* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 19, 2024, 06:54:49 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: wyniki odwrocone o 180 stopni  (Przeczytany 2441 razy)

Offline bociszed

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
wyniki odwrocone o 180 stopni
« dnia: Listopada 24, 2018, 11:55:32 pm »
Witam Panowie (i Panie?)

Jako że ogólnie brak mi jako takiej witalności i zawsze miałem niski poziom hormonów (najwyższy pomiar testosteronu jaki miałem to ok. 450 w zakresie 150-900 w wieku 19 lat, w ciągu kolejnych kilku lat miałem 3 cykle na epi, a pomiary  testosteronu oscylowały w granicach 300-350 w tym samym przedziale) zaplanowałem podbicie testa do górnych granic normy za pomocą hcg. Dodam, że długi czas byłem na małych dawkach tamoxifenu celem zredukowania gino (1/2tab. ed lub 1tab. e2d). Ostatnie pół tab poszło prawie 3tygodnie temu.

4tydzień biorę 25mcg tiromelu (bez podkładu) bo ciężko szło od pierwszych dni. W zasadzie tiromel też niespecjalnie pomógł a jem stosunkowo mało (na pewno nie przekraczam dziennie 2.5k kcal- głównie białko z dodatkiem tłuszczy tj. jakieś udka i ćwiartki z kurczaka + jajka i do tego nie więcej jak 100g węgli z pieczywa).

Przed wbijaniem hcg postanowiłem, że zrobie sobie badania i ku mojemu całkowitemu zaskoczeniu testosteron całkowity wyszedł ponad normę. Nigdy w życiu nawet nie zbliżyłem się do takiego wyniku. Lh to samo (zazwyczaj w okolicach 4)

No i do rzeczy. Nie czuję w ogóle tego poziomu testosteronu. Libido leży, ciężko o utrzymanie erekcji, chęci do działania brak, trochę może nawet depresja. Popołudniami po prostu czasami kładę się spać. Głównie obiwiniam za to ciężkie wejście w rytm po powrocie z 2 tygodniowego urlopu, niesamowicie stresujący okres w pracy od pierwszego dnia powrotu oraz kilka nieciekawych spraw prywatnych.
Jak widać na badaniach kortyzol przy górnej granicy (badanie było wykonani o 10rano; pobudka koło 8, bez jedzenia, bez stresu, bez zadnych ćwiczeń), progesteron podwójnie przekracza normę, estradiol też sporo podwyższony, prolaktyna całkiem wysoko, żelazo ponad normę. Nie wiem czy samo ggtp jest miarodajnym wskaźnikiem wątrobowym ale jak widać jest przy dolnej granicy (alat i aspat zazwyczaj mam koło górnej granicy ale w normie).

Czy te podniesione wskaźniki mogą być przyczyną tego co mi się dzieje? Czy t3 może tak wpłynąć na wyniki wszystkich hormonów?
Poza t3 jedyna dodatkowa różnica od poprzednich pomiarów to masa wypalonych szlugów, ale one raczej nie wpływają na wzrost poziomu testosteronu ::). 2 dni przed pomiarem przyjąłem też małego buszka.

 Liczę, że ktoś z większą wiedzą wypowie się na ten temat. Z chęcią zgarnę też namiar na lekarza czy osobę dobrze ogarniającą te tematy.

wyniki:
https://zapodaj.net/3c70a0cb854a2.png.html

ommy

  • Gość
Odp: wyniki odwrocone o 180 stopni
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 25, 2018, 02:44:22 pm »
Obstawiam wysoki poziom SHBG(nisko wolny test ) za sprawą tamoxa i t3, no i e2, progesteron  też wysoko. Sermy podnoszą poziom testosteronu,  ale też e2 i shbg . Nie znam nikogo kto czułby  się dobrze na tamoxie lub clomidzie  (włącznie ze mną ). Przyatakowałbym symexem i odstawił t3.
Zgłoś się do Dietki, typ mega ogarnięty.

Offline bociszed

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: wyniki odwrocone o 180 stopni
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 27, 2018, 08:23:18 pm »
Dzięki za odp. Tak też zrobię.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12319
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 55
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 50
Total: 51