* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 01:28:49 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1683999 razy)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1170 dnia: Września 21, 2016, 12:31:19 pm »
Aktualny jest dużo mocniejszy - podejrzewamy, że poprzednie ekstrakty nie miały takiej standaryzacji, jaką deklarował dostawca. Obecne (od 4 msc) - wszystkie- kleją się niesamowicie, żywicy full i dostajemy pełną specyfikację czystości, a nie jakieś ogryzki ;) 

Sam odczuwam różnicę, bez węgli się nie da, a np. cordycepsy są dużo silniejsze. Mimo kilkumiesięcznej suplementacji po przeskoku na nowe odczułem dalszą poprawę bez zwiększania dawek :P

Offline jaromkv

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1171 dnia: Września 22, 2016, 10:11:15 am »
Jakby ktoś jeszcze pytał o spalacz  to nie sugerować się nazwą classic  :)  działa jak diabli!  Na treningu potliwość dużo większa niż normalnie. Lekkie pobudzenie ale nie poniewiera, daje zrobić trening. Dziś miałem trening biegowy interwały i nie pamiętam żebym się tak spocił :) Wziąłem na test bo moja kobieta twierdziła, że coś słabo czuje ale zapewniam że wszystko że spalaczem jest ok. Jak komuś za mało to zawsze może dorzucić geranium bo taką wersję poprzednio miała moja kobieta i była mega zadowolona z efektów.

To kobieta niezły kozak hehe. Dziś wrzuciłem z rana na czczo 1 kaps i po ok. 30 minutach czuję go dosyć mocno. Drżenie rąk, lekki niepokój i serce szybciej bije. Po za tym już czuję, że potliwość zwiększona, a w zasadzie zrobiłem tylko śniadanie. Z tym, że ja kawy czy przedtreningówek nie używam wcale.
Kiedyś wrzuciłem coś z geranium i myślałem, że zejdę :)
 

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1172 dnia: Września 23, 2016, 12:35:29 pm »
Panowie,

Czy dodajecie piperynę do kapsułek, czy trzeba we własnym zakresie, w przypadku kurkuminy może mieć to duże znaczenie ?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1173 dnia: Września 23, 2016, 12:39:17 pm »
W przypadku kurkuminy tak, dodajemy. Było o tym kilka razy na forum. W przypadku innych ziół - nie wszystkich - ale większości nie powinno się stosować takowej praktyki, ponieważ nadmierne wchłanianie alkaloidów może skutkować efektem odwrotnym do zamierzonego ;)

Offline beldziu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1174 dnia: Września 23, 2016, 08:33:12 pm »
Odnośnie pytania o suplementacji dziewczyny i bólów głowy, to odpowiadam, że nie ma ona niedoborów magnezu... Jakieś inne sugestie. I jeszcze pytanie, szukam czegoś na regernację stawów- wiązadła i chrząstki. Polecają mi  polecają mi cissus i ostanę. Widzę, że macie cissus w zestawie anabolicznym, ale jestem obecnie na kreatynie i nie bardzo chciałbym przerywać jej brania bo efekty idą do przodu.  Czy to nie będzie za dużo dla orgniazmu ? Kreatyna+ osta+ zestaw anaboliczny ? Nie zablokuje mnie połączenie  osty w dawce leczniczej 10 mg plus ZA ?

Offline trening

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1175 dnia: Września 24, 2016, 12:10:05 am »
Odnośnie pytania o suplementacji dziewczyny i bólów głowy, to odpowiadam, że nie ma ona niedoborów magnezu... Jakieś inne sugestie. I jeszcze pytanie, szukam czegoś na regernację stawów- wiązadła i chrząstki. Polecają mi  polecają mi cissus i ostanę. Widzę, że macie cissus w zestawie anabolicznym, ale jestem obecnie na kreatynie i nie bardzo chciałbym przerywać jej brania bo efekty idą do przodu.  Czy to nie będzie za dużo dla orgniazmu ? Kreatyna+ osta+ zestaw anaboliczny ? Nie zablokuje mnie połączenie  osty w dawce leczniczej 10 mg plus ZA ?

