* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 19, 2024, 08:30:55 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.  (Przeczytany 69704 razy)

Offline Yurek3

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +5/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 13, 2016, 11:40:20 pm »
my Bike ;)

« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2016, 11:46:45 pm by Yurek3 »

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 14, 2016, 04:31:50 pm »
Trzeba sztyce dobierać pod ramę i charakterysytkę mechaniki pedałowania ;-)
Ważne że treningi wchodzą ;-) przez te 10 min odpoczynku kręć z wysoką kadencją ;-) pomoże to pozbyć się zakwaszenia.

Sztyca, ktora dostalem fabryczna do felta ma 2cm offsetu. Nic dziwnego, ze ITBs mi sie wkradal :) Dzis juz wszystko cacy na ustawce, ale troszke mnie scielo nie powiem, ale nie przejmuje sie 2,5h weszlo bez pulsu i 30km/h sredniej. Teraz czas na regeneracje
Link: http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/5736e6bee4b019ffb688b1e4

Plan:
pon: easy 1-2h
sr: easy 1h+ 2x 3-4min interwall
pt: easy 1h+ 3x 20-30sec sprint.
SOBOTA: WYSCIG!

Yur3k twoj rower to cos w rodzaju limited edition :)
Widzialem fajne ridleye produkowane na 250 sztuk.
Sam osobiscie obserwuje cannondale za czasow liquidgas ze Szmydem w skladzie ;]

Offline Yurek3

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +5/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 14, 2016, 08:34:13 pm »
MIREK NO CO TY SAM ZROBIEM RAMA I RESZTA Z POMALOWANIEM Z CHIN Z SHENZHEN POD ME ZAMWIENIE I PROJEKT OSPSZET CAMPAGNOLO RECORD ,KOLA POMALOWANE NA CAMAGLOLO BORA TWO ,WAZY TO WSZYSTKO OK 6,5KG ,Z USA MAM JEDYNIE MIERNIK MOCY IBIKE TINKOFF EDITION HEHE. I DO NOT LIKE USA REGIME.
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2016, 08:47:56 pm by Dr. Wen Mei »

Offline piotrek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 14, 2016, 09:25:58 pm »
a ramka dokładnie skąd ?

Czy może Hong-Fu ?

Jak się sprawuje ona ?

Offline Yurek3

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +5/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 14, 2016, 10:45:43 pm »
Nie to rama Scott pomalowana na mój projekt w dowód wdziczności Marko Pantani za to co zrobil dla kolarstwa dlugo nie będzie takiej osobowości jak On ,a miałem ta przyjeność przyjaznić sie z nim nie wiele mówił ,ale gdy wsiadał na rower i do tego widział góry to zmieniał się w istnego diabła.
Rama i widelec są z Shenzen nie pamiętam firmy ,ale mogę znaeżć jak ktoś będzie chciał ,all carbon 12k.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2016, 12:04:47 am by sportacademy »

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 15, 2016, 09:24:50 pm »
MIREK NO CO TY SAM ZROBIEM RAMA I RESZTA Z POMALOWANIEM Z CHIN Z SHENZHEN POD ME ZAMWIENIE I PROJEKT OSPSZET CAMPAGNOLO RECORD ,KOLA POMALOWANE NA CAMAGLOLO BORA TWO ,WAZY TO WSZYSTKO OK 6,5KG ,Z USA MAM JEDYNIE MIERNIK MOCY IBIKE TINKOFF EDITION HEHE. I DO NOT LIKE USA REGIME.

Jestem Mariusz nie Mirek!

