* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:52:53 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1683755 razy)

Offline smash

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1140 dnia: Września 14, 2016, 01:37:10 pm »
Skończyłem właśnie cykl na zestawie anabolicznym, 2 tyg 3 kaps, 2 tyg 4 kaps i 4 tyg 5 kaps. Zestaw leciał jako dodatek do odbloku po średnio mocnym cyklu.

Efekt super, zrobiłem ok 1-1.5kg mięcha (na odbloku!), dodatkowo wrzucałem spalacz +sal i Ldopa, aby móc utrzymać kalorie z cyklu i się nie zalewać. Na pewno wrócę do tego zestawu na każdym kolejnym odbloku, narazie off :)

Od jutra testuje z dziadkiem Ant Mix.  8)
Hajduk, ciezary po cyklu bardzo spadly czy udalo sie obciazenie na treningu w miare utrzymac?

Offline WojTRI

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +1/-0
  • Impossible is nothing
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1141 dnia: Września 14, 2016, 01:51:51 pm »
na wytrzymałość tlenowo/beztlenową...

ENDURO + BURAK

czy ZW+CG+ZBT+ZA+BURAK?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1142 dnia: Września 14, 2016, 03:09:19 pm »
Druga opcja dużo silniejsza, więcej składników, więc nie ma nad czym dyskutować :)

Offline beldziu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1143 dnia: Września 14, 2016, 06:12:22 pm »
Dotarła paczka, znowu ekspresowo :) Jak dawkować kurkuminę z zestawem oczyszczającym? Cel cały czas ten sam- zdrowie jelit.
Aha i jak brać anti acne ?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1144 dnia: Września 14, 2016, 06:39:54 pm »
Kurkumina 2x1
ZO 2x1 kaps
A anti acne zaleznie od problemu - jak duzy problem to 4 kaps a mniejszy 2 kaps beda ok :)

Offline beldziu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1145 dnia: Września 14, 2016, 07:16:25 pm »
AA- trochę na plecach. Ma znaczenie pora dnia w przypadku kurkuminy ?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1146 dnia: Września 14, 2016, 07:37:07 pm »
Byle z tłustym posilkiem. Najlepiej jak by bylo chociaz 30g fatu.

Offline beldziu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1147 dnia: Września 14, 2016, 08:21:01 pm »
OK :)

Offline hajduk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1148 dnia: Września 15, 2016, 08:59:39 am »
Hajduk, ciezary po cyklu bardzo spadly czy udalo sie obciazenie na treningu w miare utrzymac?

Ciężary praktycznie utrzymane, lekkie spadki, ale to z mojej winy - dałem trochę luzu, bo CUN dostał swoje na bombie.

Zestaw Insulinowy - aktualna wersja - czuć, że ekstrakty są dużo mocniejsze. 2 kaps ostatnio wywołały lekką hipoglikemie ( 100g ww dziennie aktualnie, CBL). Wody na brzuchu zero, mięśnie po ładowaniach mega nabite. Najlepszy produkt na tę chwilę pod względem działania.

No i Ant Mix - za wiele nie powiem, dopiero o 6 poleciała pierwsza porcja +kawka. Na tę chwilę co zauważyłem:
uśmiech na gębie, wyciszenie - ktoś wkurwia w pracy to wzruszam ramionami (podobny miałem efekt po starym uspokajaczu z olimpu - stress control? przestał tak działać albo za długo żarłem  ;D ), dobrze się myśli, głowa odtumaniła się znacznie szybciej, niż po kawie solo. Polecialy 2 kaps, wieczorem pójdzie jedna. Sprawdze jeszcze inne opcje, 3 kaps na raz, 5 kaps na raz.

Zobaczymy, co dziadek powie wieczorem, bo nerwowy człowiek z niego i chciał się troszkę uspokoić. Ręce mu się trzęsą, jak w stolarni robi  ::)

Offline Sireppp

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1149 dnia: Września 15, 2016, 11:05:22 am »
Jestem pod wrażeniem, paczka przyszła do mnie po 21 godzinach od zapłaty i to pocztą polską!  ;)

Offline krzykacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1150 dnia: Września 16, 2016, 05:10:37 pm »
Robimy, co możemy, aby wszystko było :) Na tę chwilę wszystko jest.

Masz dużo czasu, więc do tego czasu możesz zrobić 2 mniejsze cykle albo jeden większy, podzielić to na mikrocykle.

Np. Wystartować od PH +GW 8-10 tyg, potem 4-6 tyg na lekki sarm np ostaryna 10mg (taki mostek) + zioła w tym okresie, a potem znowu wskoczyć na 8-10 tyg PH+GW i wykończyć to ziołami w trakcie odbloku, jeśli będzie potrzebny, abyś na zawody był czysty i forma była już wypoziomowana, a organizm miał swoje oryginalne parametry krwi.

