* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 19, 2024, 07:39:44 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??  (Przeczytany 5801 razy)

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« dnia: Lipca 13, 2018, 10:17:25 am »
Witam,

Zacznijmy od tego, ze przesortowalem tyle watkow na forum i dalej nic nie znalazlem konkretnego pod crossfit.

Troche o mnie aby bylo latwie wam pomoc lub odpowiedziec

wiek: 36
waga: 84
wzrost: 176
bf: 13.5%

scisla dieta od ponad roku, wegle 450g, bialko 220g, tluszcze 70g, w dni nietreningowe wegle na 350g a tluszcze na 100g,

wszystko zaczelo sie w wieku 18 lat, typowa silownia mieszana z koszykowka wiec nigdy duzy nie bylem, zreszta nie taki byl zamiar i tak do 23 roku, potem 2 lata przerwy, potem dosc regularnie przez przez 3 lata, znow przerwa 1 rok, powrot na 3 lata, przerwa okolo 1 roku i juz jestesmy tu gdzie jestesmy, patrzac na historie powinna wkrotce pojawic sie przerwa ale wygalda, ze tak nie bedzie.

do sprawy, poczatkowo myslalem o sarmach cos na sile plus wytrzymalosc czyli chcialem osta + lgd + gw, potem naczytalem sie na tym forum o supervarze ale mam obawy ze bedzie mnie pompowal za mocno i nie pozwoli ukonczyc wodow, dodam ze przeplatam ciezary razem z crossfitem

cykl planowany to 6-8 tygodni po czym pct, moze zestaw sarm a moze sv z jakims dodatkiem....chociaz plan byl taki aby nie ruszac ph...szczerze to sam juz nie wiem


prosze o pomoc

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 13, 2018, 10:41:07 am »
Jak już to wejdź na testa 16 tyg. / dłużej ... takie zestawy jak podałeś wyżej też cię przyblokują i podczas brania po jakimś czasie testosteron będzie poniżej normy

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 13, 2018, 10:53:17 am »
Dzieki ale chce uniknac inj...oral jedyna opcja

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 13, 2018, 12:11:10 pm »
Jak nie chcesz igły to nie bierz się za doping, zawsze można zioła od chłopaków tutaj kupić

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 13, 2018, 12:21:40 pm »
doping bez igly tez jest mozliwy, co do ziol to nie mam jeszcze wiedzy na ich temat plus nie spodziewam sie efektow jak po mocniejszych srodkach

mimo wszystko dzieki za opinie, czytalem Twoj dziennik i mysle, ze mozesz pomoc w doborem sarmow oraz wytlumaczyc wiecej na temat SV

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 13, 2018, 02:22:51 pm »
Który dziennik ? Ten na KFD sprzed 2 lat ? jak ten to stare czasy

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 13, 2018, 02:34:29 pm »
nie, wydawalo mi sie ze twoj dziennik widzialem tutaj, przegladalem wczoraj wieczorem

jak odnajde to przekleje link

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 13, 2018, 02:58:11 pm »
Jak nie chcesz igły to nie bierz się za doping, zawsze można zioła od chłopaków tutaj kupić

Lemmy dobrze Ci radzi. Licz się, że wszystko bedzie Cie pompowało na początku, za co sie nie wezmiesz. A doping bez testa... Cóż, napewno wrócisz do tego tematu nie raz, bo hcg też jest iniekcyjne, a bez niego większości odbloków nie zrobisz. Także nie jesteś gotowy na doping :)

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 13, 2018, 03:40:24 pm »
Ja niestety (albo stety) też mam taki problem że podniose karton ptasiego mleczka ze stołu i łapa już spompowana dlatego moje treningi są ukierunkowane pod 1-5 powtórzeń i dłuższe przerwy bo przy wyższym zakresie po prostu pompa uniemożliwia mi ćwiczenia, o crossficie nie wspomne bo chodzę jak ludzik michelina.

Najgorsze że ta pompa szybko schodzi i nic z niej nie zostaje :P

Przechodząc do sedna Twojego problemu o którym mogę się wypowiedzieć z doświadczenia - kiedyś jak stosowałem tłuszczówkę z podażą węgli ok 30g dziennie pompy treningowej była zdecydowanie mniejsza i pozwalała mi nawet na długotrwałe wytrzymałościowe treningi. Energii też nie brakowało. Jak masz dobrze policzone tj nie walisz za dużo białka w stosunku do tłuszczu będzie ok. Ilość węgli jest indywidualna, znam takich dla których 150g i ketoza jeszcze trzyma. Dla mnie 50g to górna granica.

Może ktoś powie że to bzdura ale pisze z doświadczenia. Teraz wróciłem do węgli i pompa wróciła razem z nimi.

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 13, 2018, 03:53:06 pm »
dzieki za input wszystkim, podzialam z Panem Ziolko na poczatek..

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 13, 2018, 07:13:46 pm »
Napisze Ci jak bedzie : nie chcesz igły to spróbujesz sarmy później może ph później może będziesz łączył oba. I po 2-3 latach kombinacji odblokach co 8-10 tyg przerwach spadkach itp uderzysz testa. Ale chyba każdy musi przez to przejść;-) pozdro

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Cykl na Sarm a moze SV pod Crossfit??
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 13, 2018, 10:00:50 pm »
Sergio - tutaj żadnych DT nie zakładałem, a Pan Ziółko dobrze podsumował

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12319
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 55
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 48
Total: 49