Po Twoich postach widać, że jesteś po poważnym urazie więc czy aż tak pomogą dozwolone środki to nie wiadomo, ja byłem zadowolony po suplemencie na stawy z msm firmy kfd (trzeszczenia i jakieś bóle ustały po zjedzeniu 2-óch opakowań) i pomyślałbym nad suplementacją samym MSM na pewno byłoby ekonomiczniej.
Jeśli dziewczynie doraźnie pomaga akupunktura dlaczego by nie spróbować udać się do fizjoterapeuty, który jest po kursach terapii manualnej szczególnie terapii kranio-sakralnej lub jeszcze lepiej do osteopaty.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1176 dnia: Września 24, 2016, 07:38:17 am »
Mega polecam zakupy, przesyłka pocztą w niecałe 24h od wpłaty :)

Apropo insulean, przed sporym ładowanie węglowodanami jak to rozegrać?
W grę wchodzi insulean, ALA(600mg) i ocet jabłkowy. 30 min przed posiłkiem wszystko?

Tak, nawet 1h przed posiłkiem takie combo :) Ocet fajny na cheat day'e.
Odnośnie pytania o suplementacji dziewczyny i bólów głowy, to odpowiadam, że nie ma ona niedoborów magnezu... Jakieś inne sugestie. I jeszcze pytanie, szukam czegoś na regernację stawów- wiązadła i chrząstki. Polecają mi  polecają mi cissus i ostanę. Widzę, że macie cissus w zestawie anabolicznym, ale jestem obecnie na kreatynie i nie bardzo chciałbym przerywać jej brania bo efekty idą do przodu.  Czy to nie będzie za dużo dla orgniazmu ? Kreatyna+ osta+ zestaw anaboliczny ? Nie zablokuje mnie połączenie  osty w dawce leczniczej 10 mg plus ZA ?

Mam nadzieję, że masz świadomość tego, że niedobory magnezu to nie tylko skurcze w łydke? ;)
Tak jak kolega Trening pisze. Należało by poszukać powody bólu również w zakresie uciskowym, moga być to zwykłe bóle przepięciowo napięciowe, które pojawiają się przy nadmiarze stresu, gdy spędza za dużo czasu w jednej pozycji.

Więzadła - peptyd BPC + TB500. Chrząstki praktycznie nie zregenerujesz, tworzy się coś takiego jak pleśń na jogurcie, która wyklucza Cię i tak z treningów, jeśli chcesz normalnie funkcjonować. W sumie dostałeś już najważniejsze odpowiedzi nt. substancji działających stricte na to (hgh, igf, peptydy, MK, osta, ziółka przeciwzapalne zapobiegawczo). Nic innego Ci nie wyczarujemy niestety, a czytając Twoje posty wydaje mi się, że jesteś bardzo młody ;)

Blok to kwestia osobnicza, jedynie wróżbita Maciej wie, czy kogoś zablokuje czy nie - my się badamy przed cyklami i po, mamy wtedy czarno na białym co się dzieje w organizmie. Prewencja, a nie leczenie. I do tego głośno i ciągle będziemy namawiać :)

Offline topwoj

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1177 dnia: Września 24, 2016, 12:31:35 pm »
Czy będzie zestaw nootropowy?

Offline beldziu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1178 dnia: Września 24, 2016, 01:38:12 pm »
Młody to pojęcie względne. Bliżej mi 30stki niż dalej ;)
Czy uraz poważny ? Ciężko powiedzieć, pytania zadaję, bo po roku od wypadku samochodowego podczas którego uderzyłem się bark, udało mi się doczekać na badanie artro mr zlecone przez lekarza zaraz po zdarzeniu. Z opisu badania z wynika, że mam  6mm ubytek chrząstki w panewce (III stopień) czym trochę się zaniepokoiłem. Przez ten rok cały czas chodziłem na siłownię, basen itp.  Bólu żadnego nie odczuwam, jedynie czasem lekką niestabilność przy podnoszeniu ciężaru ( czasem czuję, że ta ręka jest delikatnie słabsza) lub dźwięk przeskakiwania w barku.  Gdybym nie zrobił badania to dalej bym ćwiczył i robił progres z ciężarami i nie wiedział o urazie.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1179 dnia: Września 25, 2016, 02:46:18 pm »
Czy będzie zestaw nootropowy?
Wydaliśmy kupę kasy na nootropy na tę chwilę i żadne z nich nie były właściwej jakości i dopóki nie dorwiemy dobrych, czystych nootropów - nie wprowadzimy :)

