* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 19, 2024, 06:00:53 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1514196 razy)

Offline Zamotrk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2520 dnia: Stycznia 22, 2018, 10:35:04 am »
Test nie byl czescia planu, po prostu juz grubo ponad rok nad nim myslalem, ale wiadomo jak to jest :P A ze kolega przywiozl co nieco z Polski w prezencie, to nie bylo sensu sie odblokowywac przeciez ;] Do sarmow wroce na pewno, nie wiem jak z PH, chce sprobowac EPI kiedys, ale juz nigdy bez podkladu, 3 takie cykle wystarcza.

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2521 dnia: Stycznia 22, 2018, 02:22:52 pm »
Test nie byl czescia planu, po prostu juz grubo ponad rok nad nim myslalem, ale wiadomo jak to jest :P A ze kolega przywiozl co nieco z Polski w prezencie, to nie bylo sensu sie odblokowywac przeciez ;] Do sarmow wroce na pewno, nie wiem jak z PH, chce sprobowac EPI kiedys, ale juz nigdy bez podkladu, 3 takie cykle wystarcza.

EPI dobra rzecz  ;) teraz bede niedlugo laczyl go z RAD140 potem dojdzie z.anaboliczny +GW , i do zestawu jakis booster test.
ps caly towar od chlopakow z SA -sprawdzony w boju  ;D

Offline galactus

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2522 dnia: Stycznia 22, 2018, 04:27:50 pm »
@tumi taki zestaw po raz pierwszy czy testowałeś to połączenie wcześniej? Pytam bo planuje zrobić coś podobnego. Jedynie do odbloku być może wejdzie apteka obok ZA i GW ale to już wyjdzie w praniu

Offline Mariano8777

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2523 dnia: Stycznia 22, 2018, 11:15:37 pm »
GW jak oceciacie w sensie ze na poprawe IO oraz lipidy ?

Offline Tonny24

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2524 dnia: Stycznia 24, 2018, 08:47:14 pm »
Na ubicie i waskularyzacje znajdę tu coś co mogę dodać do nandralonu i tescia?

Offline Kabaś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2525 dnia: Stycznia 25, 2018, 12:51:58 am »
widział ktos jakies badania w których udowodniono ze GW poprawia dobrze wrażliwosc ins ?
chyba do tej pory tylko na szczurach , a moze ktos z własnych odczuć zauważył lepsze nabicie na tym czy cokolwiek co wskazywałoby na lepszą wrazlwiosć

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2526 dnia: Stycznia 25, 2018, 08:38:37 am »
Jedz na wczasy z GW i jedz na wczasy bez GW to zobaczysz, jak poprawia i czy jest roznica.

Odpowiem Ci od siebie, ze diametralna. Świnskie jedzenie prawie nie zaburza gosp. Weglowej, mowa tutaj oczywiscie o jedzeniu i ruszaniu sie, a nie chlaniu, jedzeniu i lezeniu na plazy ;)

Poza tym po co komu badania, jak wystarczy w tym przypadku otworzyc oczy? Przeciez to widac, jakie jest nabicie itp. a jak komus GW nie pomaga to albo za malo je albo czas zbadac bebechy pod katem flory bakteryjnej

Offline galactus

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2527 dnia: Stycznia 25, 2018, 09:06:49 am »
GW jedna z lepszych rzeczy jakie jadłem. Pięknie pomaga się pozbyć sadła. Wydolność też poprawia się zauważalnie. Pod sporty wytrzymałościowe super sprawa. Jedynym minusem w moim (i z opinii na necie nie tylko) przypadku są problemy skórne. Aczkolwiek jak dla mnie plusy przeważają.

Offline Kabaś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2528 dnia: Stycznia 25, 2018, 11:50:56 pm »
Jedz na wczasy z GW i jedz na wczasy bez GW to zobaczysz, jak poprawia i czy jest roznica.

Odpowiem Ci od siebie, ze diametralna. Świnskie jedzenie prawie nie zaburza gosp. Weglowej, mowa tutaj oczywiscie o jedzeniu i ruszaniu sie, a nie chlaniu, jedzeniu i lezeniu na plazy ;)

Poza tym po co komu badania, jak wystarczy w tym przypadku otworzyc oczy? Przeciez to widac, jakie jest nabicie itp. a jak komus GW nie pomaga to albo za malo je albo czas zbadac bebechy pod katem flory bakteryjnej

dzięki koksik , pytam bo narazie nie mogłem tego wyczuć bo mam IO , ale jeszcze z miesiac i bedzie po problemie

widzieliście jakaś różnice miedzy 20mg a 30mg ?

a jezeli chodzi o DIM to dajecie po 200mg ? ja gdzieś po 3-4 tyg zauważyłem ze to naprawde działa ,  zastanawiam sie czy nie lepiej byłoby dla kogoś na towarze 400mg
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2018, 12:02:32 am by kabaś »

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2529 dnia: Stycznia 26, 2018, 05:23:32 pm »
Czy MK677 może powodować back pumpy w plecach w drugi miesiąc stosowania? Oraz ucisk na nerw jakiś bo rwie cała ręka od bicepsa do przedramienia.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2530 dnia: Stycznia 26, 2018, 06:46:35 pm »
Pewnie

Offline Thiasos

  • Nie moga
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Karma: +5/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2531 dnia: Stycznia 26, 2018, 11:01:41 pm »
Kusicie na to GW, aż się zdecydowałem, ale zostaje kwestia ile tego kupić.
Redukcja za kilka tyg. w tle sam test prop 100-150eod. Dieta HC, siłowy 5-6x w tyg. Fbw siłowy, Fbw obwody/kompleksy i tak w kółko.

Pierwsze 4 tyg. będę się rozkręcał, kolejne 8-10 bym poleciał z GW, i tu pada pytanie ile 20 czy 30mg.
A końcówce planuję w razie konieczności dać t3 w ilości powodującej nadczynność. Yoha będzie szła całą redukcję, ale tylko co kilka dni kiedy będę szedł z rana do roboty ok 40min marszu na czczo.

Może ktoś więcej się wypowie jak jest z syfami. Jestem niestety podatny na to, jakoś się teraz trzymam, bo biję amp tada e4d i jem 200mg ed dim, ale tutaj czytam, że potrafi niezłymi ropniakami dowalić.

Offline sport_hamburg

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2532 dnia: Stycznia 27, 2018, 10:38:42 am »
U mnie to głównie na głowie, takie syfy long life  bez możliwości spuszczenia oleju he

Offline metyl

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2533 dnia: Stycznia 28, 2018, 01:09:17 am »
U mnie to samo po GW a nie jestem podatny na syfy...wogóle mnie nie syfi po niczym....a na GW się pokazały i to takie że nie idzie wycisnąć, takie "bulwy" pod skórą.
Spróbuj może u Ciebie nie wystąpią...

Offline Thiasos

  • Nie moga
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Karma: +5/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2534 dnia: Stycznia 28, 2018, 08:53:26 am »
Lipa, to wygląda na podskórniaki. W zasadzie już się zdecydowałem, więc syfy mnie nie odstraszą, tylko chcę wiedzieć czego mniej więcej się spodziewać :)
 A wyskoczą na 100% skoro jestem podatny i bez koksu potrafią mi się czasem takie robić.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12329
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 333
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 267
Total: 267