Anyway rower robi robote i to naprawde budzi respect ;)

To, ze Chinczyk hmm... Twoja sprawa na czym jezdzisz :) Mi sie podoba unikatowa rama ridley noah Katusha z 2009 ;)

Offline Yurek3

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +5/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 16, 2016, 02:53:35 pm »
Wszystkie carbonowe ramy są z Chin jedynie Trek i Specialized robi swoje ramy reszta wszystko jest z Chin producent np. Colnago maluje swoje logo i tyle do tego jest kilka rodzajó włukien i z tych najlepszych .są robione ramy dla zawodowców natomiast na Aliexpress.com są rmy z najtańczych włukien ,ale można dogadać się z dostawcą i zrobi pod zamówienie nie 3k ,a 12k czy jeszcze 18k oraz użyje nalepszych włukien i jeśli ktoś myśli ,że ma rame np. Pinarello i to jest tzw. oryginał a Włoch to jest w błędzie żadna włoska firma nie ma lini produkcyjnej carbonowych ram i inney rowerowych carbonowych komponentów wszystko ,ale to wszystko jest z Chin.

Pozdrawiam

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 19, 2016, 11:08:08 am »
Yur3k wlasnie chcialem sie Ciebie o to zapytac, gdzie i jak sa produkowane te ramy :)

Dzieki wielkie za odpowiedz :D

Wracajac do tematu sobotniego scigu.
Chcialem sie dowiedziec, jak rozgrzewacie sie przed wyscigami? Ja zauwazylem u siebie takie cos, ze musze isc w rozgrzewce w tempo, zeby mnie tak jakby przytknelo i jak to pusci to pozniej od razu inaczej noga idzie. Taka mocna solidna rozgrzewka bez obaw o utrate energii na wyscigu. Testowalem 30min. tlenu, Testowalem 3 sprinty co 10min, ale chyba najlepsze bedzie mocne rozgrzanie nogi w siodle.

Offline Yurek3

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +5/-0
    • Zobacz profil



Offline piotrek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 21, 2016, 10:52:01 pm »
Skandia Medio
http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/5740625de4b00884bbaa0335
Top100 i top40 w kat
Pojechalem tego MEDIO, zeby sie sprobowac CO SIE STANIE jak pojade 64km w terenie przy 1100m w pionie. Sprawdzian wyszedl na 3+. Liczylem na troche wiecej, ale zle nie jest, gdyz mimo uplywu 2,5h jeszcze bylem w stanie cos krecic.
Teraz skupiam sie na robocie, o ktorej pisal Pitero oraz ostatnio Robert Banach, ktory pisal, ze kilka treningow pozwala wrocic do formy sprzed lat. Dlaczego? Bo dziala pamiec miesniowa. Chce wykorzystac aktualna pogode i robic bazowke, ktora zostanie we krwi, a mi jest jej brak. Przed startem bede wrzucac 1 trening interwalowy i to by bylo na tyle ;)
PLAN:
-4h+ 69-83%
-reco 1h
-OFF

I tak w kolko ;)

Offline pitero

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 28, 2016, 09:11:10 am »
Skandia w Gdańsku- bardzo fajny wyścig ;-) niestety nie mogłem być. Gratulacje wyniku  ;)

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kolarstwo: Trening i droga po TOP3 OPEN.
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 29, 2016, 07:43:22 am »
Skandia w Gdańsku- bardzo fajny wyścig ;-) niestety nie mogłem być. Gratulacje wyniku  ;)

Czy jest czego gratulowac. Nie wiem. Na pewno mozna pogratulowac UKONCZENIA wyscigu. Bo podczas mozna sie dopuscic nie takich mysli jak trzeba :)

Tak jak pitero zrownal mnie z gleba i napisal NIE MASZ BAZY tak baze buduje:
http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/57449818e4b0cc16a0499d61
Tlen na szosie, puls 140-150. Bardzo fajnie milo i przyjemnie. Moze nie za szybko, ale srednia z tego co pamietam byla najgorszym wyznacznikiem dawnych kolarzy :) Na 2 dzien mialem LEKKIE ZAKWASY!
http://www.sports-tracker.com/workout/mariusztruszkowski/57496194e4b0cc16a0705b83
Tutaj chcialem MTB bo padalo okropnie aczkolwiek cos mi od poczatku ine pasowalo. Jak mnie skulo w prawym kolanie stwierdzilem, ze to siodelko jest zbyt bardzo wysuniete do tylu. Przy okazji odwiedzilem ulice na ktorej mozliwe, ze znajduje sie moje przyszle mieszkanie.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12330
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 333
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 311
Total: 311