* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 03:28:12 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: [S] Ovigil / Pregnyl Grecja  (Przeczytany 10131 razy)

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: [S] Ovigil / Pregnyl Grecja
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 28, 2018, 12:00:36 pm »
Podobno jednorożce istnieją.

Zarówno grecka kopia jak i Ovigil działa bardzo dobrze.

Jak piszesz ze Ovigil  dziala bardzo dobrze to serio chyba apteki nigdy nie miales...bez obrazy ale lecialem duzo miechow na Ovigil zanim mialem dostep do apteki i roznica niebo a ziemia, a Ovigil  mialem z roznych zrodel

Widzę, że po za tym jak wspomniał kolega wyżej, nie jesteś tylko genetycznym frikiem i we wszystkim czujesz różnicę, lecz posiadasz również nadprzyrodzoną moc wszytko-wiedzenia, skoro wiesz, że nigdy nie brałem apteki. Ciekawi mnie czy wiesz co jeszcze trzymam w lodówce?

Offline ziki2000

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: [S] Ovigil / Pregnyl Grecja
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 15, 2018, 12:30:28 am »
ziki na forum BF ludzie maja z Ciebie pośmiewisko to teraz tutaj przyszedłeś poszaleć co to nie Ty :-]? Setki ludzi leci na Ovi teraz dodatkowo na HCG z novouxa i robia na tym odbloki a Ty jeden jesteś genetycznym frikiem i we wszystkim czujesz różnice :) nikt Ci nie kaze bic ani greckiego pregnylu ani Ovigilu idz do apteki kup Ovitrelle i ciesz sie zyciem :-]

Ja nie szaleje tylko pisze ze jest odczuwalna roznica i jezeli ktos nie czuje roznicy i pisze ze shree dziala tak samo jak apteka to łatwo wywnioskować że z apteka nie mial stycznosci , tutaj nie trzeba byc wróżka czy miec nadprzyrodzone zdolności zeby poczuc roznice miedzy hcg aptecznym a underem
Może trafiles na same dobre partie shree i stad takie wnioski chociaz shree hcg sam dlugo bralem i byly to rozne partie i przechodzac na apteke czuc roznice znacząco

Offline ziki2000

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: [S] Ovigil / Pregnyl Grecja
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 15, 2018, 12:33:58 am »
ziki na forum BF ludzie maja z Ciebie pośmiewisko to teraz tutaj przyszedłeś poszaleć co to nie Ty :-]? Setki ludzi leci na Ovi teraz dodatkowo na HCG z novouxa i robia na tym odbloki a Ty jeden jesteś genetycznym frikiem i we wszystkim czujesz różnice :) nikt Ci nie kaze bic ani greckiego pregnylu ani Ovigilu idz do apteki kup Ovitrelle i ciesz sie zyciem :-]

Rozumiem twoje wypowiedzi bo przeciez jak cos sprzedajesz to bedziesz bronil swojego produktu ale nie musisz mnie sluchac na bf sa mądrzejsze glowy niż ja i poczytaj co oni pisza na temat hcg shree i greckiego produckji w PL piwnicach :) jeszcze napisz mi ze to faktycznie z grecji jest to serio nie mamy o czym pisac bo jeszcze w piaskownicy jestes w tych tematach

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: [S] Ovigil / Pregnyl Grecja
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 15, 2018, 09:26:47 am »
teraz kierunek Indyjski jest na topie ;)

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: [S] Ovigil / Pregnyl Grecja
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 15, 2018, 10:03:55 am »
Yep. Nexium rulez supreme  ;) A tak na marginesie to kiedyś chciałem generyki od Hindusów ściągnąć. Mają zajebiste zaplecze do produkcji leków i świetne ceny. Chyba bo nie byłem w kraju Shivy  ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2018, 12:55:29 pm by MacK »

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 227
Total: 227