* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 09:04:38 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505604 razy)

Offline Tresor

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1965 dnia: Maja 11, 2017, 09:07:33 am »
ok, dzieki:)
Dzisiaj niestety bez wiedzy zjadłem 5 naraz

Offline eltoro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 119
  • Karma: +0/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1966 dnia: Maja 11, 2017, 09:08:54 am »
 nie lepiej żeby cały czas było w organizmie, jak okres póltrwania ma 6-8h? to ja bym brał tak, 1szt  5 rano, 1 szt 11, 2 szt 17, (19 trening mam) i kolejna przed spaniem o 22. Może Pan Koksik się coś wypowie ;) albo ktoś kto ma większą wiedze :)
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2017, 09:18:19 am by eltoro »

Offline eltoro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 119
  • Karma: +0/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1967 dnia: Maja 11, 2017, 10:52:00 am »
Jak kilkanaście godzin jak okres półtrwania to 6-8? chyba chodzi o to żeby substancja krążyła aktywna w ciele jak najdłużej, na mój chłopski rozum największe stężenie przyda się przed treningiem oraz przed snem (wtedy regenerujemy się i rośniemy defacto)

Offline inspect

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1968 dnia: Maja 11, 2017, 11:25:30 am »
nie lepiej żeby cały czas było w organizmie, jak okres póltrwania ma 6-8h? to ja bym brał tak, 1szt  5 rano, 1 szt 11, 2 szt 17, (19 trening mam) i kolejna przed spaniem o 22. Może Pan Koksik się coś wypowie ;) albo ktoś kto ma większą wiedze :)

Większej wiedzy od Pana Koksika nie mam ale jeden kaps działa nawet do kilkunastu godzin ;)  więc raczę zacząć spokojnie.

Ja w dt zarzucał z rana do sporej ilości węgli a drugi leci po treningu także do węgli.

W dnt zarzucam z rana.Na dniach właśnie dorzucę też w tym dniu jeden kaps w godzinach popołudniowych.

Kolego my piszemy o SV a Ty chyba o zestawienie insulinowym....
Nawiązując do kolejnych wypowiedzi kolegów to bez przesad z tym ,,aptekarstwem" jeden o 5 a drugi o 11 itd, każdy zrobi jak chce ale myślę że opcja 2, 1,2  rozłożone w ciagu dnia nie jest błędna i nie trzeba się rozdrabniać pilnować godzin itd. nie każdy wstaje o 5 ,a budzić sie na kapsa ;) bez przesady

Offline Slaine

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1969 dnia: Maja 11, 2017, 11:33:23 am »
hahaha no fakt ,sorry

Offline eltoro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 119
  • Karma: +0/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1970 dnia: Maja 11, 2017, 11:57:53 am »
Ja to rozumiem, nie codziennie wstaje o 5, takze nie codziennie bede tez tak brał, ale sama myśl przewodnia utrzymywania substacji w krwioobiegu przez cały czas wydaje mi sie sensowna, 2,1,2 co 8 godzin też jest jak najbardziej okej. Trzeba też pamiętać o tym, że to wszystko co nam pomaga w jakiś sposób dojść do celu nie powinno nam przeszkadzać żyć normalnie :) Zdrowy rozsądek przede wszystkim ;)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1971 dnia: Maja 11, 2017, 03:30:49 pm »
Panowie, jeśli jest okres półtrwania 8h i nawet wrzucicie 50mg na raz, to wypadkowa prawie zawsze wyjdzie Wam taka sama. Nie macie dziś czasu jeść tabs, dajcie 50 na raz, macie więcej czasu to rano 2 wieczorem 3 i spokój, a jak komuś chce się liczyć to możesz jeść i po jednej.

To jest okres półtrwania a nie okres eliminacji z organizmu. Czyli dajecie 50, po 8h macie 25, po kolejnych 8 macie 12.5, albo macie 10, a potem 15, 15 dając na porcję. Bez przesady traktować wszystko, jak by od tego życie zależało ;) To dodatek do życia, a nie życie dodatkiem do jedzenia tabletek.

