* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 02:12:02 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: HCG by Droga sportu  (Przeczytany 6760 razy)

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
HCG by Droga sportu
« dnia: Października 31, 2017, 05:38:42 pm »
Na wstępie zaznaczam, że artykuł nie jest mojego autorstwa i wklejam go tylko w celach nawiązania dyskusji nt kilku tez w nim zawartych.
Treść artykułu:
"HCG - brać, czy nie brać, czyli po co mi normalne jaja jak mam bicki.
HCG, czyli tak popularny PREGNYL (gonadotropina) jest środkiem imitującym wytwarzane przez podwzgórze i przysadkę hormony gonadotropowe odpowiedzialne za stymulacje jąder do produkcji Testosteronu. Od razu zdementuje plotki, mówiące iż nie będzie wcale dostępny w polskich aptekach. Pojawi się od stycznia lub wcześniej. Podobno była to zmowa kobiet w ciąży, które nie chciały sikać do baniaków na porodówce.
Wskazania z ulotki:
Niepłodność u kobiet z potwierdzonym niedoborem gonadotropin. W przygotowaniu do zapłodnienia in vitro. Niepłodność u mężczyzn z osłabioną czynnością jąder z towarzyszącym niedoborem gonadotropin, zbyt niską ilością plemników w nasieniu. Zaburzenia zstępowania jąder, nie wywołane przeszkodami anatomicznymi.
Wskazania
Pregnyl stosowany jest w leczeniu hipogonadyzmu czy płodności – jest mimikerem hormonu luteinuzujacego (udaje LH) lub pod inna nazwa Lutropiny, który dla stosujących HTZ (Hormonalną Terapię Zastępczą) jest ważny właśnie ze względu na odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie komórek śródmiąższowych jader, czyli tych odpowiedzialnych za produkcje testosteronu, a w zasadzie za prace jąder w ogóle.
Mówiąc prosto: dostarczając z zewnątrz testosteron wytłaczają nam się jądra które nie widzą potrzeby pracy i produkcji testosteronu, a tym samym schnął nam jajca i co najgorsze mamy mało spermy. 
Środek ten bardzo szybko staje się aktywny – już po kilku godzinach stymuluje jądra do pracy a ogólny czas działania (stymulacji jąder) to okres do 5’ciu dni przy jednej iniekcji.
Możliwe skutki uboczne:
Najczęstszymi skutkami ubocznymi jakie mogą wystąpić są przede wszystkim ginekomastia, obrzęki, trądzik, przedwczesne dojrzewanie płciowe, podwyższone ciśnienie krwi. Można także doświadczyć częstych erekcji, podwyższonego popędu seksualnego, częstych zmiany nastrojów, nudności, wymiotów, bólu głowy, rozdrażnienia, depresja, uczucie znużenia.
Zwiększone prawdopodobieństwo ciąży mnogiej. Przerost gruczołu piersiowego u mężczyzn.
Ból w miejscu wstrzyknięcia. Wbił ktoś stary PREGNYL ? Gule jak kasztany (pozdro 666 Jacek).
HCG występuje pod postacią krystalicznego proszku, który należy zmieszać z dołączonym rozpuszczalnikiem. Proszek jest wrażliwy na zmiany temperatury, dlatego nie powinien być wystawiany na działanie wysokich temperatur. PROSZEK KURWA !!! NIE TYLKO PO ROZROBIENIU BO TO JUŻ OCZYWISTE …. chyba….
Teraz proszę pomyśleć i jebnąć w łeb dila, który przyniósł wam PREGNYL i mówi że ma ostatni i leżał na półce pół roku. Efekt użytkowania to efekt PLACEBO, bo nic w środku nie ma. Robiliśmy testy. Nierozrobiony też przechowuje się w lodówce. Bo kurwa tak. Pani Jadzia z apteki się nie myli i nie podskakuj.
Tak więc powinien być przechowywany w lodówce. Zmieszany może być przechowywany w lodówce przez okres kilku dni po czym należy go wykorzystać. Praktyka pokazuje że miesiąc może sobie leżeć w lodówce w insulinówkach. Można go przyjmować domięśniowo jak również podskórnie, czyli strzał w brzuch i tadam mamy jajka.
