Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - MacK

Strony: [1]
1
Sterydy ,EPO ,PH ,SARM / Potrzebna pomoc i porada
« dnia: Grudzień 03, 2017, 11:01:40 am »
Witajcie. Właśnie jestem w trakcie swojej pierwszej kuracji testosteronem. Idzie cypek 200/250mg e6d . Do tego Supervar 50mg ed. No i jako debiutanta dopadają mnie rzeczy których wcześniej nie doświadczałem w swoim życiu. Jakiś tydzień może póltorej temu zacząłem czuć dyskomfort na sutkach. Wyczuć dało twardawą tkankę pod nimi. Załatwiłem arimidex . Zarzuciłem kilka tablet. Dyskomfort się skończył ,tkanka pozostała. Wizualnie nie widać zmian po sutkach ani nic no to niech pozostanie bo przecież cyca sobie nie wyrwę. Wychodzi na to że jestem wrażliwy na estrogeny ponad ich normalny poziom. Wczoraj byłem na badaniach i wyszło Testosteron (O41) ↑ > 15,00 ng/ml 2,49 — 8,36
Estradiol (E2) ↓ < 5,00 pg/ml 25,80 — 60,70
Piąty dzień po iniekcji . I teraz pytania bo niestety fizycznie odczuwam tak niski poziom estro i niestety mimo chęci faja mięknie  :o
Wczoraj nie brałem już nic z AI. Chcę aby estro poszło trochę w górę.Na powiedzmy 5 dni odstawię. I teraz czy w takiej sytuacji to mogę brać DIM? Nie chcę żeby znów wyjebało mi estro ponad miarę wysoko. Dwa czy cynk 100mg ed coś pomoże ? Czy zatrzyma to aromatyzację do powiedzmy górnej granicy ? Mam w zanadrzu exe jak i ari . tamox też będzie jakby co .W przyszłą sobotę idę na kolejne badania i zobaczę jak to wszystko cyka i będę dobierał dawkę exe pod swój organizm. Napiszcie , poradźcie bo niewiedzą mogę tylko sobie krzywdę zrobić a jest tu sporo ogarniętych osób w tematach

Strony: [1]