* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 11:21:39 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1685488 razy)

Offline ziki2000

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2940 dnia: Marca 28, 2018, 12:30:50 am »
ja biore Inteste od miecha w zwiazku z tym ,ze jestem oralowcem ;) a mam zapas na 3 miechy

Debutir bardziej popularny a cena podobna :D

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2941 dnia: Marca 28, 2018, 07:50:37 am »
Niech ktoś skrobnie kilka słów na temat Burna, schizandry, Amp i leuzea. Ogólnie jak z działaniem ? Przymierzam się do zakupu i zrobienia mixa z tych substancji

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2942 dnia: Marca 28, 2018, 08:17:22 am »
amp - mocny pre workout, osobiście rzadko wrzucam ... koledze dałem, myślał że to słabe, wziął 2 zapił mocną kawą i się mnie pytał czy chce go zabić bo to takie mocne  ;D

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2943 dnia: Marca 28, 2018, 08:18:06 am »
Schisandra z SA działała na mnie dobrze. Myślałem że będzie bardziej dopaminowa - eneregtyzująca natomiast bardzo dobrze po niej spałem, fajnie tonizowała. Co ciekawe rhodiola działa na mnie bardziej energetyzująco. Też mam z SA i polecam.

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2944 dnia: Marca 28, 2018, 09:30:30 am »
Różeniec z SA jest bardzo dobry, nie wiem czy nawet i bezkonkurencyjny cena / jakość - ogólnie to właśnie ma mieć działanie energetyzujące

Offline inspect

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2945 dnia: Marca 28, 2018, 09:41:59 am »
BURN, jakieś info??
Sezon na wycinki za pasem ;)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2946 dnia: Marca 28, 2018, 11:36:17 am »
Schisandra z SA działała na mnie dobrze. Myślałem że będzie bardziej dopaminowa - eneregtyzująca natomiast bardzo dobrze po niej spałem, fajnie tonizowała. Co ciekawe rhodiola działa na mnie bardziej energetyzująco. Też mam z SA i polecam.
Różeniec z SA jest bardzo dobry, nie wiem czy nawet i bezkonkurencyjny cena / jakość - ogólnie to właśnie ma mieć działanie energetyzujące

A to wszystko kwestia głowy :)  Schisandra fajnie zbija kortyzol, również wycisza i to chyba też jest skorelowane z częścią dnia. Popołudniowa dawka nigdy mnie nie pobudzała, a za to poranna do kawki naprawdę fajne pobudzenie.

BURN, jakieś info??
Sezon na wycinki za pasem ;)

Burn zszedł z Sanepidu w UK, w piątek powinien być dostępny w sprzedaży, jeśli nic się nie wydarzy w podróży  ;D

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2947 dnia: Marca 28, 2018, 11:50:00 am »
Skład Burn bez zmian?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2948 dnia: Marca 28, 2018, 11:55:02 am »
Wszystko owiane tajemnicą

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2949 dnia: Marca 28, 2018, 12:00:47 pm »
Pełna konspira. Mnie się podoba takie podejście. A jak mniej więcej leuzea działa?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2950 dnia: Marca 28, 2018, 12:23:49 pm »
Zupełnie inaczej, niż wszystko inne. Inny wymiar stymulacji :) Ale za mocno chwalić nie będę, bo leży na sanepidzie już ze 3 miesiące :P

Offline Janek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2951 dnia: Marca 28, 2018, 12:29:53 pm »
Co do forumowej rbodiolki to tez uwazam ze 1sza klasa I  stosunek cena:jakosc. Bdb..
Osobiscie jak zarzucam to 1-2 kapsy na czczo, jedyna wada wtedy, ze sie odbija takim jakby smakiem kwiatow ale nawet przyjemne takie lekko slodkie w moim odczuciu odbijania haha.

 Co do dzialania to miedzyinnymi jak jeszcze niedawno dorabialem zmianowo na nocki to nie moglem przetrwac bez kofeinowego zastrzyku energii I szlo srednio 400mg kofy I jakas kawka czy energol jeszcze w nocy, jak zarzucilem rhodiolke to stopniowo wyeliminowalen prawie do zera kofeine I jedyna wowczas jaka byla to kofeina z 1 puszki pepsi, takze dzialanie energetyczne polecam.

Ciekaw jestem tez skladu burna, jak owianr tajemnica to moze cos nowego :D


Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2952 dnia: Marca 28, 2018, 12:41:29 pm »
Mam nadzieję , że wraz z kwietniem wszystkie zielonki pojawią się  w sklepie Pana Z. Dzięki za info . 4all

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2953 dnia: Marca 28, 2018, 03:58:50 pm »
Jako ciekawostke moge powiedzieć że rhodiola odczuwalnie podnosi u mnie libido, najmocniej ze wszystkich adaptogenów a brałem sporo tego. Wogóle rhodiola ma chyba najbardziej spektakularne działanie w moim przypadku. Ahwaghanda bardzo mocno wyciszyła i uspokajała. Ogólne wyjebanie na stresowe sytuacje.

Ciekawe jak kortyzol u mnie bo jestem w trakcie redukcji, narazie początki ale jak deficyt będzie duży to i może być różnie z kortyzolem. Mam nadzieje że kombo adaptogenów to zniweluje.

Leci aktualnie rhodiola, ashwagnada, eleuthero, safed musli, andrographis, lion's mane. Jak skończy mi się safed to dorzucam jeszcze The Sting + anaboliczny i maca. Zobaczymy jak będzie działał na wycince.


Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2954 dnia: Marca 28, 2018, 04:09:18 pm »
Panowie, gdyby nie obecna sytuacja na rynku, byłoby naprawdę dużo nowości, ale póki jednego nie puszczą nie wprowadzimy kolejnych rzeczy, bo stracimy płynność finansową :)

Na cle/w MHRA (angielski sanepid) mamy Urydyne, CDP, GPC, DIM, Leuzea i kilka innych rzeczy, które chciały by być wprowadzone.

Dziś dotarła Lukrecja, dopiszę artykuł to wrzucę info, bo naprawdę środek godny uwagi :)

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 514
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 455
Total: 455