Odblok przy takich dawkach i środkach raczej przejdzie lekko, podejrzewam, że ziołowy wystarczy, ew. listek clomidu :)
wracam tutaj, bo w temacie o PH nikt mi nie odpowiedział, poczytałem trochę i mam parę wątpliwości, kopiuję i wklejam tutaj:
Trening będzie FBW 3x w tygodniu z nastawieniem na różne warianty podciągania, do tego po tym jako cardio basen i pływanie interwałowe a w dni nietreningowe HIIT bieganie puki ciepło na zewnątrz, w zime po hali. Raz na dwa tygodnie gdzieś będę patrzył swoje maxy. Obecna waga 89 kg  docelowa przed reverse 80-85 kg. To będzie mój pierwszy cykl do tej pory na sucho. I teraz kilka pytań:
1. Który własnie z PH pod mój cel będzie lepszy SV czy Hdrol? Dawka 40-45mg wystarczy? Zwiększać ją później czy trzymać cały czas tak samo?
2. Widziałem gdzieś tutaj na forum ktoś pisał, że estro strasznie wywala i teść spada, rozumiem ze libido też leży? Coś z tym estro robić czy tak zostawić na cały cykl? Gino nie wywali?
3. Insulean zarzucić już wcześniej czy dopiero na tym "ziółkowo-ostarynowym mostku"?
4. Kiedy rozpocząć pierwszy cykl PH+GW od razu jak będę robić reverse czy poczekać aż wejdę na CBL (lub CC jeszcze nie wiem) i wtedy zmodyfikować czasowo ten cykl?
5. Tam dać jakąś delikatną osłonkę na bebechy czy niepotrzebna?
 Z góry dzięki za pomoc.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1151 dnia: Września 16, 2016, 05:57:38 pm »
Robimy, co możemy, aby wszystko było :) Na tę chwilę wszystko jest.

Masz dużo czasu, więc do tego czasu możesz zrobić 2 mniejsze cykle albo jeden większy, podzielić to na mikrocykle.

Np. Wystartować od PH +GW 8-10 tyg, potem 4-6 tyg na lekki sarm np ostaryna 10mg (taki mostek) + zioła w tym okresie, a potem znowu wskoczyć na 8-10 tyg PH+GW i wykończyć to ziołami w trakcie odbloku, jeśli będzie potrzebny, abyś na zawody był czysty i forma była już wypoziomowana, a organizm miał swoje oryginalne parametry krwi.

Odblok przy takich dawkach i środkach raczej przejdzie lekko, podejrzewam, że ziołowy wystarczy, ew. listek clomidu :)
wracam tutaj, bo w temacie o PH nikt mi nie odpowiedział, poczytałem trochę i mam parę wątpliwości, kopiuję i wklejam tutaj:
Trening będzie FBW 3x w tygodniu z nastawieniem na różne warianty podciągania, do tego po tym jako cardio basen i pływanie interwałowe a w dni nietreningowe HIIT bieganie puki ciepło na zewnątrz, w zime po hali. Raz na dwa tygodnie gdzieś będę patrzył swoje maxy. Obecna waga 89 kg  docelowa przed reverse 80-85 kg. To będzie mój pierwszy cykl do tej pory na sucho. I teraz kilka pytań:
1. Który własnie z PH pod mój cel będzie lepszy SV czy Hdrol? Dawka 40-45mg wystarczy? Zwiększać ją później czy trzymać cały czas tak samo?
2. Widziałem gdzieś tutaj na forum ktoś pisał, że estro strasznie wywala i teść spada, rozumiem ze libido też leży? Coś z tym estro robić czy tak zostawić na cały cykl? Gino nie wywali?
3. Insulean zarzucić już wcześniej czy dopiero na tym "ziółkowo-ostarynowym mostku"?
4. Kiedy rozpocząć pierwszy cykl PH+GW od razu jak będę robić reverse czy poczekać aż wejdę na CBL (lub CC jeszcze nie wiem) i wtedy zmodyfikować czasowo ten cykl?
5. Tam dać jakąś delikatną osłonkę na bebechy czy niepotrzebna?
 Z góry dzięki za pomoc.

1. Jeden i drugi spisze się ok. Zacznij od 40 przez pierwszy tydzień i celuj w 50mg. SV jest raczej słabsze od Hdrolu. 
2. Te środki nie aromatyzują, więc jedyne co może wywalać estrogen przy Hdrolu ze względu na zbicie SHBG i aromatyzację testo. Jak czytałeś na ten temat to i czytałeś to, co odpisałem, więc powinieneś wiedzieć o co chodzi. Teść spada na każdym środku. Libido to kwestia osobnicza ;) U mnie praktycznie nigdy nie leży.
3. Jak nie będzie leciało GW - dajesz Insulean.
4. Wskakuj z cyklem już na reverse, po prostu mniej się zalejesz odbijając kalorie, choć nie rozumiem dlaczego masz rozdzielać CBL, CC i reverse. Nie kolidują.
5. Jedyne co to uważaj na cholesterol, może się rozjechać. Dbaj o dobre tłuszcze, daj sporo omega 3 i będzie ok ;)

Offline makaronz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1152 dnia: Września 16, 2016, 06:44:28 pm »
Panie i Panowie, mądre głowy,
są jakieś ziołka, substancje, pomagające w walce z boreliozą ?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1153 dnia: Września 16, 2016, 06:56:25 pm »
Ashwagandha, Vilcacora, Rdestowiec Japoński, Lapacho, ekstrakt z Traganka (do 3 miesięcy po ukąszeniu), Stephania tetranda, Houttyunia cordata.

Poza tymi polecam poczytać protokoły Buhnera.

Offline Greg

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1154 dnia: Września 16, 2016, 07:08:16 pm »
1.Andrographis- zabija krętki boreliozy oraz przekracza barierę krew-mózg
2.Rdest Japoński- szerokie spektrum działania zabija krętki, hamuje procesy autoimmunologiczne, chroni system nerwowy
3.Kolcorośl- działanie przeciwbakteryjne, usuwa toksyny bakteryjne
Z pewnością znalazło by się więcej.
Korzystając z okazji chciałem się również przywitać na forum, witam :)

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 240
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 224
Total: 225