Młody to pojęcie względne. Bliżej mi 30stki niż dalej ;)
Czy uraz poważny ? Ciężko powiedzieć, pytania zadaję, bo po roku od wypadku samochodowego podczas którego uderzyłem się bark, udało mi się doczekać na badanie artro mr zlecone przez lekarza zaraz po zdarzeniu. Z opisu badania z wynika, że mam  6mm ubytek chrząstki w panewce (III stopień) czym trochę się zaniepokoiłem. Przez ten rok cały czas chodziłem na siłownię, basen itp.  Bólu żadnego nie odczuwam, jedynie czasem lekką niestabilność przy podnoszeniu ciężaru ( czasem czuję, że ta ręka jest delikatnie słabsza) lub dźwięk przeskakiwania w barku.  Gdybym nie zrobił badania to dalej bym ćwiczył i robił progres z ciężarami i nie wiedział o urazie.


Jedyne, co zostaje to przeciwdziałać pogorszeniu (mobilność, mięśnie głębokie, stabilizacja i te pe), wrzucić zioła przeciwzapalne + ostaryna, jak nie chcesz igf, hgh, peptydów, mk.

Jeśli jest to III stopień to jest widoczna struktura kości w miejscu uszkodzenia, jest bardzo mało chrząstki stawowej, a bez mocniejszych środków niestety.. możesz tylko przeciwdziałać pogorszeniu.

Offline Kaime

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1180 dnia: Września 26, 2016, 02:12:57 am »
Wydaliśmy kupę kasy na nootropy na tę chwilę i żadne z nich nie były właściwej jakości i dopóki nie dorwiemy dobrych, czystych nootropów - nie wprowadzimy :)

Tak z ciekawości jak sprawdzacie skład sprowadzanych produktów?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1181 dnia: Września 26, 2016, 06:59:36 am »
W przypadku nootropow Dostajemy specyfikacje co jest co, mniej wiecej wiemy jak ma cos dzialac i testujemy. Niestety, ale w wielu przypadkach co innego mozna zrobic?  Organoleptycznie sie nie da, trzeba bazowac na doswiadczeniu i mocno zbadac opinie innych, posiedziec 2 tyg przy lekturze, aby wiedziec czego i w jakim stopniu sie spodziewac :) Sama forma pozyskiwania moze zmienic juz sypkosc, wyglad i inne parametry proszku.

W przypadku ziol wyglada to inaczej. Tu mamy doswiadczenie dosyc duze, ekstrakty maja okreslona specyfike, smak, wlasciwosci. To my zamawiamy surowce i dostarczamy do firmy kapsułkującej, gdzie nadzoruje to nasz kolega. Potem jest przeliczane czy zawartosc sie zgadza, bo np z 1kg danego zioła ma wyjsc X kapsułek. Organoleptycznie sie nie wyczuje czy cordyceps ma 10% czy 8%, ale powyżej i poniżej 5% jest znacza różnica. Pozniej juz sie wie na co zwrocic uwage przy odbiorze :)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1182 dnia: Września 26, 2016, 02:39:08 pm »
Moi Ulubieńcy, chcecie Cissus 40% ketosterydów, w tym 20% 3-ketosteronu w wersji Solo?

Cena byłaby ok 60-70 zł za 60 kaps, może trochę mniej, czyli sporo lepiej niż inne produktu dostępne na rynku w przeliczeniu na składniki aktywne :)

Świetna sprawa dla stawów, a przy okazji spisuje się fajnie anabolicznie ;)
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2016, 02:41:39 pm by Pan Ziółko »

Offline lukmag

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1183 dnia: Września 26, 2016, 04:42:35 pm »
pojawi się w ofercie czysta fukoksantyna ?
W jednym z produktów widnieje jako składnik

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1184 dnia: Września 26, 2016, 04:57:08 pm »
Na tę chwilę nie zapowiada się :)

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 3
Guests: 301
Total: 304