje się dosyć ważny dla osób, które słabiej rozumieją badania :)

Cytuj
This study clarified the mechanism underlying GW501516-dependent promotion of hepatic repair by stimulating proliferation of HSCs via the p38 and JNK MAPK pathways.
Masz na myśli "hepatic repair" czy coś innego z tych trudnych słów(których nie rozumiem[p38,JNK,MAPK])? Bo ja nie jestem mistrzem medycyny i angielskiego, ale pytałem jednego lekarza, który przeczytał tylko wniosek badania w którym pada słowo naprawa wątroby, niestety jest to niekontrolowana naprawa, która ma negatywny skutek. Czytał tylko to co zacytuję niżej.
Cytuj
Discussion/conclusion

This study identified GW501516-activated PPARβ/δ as a promoter of uncontrolled liver repair, which results in fibrosis, most likely via p38- and JNK-dependent stimulation of HSC proliferation. This healing function of PPARβ/δ is reminiscent of its role in skin wound healing [23]. Fibrosis is a response to a variety of chronic damaging stimuli. It can cause an alteration in liver structure that may lead to excessive deposition of ECM, apoptosis of hepatocytes and inflammation [2,3]. During the fibrogenic response, activated HSCs proliferate and indeed produce an excess of ECM and pro-inflammatory proteins.

To date, the role of PPARβ/δ has been unclear in this hepatic repair process, which often degenerates to liver disease.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2911 dnia: Października 14, 2018, 10:38:48 pm »
Tak, chodzi o wyjaśnienie drogi działania, gdyż łatwiej można ocenić. W przypadku ciężkich uszkodzeń zwłóknienie/bliznowacenie to niepożądana forma regeneracji wątroby, jednak na zdrowy organizm nie ma to wpływu. Podobnie jak stosowanie glutationu w trakcie leczenia raka czy nadmiaru antyoksydantów w trakcie treningu.

Także jak wątróbka sprawna to nie ma powodu do obaw, jak chlejemy na umór co weekend.. może być gorzej, ale jak każdy wie środków z alkoholem się nie stosuje.

Wniosek jest taki, że zdrowemu na wątrobę  nie szkodzi, a choremu nie pomoże.

Offline Czupakabra

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2912 dnia: Października 15, 2018, 12:04:34 am »
To w takim razie ok, teraz wiem, że jak unormuje moje alt to na pewno zabiorę się za GW.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2913 dnia: Października 15, 2018, 07:50:31 am »
Wątroba to GGTP, Alast i Aspat to enzymy całego organizmu. Możesz mieć stan zapalny mięśni lub uszkodzony mózg. Też się podniesie.

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2914 dnia: Października 19, 2018, 01:08:39 pm »
8 dzien an sv+gw...wczoraj rano tak jakby zaczely sie bole ledzwiowe po nocy...przechodzi w czasie dnia...dzis mniejsze ale znow sa....czy back pumpsy mozliwe po tak krotkim okresie stosowania ?

tauryna leci z kreatyna codziennie ok 10g

Offline karololololo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +3/-5
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2915 dnia: Października 19, 2018, 02:07:11 pm »
8 dzien an sv+gw...wczoraj rano tak jakby zaczely sie bole ledzwiowe po nocy...przechodzi w czasie dnia...dzis mniejsze ale znow sa....czy back pumpsy mozliwe po tak krotkim okresie stosowania ?

tauryna leci z kreatyna codziennie ok 10g

Coś do tego leci ?

Po tych 2 srodkach co piszesz bardzo mało prawdopodobne, dodatkowo suplementacja magenz/potas/sód leci ?

Offline Slith

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2916 dnia: Października 19, 2018, 03:21:53 pm »
Jaka jest szansa na 11-oxo w dobrej cenie?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2917 dnia: Października 19, 2018, 03:43:09 pm »
Prawe oxo to bardzo wysoka cena, nawet jak jest dobra.

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2918 dnia: Października 19, 2018, 04:44:07 pm »
dzieki za odp

dodatkowo leci omega 3, d3, multiwitaminy

magnez mam moge dorzucic, reszte tez moge dokupic


8 dzien an sv+gw...wczoraj rano tak jakby zaczely sie bole ledzwiowe po nocy...przechodzi w czasie dnia...dzis mniejsze ale znow sa....czy back pumpsy mozliwe po tak krotkim okresie stosowania ?

tauryna leci z kreatyna codziennie ok 10g

Coś do tego leci ?