Ważne Info za świnią : ze HCG nie stymuluje pracy tarczycy, a piszę to bo ponoć są TRENEJRO którzy usiłują namówić na „dietę” HCG (o kurwa hahahaha). To nie T3.
Następną ważną rzeczą jest mit o odczuleniu na LH- nie istnieje jeśli HCG będzie podawane w dawkach fizjologicznych, czyli podawane w dawce poniżej 500ui dziennie nie nastąpi odczulenie komórek Leydiga. Wyższe dawki również dodatkowo potęgują działanie enzymu aromatazy, co skutkuje podniesieniem poziomu estrogenów (również tych kancerogennych).
Nie będę ściemniał – mi mądra świnia poradziła jeść DIM (diindolylmethene).
Dlaczego ?
Blokuje konwersje 2-hydroksyestronu w stosunku do 16a-hydroksyestronu, któremu przypisuje się działanie kancerogenne. DIM powinien być w suplementacji stałej każdego na HTZ.
Dawkowanie ?
100mg z rańca i jest dobrze
Kilka słów do TRENEJRO MASTERO CYKLO rozpisujących na odblok po 2 x 5000ui hcg i chuj:
Wersja prosta jednozdaniowa do zapamiętywania żeby powtarzać na siłce może beton zmięknie – TWOJE JAJA I TAK NIE PRZYJMĄ WIĘCEJ NIŻ 1000ui !!!
Wersja dla chcących wiedzieć więcej – zbyt wysokie dawkowanie (czyt. powyżej) powoduje dehydrataze komorek Leydiga na LH, czyli indukujemy wtórny hipogandyzm - zastępujemy jedynie to co utraciło zahamowanie HPTA, czyli efekt tak zwanego braku odczuwania pozytywnego działania HTZ (źle się czuje, libido spadło, mózg siada, brak motywacji etc.).Dzieje się tak dlatego, że posiadamy receptory LH na całym ciele no i niestety w mózgu (jak ktoś ma, czasem nie warto bo boli), a co gorsza w większości w obszarze który jest odpowiedzialny za emocje i libido.
Natomiast receptory którym jest dostarczane codziennie LH, a nagle w związku z powyższym nie dostają go to koniec końców przestaje prawidłowo funkcjonować i powstaje problem w głowie.
Największym błędem betonu jest w takiej sytuacji jest zwiększenie dawek towaru. Bo nie czujesz to dowal więcej. OMG !!! Nowy klient 
To podawać przy HTZ to HCG czy nie ?
Jest cholernie ważny powód dla którego HCG w małych dawkach powinno być podawane non stop przy HTZ - enzym p450. Wiąże się to z brakiem mineralkotykoidow, glukokortykoidow, pregnenolonu, progesteronu itd. Enzym p450 odcina boczne łańcuchy i dzięki temu cholesterol przekształca się w pregnenolon, a tak naprawdę wszystkie 3 hormonalne ścieżki metaboliczne CHOL które bez niego nie będą poprawnie funkcjonować.
Dawkowanie:
Zaczynamy od 250ui co 3 dni (ja na przykład bije środa i sobota) i idziemy do max 500ui. Wsłuchujemy się w nasz organizm (mi mówi że trzy dziennie to za mało i jak obroża ty tylko czerwona).
Porada za 500 pln (konto w komentarzu). W paczce PREGNYLU rozpuszczalnika jest za mało na rozrobienie do 250ui. Najlepiej rozrobić 5000ui w wodzie do iniekcji w 2,5ml. Wtedy nabieramy do strzykawki i 0,1ml, czyli 1 kreseczka w strzykawce to 250ui. Potem tylko kupujemy insulinówki TUBERKULINOWE ze zdejmowaną igłą wtedy z naszej zbiorczej strzykawki od góry wstrzykujemy 0,1ml i mamy w insuli nówce 250ui, a tuberkulinówka gwarantuje że całość do ostatniej kropli wejdzie w nas. (a teraz bez pieprzenia wiem że nie wiedziałeś tego, wszystko spieprzyłeś więc nie bądź cygan  bez honoru i rzygaj hajsem chociaż 2703 złocisza).
Pregnyl a seks: wbijmy 1000ui, bierzemy coś na szybkie zbicie estro, zalewamy partnerkę wszyscy szczęśliwi. 
Następny artykuł: wieloletnie HTZ, jaja, HCG i zapłodnienie partnerki wykazane na badaniach. Kolegi z Internetów 
Grzegorz Borowy"

