* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 18, 2024, 05:46:15 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: coś anabolicznego ale nie powodującego trądzika  (Przeczytany 3031 razy)

Offline olejo91

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
coś anabolicznego ale nie powodującego trądzika
« dnia: Grudnia 21, 2016, 08:12:18 pm »
czesc. niestety od dawien dawna mam problemy z trądzikiem(teraz już 'tylko' na buzi). kończę już antybiotyk i pod koniec sierpnia zaczynam z izotekiem.
Chciałbym jednak wziąć jakiś doping, żeby dość szybko przypakować, kiedyś to były cykle na małych dawkach testa (200mg/tydzień), czy potem Epi ale też małe dawki - bo i cel miałem inny.
Teraz chciałbym typowo polepszyć sylwetkę - może być rekomp, a może być typowo na mase (chociaż tutaj głównym czynnikiem jest dieta i tak)...
Polecicie coś, co nie pogarsza sprawy z trądzikiem? Rozumiem, że wszystkie testy mogą pogorszyć sprawę
Nie wiem czy Epi nie pogorszyło sprawy, trądzik mi się pogorszył po krótkiej przygodzie w woju :D bo tam kiepsko z dietą i higieną niestety miałem.
W każdym razie epi dawało fajne efekty w miarę, ale miałem po nim duże mdłości.

Czy znacie jakieś inne srodki, nie wiem... prohormony?
dodaj ze zestawy anty-acne z tej stronki niestety mi nie pomogły :(

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: coś anabolicznego ale nie powodującego trądzika
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 21, 2016, 08:49:10 pm »
Cześć,

Prohormony, hormony, saa. Wszystko to jedno i to samo, więc problem z trądzikiem pojawi się zawsze przy niekontrolowanym estro, pochodnych DHT. Po prostu pogódź się z tym. Kilka kg masy i trochę pryszczy, albo powolne budowanie.

Anti Acne działa fajnie, jeśli trafisz w przyczynę i zjesz kilka op. Po jednym dwóch fajnie, lekko zasusza, ale ewidentnie problem u Ciebie tkwi w diecie i problemach z wytwarzaniem łoju.

Wrzuć sobie 200 testa i pobaw się Sarmami na początek. Mają najmniejsze powinowactwo do trądziku. LGD+RAD+ GW, przy więkych zasobach gotówki dorzuć MK i masa będzie szła bardzo ładnie. Dodatkowo MK poprawia cere.

Offline makaronz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: coś anabolicznego ale nie powodującego trądzika
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 21, 2016, 09:30:45 pm »
zostaw ten izotek, masa skutkow ubocznych.
spróbuj wit b5 750mg + 250mg l karnityny 3x dziennie. pomaga.

Offline barney

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 51
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: coś anabolicznego ale nie powodującego trądzika
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 22, 2016, 06:20:00 am »
spróbuj wit b5 750mg + 250mg l karnityny 3x dziennie. pomaga.

na taką teorię trzeba mieć mocne dowody bo za prosto to wygląda

moja córa bierze Anti Acne (podwójna dawka) + kurkumina + laktoferyna - rezultat jest bardzo zadowalający (po 3 mies), poprawa 95% ale coś czuję, że jakby odstawiła to wysyp na nowo
a też miał iść już izotek

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12329
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 144
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 122
Total: 122