Po tych 2 srodkach co piszesz bardzo mało prawdopodobne, dodatkowo suplementacja magenz/potas/sód leci ?

Offline Ress

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2919 dnia: Października 22, 2018, 01:54:57 pm »
Też planuje SV+Gw+Kreatyna ale chyba dopiero na wiosne ,także sergio licze na relacje :) . Panowie czy GW solo oplaca sie brac na wycinke?rzeczywiscie pali dobrze fat?dieta dopieta, kumpel sie przymierza i prosi o wasze rady. Pozdro

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2920 dnia: Października 23, 2018, 08:34:42 am »
Kolego Ress, masz 225 stron tematu i średnio na co drugiej odpowiedź na swoje pytanie. Podeślij koledze, niech powertuje trochę temat :)

W skrócie - bardzo warto dać GW na redukcji.

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2921 dnia: Października 23, 2018, 11:28:27 am »
Ress - za wczesniej na podsumowanie...SV raczej jeszcze nie dziala bo to dopiero 13 dzien brania...wydolnosc na plus i moim zdaniem jest to GW, podczas dlugich wodow crossfitowych czuje sie zdecydowanie lepiej i mam ochote ciagnac je dalej i wchodze w taki dark zone - fajna sprawa - moze tez to byc moja glowa :)

od strony regenarcji poprawa tez widoczna delikatnie chociaz domsy sa dalej...sen w miare dobry i spokojny -miedzy 7 a 8 godzin, miska na 100% z zalozeniami czyli deficyt 200kcal chociaz chce mi sie wrzucic extra kalorie, zawuazylem takie uzylenie wieksze i waga stoi w miejscu...koncze ten tydzien i dorzucam hcg oraz czekam na poprawe sily

jeszcze jedno, kilka osob pisalo ze po GW syfy wywala a u mnie poki co spokoj, nie wiem po jakim czasie sie to nasilalo ale mam nadzieje ze mnie to juz nie dopadnie

postaram sie wrzucic kolejne spostrzezenia za 2 tyg

Offline d27

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2922 dnia: Października 23, 2018, 08:00:42 pm »
Tak, chodzi o wyjaśnienie drogi działania, gdyż łatwiej można ocenić. W przypadku ciężkich uszkodzeń zwłóknienie/bliznowacenie to niepożądana forma regeneracji wątroby, jednak na zdrowy organizm nie ma to wpływu. Podobnie jak stosowanie glutationu w trakcie leczenia raka czy nadmiaru antyoksydantów w trakcie treningu.

Także jak wątróbka sprawna to nie ma powodu do obaw, jak chlejemy na umór co weekend.. może być gorzej, ale jak każdy wie środków z alkoholem się nie stosuje.

Wniosek jest taki, że zdrowemu na wątrobę  nie szkodzi, a choremu nie pomoże.

Co to za akcja z glutationem podczas leczenia raka?? nie słyszałem o tym :P

pozdr!

Offline Ress

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2923 dnia: Października 28, 2018, 12:58:52 pm »
Dzięki za odpowiedzi Panowie. Ja z mojej strony bede decydował sie na GW +SV na wiosne(redukcja). Przeczytałem chyba wszystkie strony i wiem duzo więcej :). Kolega natomiast chciał GW+Anaboliczny(redukcja). Tylko ma dylemat,czy nie lepiej teraz na masie włączyc sam Anaboliczny i potem na redukcji Gw solo? jak wy to widzicie? I jeszcze jedno pytanie,bardziej w sprawie treningu. Obecnie jade na FBW 3x same wielostawy + 1-2x sw w tygodniu. Nie wiem jaki trening ogarnac na redukcje na wiosne. Czy robic FBW+interwały czy cos w stylu "Grappler by sie porzygal "- tez w sumie glowie same ciezkie cwiczenia i wiem,ze fat dobrze pali bo kiedys go robilem :) Pozdro

Offline Thiasos

  • Nie moga
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Karma: +5/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2924 dnia: Października 28, 2018, 03:08:51 pm »
GW polecam jeść cały czas. Profilaktycznie 10mg wystarczy, poprawia WI i lipidy, lekko wydolność. Na redukcji, czy w okresie zwiększonego wysiłku, większego zapotrzebowania na ww 20-40mg. Przy czym te 40mg można już podzielić na dwie porcje.
Dla mnie jeden z lepszych wynalazków tej dekady.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 2
Guests: 314
Total: 316