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1972 dnia: Maja 11, 2017, 04:03:59 pm »
zamiast pchac sie na poczatek w PH ,zacznij lajtowo od sarmow moim zdaniem a nawet zaczlbym teraz od anabolicznego od chlopakow bo robi robote

Tumi mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat anabolicznego? Wprawdzie przeszukałem forum ale nie znalazłem zbyt wiele na temat tego zestawu :)


...co u pisac,relacji wiele jest odnosnie Z.Anabolicznego od SA-jest zajeb%^%^  ;D ....bralem go w cyklach bralem po cyklach zeby utrzymac i ani razu mnie nie zawiodl,zawsze chodzilem nabity jak autobus do Lichenia...
..moja droga byla taka....Sarmy-PH- ;) ...startowalem od solo Osty w dawkach "anabolicznych" 20-30ed,potem LGD,rad140,pozniej robilem stacki z nich i dzieki temu wiem co i jak z nimi..potem przyszla pora na PH ale te lzejsze typu Fura,Sv..doszlo EPI na koniec...
..teraz napewno zaczalbym od zestawu anab. wlasnie z jakims sarmem...na wszystko przyjdzie czas  ;) na PH tez... i taka droge Ci radze-tak wiem szybciej-wiecej-lepiej bys chcial pewnie  8)

Offline eltoro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 119
  • Karma: +0/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1973 dnia: Maja 11, 2017, 04:58:29 pm »
SV też jest bardzo lajtowy a i efekty chyba lepsze niż osta, z tego co się oczytałem. Trochę żałuję że wcześniej to nie zaglądnąłem, to bym pewnie ZA podjadł, a tak to redukcja nie poczeka, a końcem lipca chcę już mieć życiową formę 😀 ale może po SV wleci do PCT anaboliczny dla utrzymania i GW pro zdrowotnie.

A z innej beczki, czy po ostarynie miał ktoś może back pumpy?

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1974 dnia: Maja 11, 2017, 10:44:34 pm »
tumi ty jedziesz z tym wszystkim na podstawie testa czy tylko cykle na sarmach i ph ?

Offline eltoro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 119
  • Karma: +0/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1975 dnia: Maja 12, 2017, 07:40:26 am »
Mam pytanie, od 5 tyg nie ćwiczę w ogóle, bo miałem pękniety łuk żebrowy.cały czas jestem na GW 20mg ed + ostaryna 10mg ed, mimo to od 2 tyg czuje ból w barku jak wstaje po nocy, czy popieram się trochę na ręce o stół lub w dziwnych pozycjach jak mam po coś sięgnąć. Od dwóch dni bije 250 mcg BPC 157 2 x dziennie w okolice łuku żebrowego, dzisiaj zaczynam być też w bark (wszystko podskórnie). I pytanie to : CZY MOGĘ ZWIĘKSZYĆ OSTARYNE NA 20MG ED? Idzie do mnie SV i osta do cyklu redukcyjnego, a od poniedziałku chce już wrócić na siłownię. Nie zaburzy to cyklu na SV?

Vines

  • Gość
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1976 dnia: Maja 12, 2017, 04:06:33 pm »
Nie, nie zaburzy - ostaryna jest zbyt słabym środkiem, żebyś zobaczył w tej kwestii różnicę. Niestety ale przez ten sam fakt, zmiana dawki o 10mg przy sporo mocniejszej suplementacji prozdrowotnej jaką jest BPC nic Ci w zasadzie nowego do tego tematu nie wniesie.

Offline dil

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1977 dnia: Maja 12, 2017, 06:54:44 pm »
po ilu dniach rozkreca sie LGD i co najpierw czuc?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1978 dnia: Maja 12, 2017, 07:02:21 pm »
LGD stosunkowo długo, ok 3 tygodni, gdzie np osta czy rad już nawet w 1 tygodniu czuć. Wcześniej czuć lekkie rozdrażnienie, ale pojawia się zaraz nabicie, a potem już wzrost siły, masy.

Offline dil

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1979 dnia: Maja 12, 2017, 07:19:24 pm »
ile mozna ciagnac LGD ? planuje 60 dni po 5 mg i 30 dni po 10mg
warto tez dodac oste pozniej ?
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2017, 07:21:34 pm by dil »

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 2
Guests: 250
Total: 252