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #1 dnia: Października 31, 2017, 05:43:46 pm »
Pomijając fakt, że maksymalnie trzeba bezpiecznie jest wbijać 1000 iu bo z tym nawet się zgodzę, gdyż widziałem kiedyś linki do badań w których twierdzono, że dawki powyżej mogą uszkadzać/upośledzać komórki leydiga.

Jednak najbardziej mnie nurtuje fakt, że autor tekstu, uważa, że hcg musi być trzymane w lodówce nawet w proszku?
Zawsze wszyscy piszą, że to nie ma znaczenia i ja ogólnie też tak zawsze myślałem. Nie raz leżało u mnie w szufladzie kilka miesięcy, później rozrobiłem, używałem i działało.
Co myślicie?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #2 dnia: Października 31, 2017, 06:13:34 pm »
Pomijając fakt, że maksymalnie trzeba bezpiecznie jest wbijać 1000 iu bo z tym nawet się zgodzę, gdyż widziałem kiedyś linki do badań w których twierdzono, że dawki powyżej mogą uszkadzać/upośledzać komórki leydiga.

Jednak najbardziej mnie nurtuje fakt, że autor tekstu, uważa, że hcg musi być trzymane w lodówce nawet w proszku?
Zawsze wszyscy piszą, że to nie ma znaczenia i ja ogólnie też tak zawsze myślałem. Nie raz leżało u mnie w szufladzie kilka miesięcy, później rozrobiłem, używałem i działało.
Co myślicie?

Tekst fajny. Mamy tutaj podobne podejście, ale inne doświadczenie. HCG, które leżało w temp pokojowej nie raz i nie dwa, działało. Teść szedł w górę należycie. Może przypadek? Sam polecam trzymać w lodówce, ale nie mówię, że w pokojowej działać nie będzie.

Offline mundy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 01, 2017, 08:37:29 pm »
NO widzisz jeszcze niedawno pisalem ze nie rozrobione tez powinno byc w lodowie . To reakcja była w stylu " co Pan pie....) No ale tęz wbijałem takie co leżało w pokojowej i czułem ze robi.

No ale prawdfa jest taka , ze w szpitalnych warunkach lezy w lodowie i przed rozrobieniem.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 01, 2017, 10:39:26 pm »
Ale to tylko zwykly tekst kolesia, a nie rozprawa naukowa potwierdzajaca rozpad HCG w temp pokojowej ;)

A roznica miedzy rozpadem rozrobionego i prochu jest znikoma.

Offline emdzej88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +11/-1
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 02, 2017, 11:30:10 am »
No z tym przechowywaniem prochu w lodowce to chyba sie nie zgodzę, miałem wiele razy od dila hcg i na 100% nie było przechowywane w lodóce a działało - potwierdzone badaniami - podbijało testa.

Offline ZiZU

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 02, 2017, 05:44:58 pm »
a to, że rozrobiony może być w lodówce tylko miesiąc to już w ogóle śmiech :D

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 02, 2017, 07:49:40 pm »
Ostatnio namnożyło się ekspertów, gdzie każdy sobie maźnie arta niekoniecznie podpierając się pod wiedzę naukową, tylko własne widzi mi się

Z tego co pamiętam HCG nie rozrobione może wytrzymać w temp. pokojowej nawet do +-25 C bardzo długi okres czasu

Offline kuguar

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 02, 2017, 09:47:46 pm »
Pregnyl a seks: wbijmy 1000ui, bierzemy coś na szybkie zbicie estro, zalewamy partnerkę wszyscy szczęśliwi.
Mnie interesuje za to ten fragment. Czy to faktycznie jest takie proste ?
Mam problem z poczęciem potomka ze względu na zbyt małą liczbę plemników ( oligospermia ) i próbuję coś z tym zrobić.
No i swoje lata na karku ( 41 lat ) + kilka lat brania SAA i jest problem.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 02, 2017, 10:13:44 pm »
Jak pozwoliles sobie na tak dlugie olewanie problemu to teraz moze nie wystarczyc te 1k ui. Moze trzeba cala terapie machnac.


Offline kuguar

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 02, 2017, 10:24:37 pm »
Jak pozwoliles sobie na tak dlugie olewanie problemu to teraz moze nie wystarczyc te 1k ui. Moze trzeba cala terapie machnac.
To nie tak. Mam dwóch synów ( jeden prawie dorosły )
Jestem w nowym związku. A SAA odstawiłem w zeszłym roku w lutym. Wydaje mi się że masz rację co do terapii. Tylko czy jest to wg jeszcze możliwe ?

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 03, 2017, 11:41:18 am »
A HCG można jeszcze dostać ?

Offline ZiZU

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: HCG by Droga sportu
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 04, 2017, 12:11:53 pm »
Jak pozwoliles sobie na tak dlugie olewanie problemu to teraz moze nie wystarczyc te 1k ui. Moze trzeba cala terapie machnac.
To nie tak. Mam dwóch synów ( jeden prawie dorosły )
Jestem w nowym związku. A SAA odstawiłem w zeszłym roku w lutym. Wydaje mi się że masz rację co do terapii. Tylko czy jest to wg jeszcze możliwe ?

ogarnięty endokrynolog byłby najlepszy.
wersja budżetowa - hcg + klomifen przez kilka tygodni. Klomifen też możesz dać partnerce.
Bez lekarza robisz to na własną odpowiedzialność.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 281
Total: 281