* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:10:04 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1504825 razy)

ommy

  • Gość
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2295 dnia: Sierpnia 23, 2017, 03:03:07 pm »
Schodze z testo 250 e7d cykl 8 tyg... jest sens po odbloku brac cos w stylu rad 140 albo lgd na podtrzymanie efektów ? czy znowu chaos w hormonach bo po 2 miechach odblok ? ostaryne sobie podaruje.. jak widze co znaczaja prawdziwe efekty :) ps. nie piszcie, że polaczenie sramow z testem daje dużo lepsze efekty bo już to czytałem 100 razy.. :) ja solo mam efekty przywyzszajace oczekiwania tylko chciałbym jak najwięcej z tego jakoś zatrzymać doradzcie plz. :)
Ja odblok to dodaj Zestaw anaboliczny od SA.

Offline warmach1ne

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2296 dnia: Sierpnia 23, 2017, 03:09:20 pm »
hmmmmm no ale to powiedzcie mi w takim razie czy jest sens brać solo rad ? czy lepiej zrobić przerwe 4 miechy i powtorzyć taki cykl 250 e7d 8week ?

Offline mundy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2297 dnia: Sierpnia 23, 2017, 03:28:19 pm »
jest sens , zalezy czego oczekujesz.

Ale wex logike.. Konczysz testa , RAD nie przebije w dzialaniu i samopoczuciu testa. Zaraz po odbloku wlasny test jest dośc nisko , chcesz wejśc znow na cykl nie SAA i dalej robic progres -bedzie to co najmniej mocno utrudnione.

Najlepsza opcja hcg, 100-150mg testa długiego raz w tyg , zrobic roztrenowanie , pilnowac snu, regeneracji, trzymac miche (mozna cos z kcal wrzucac luxniej aby psycha odpoczela jak tego potrzebujesz) i po 2 miesiacach podbijasz testa dodajesz ew oral i lecisz cykl. na takim mostku mozliwy jest jeszcze progres . Jesli chcesz RAD, jak bym dał most , po moscia dał tego testa wyzej np 250 e5d do tego RAD ,.

Ale opcji jest mnóstwo . jak wyjdziesz z hormonu an 2 miesiace , poznije znow wchodzisz jest wiekszy misz masz w organiźmie , niż mostkowanie.

Najlepiej na tym wyjdziesz jak bd kierował się zasda . CYkl??>> test lub test+... odpoczynek =most chyba ze musisz wyjśc z własnych powodow. Test powinien zawsze iśc w tle.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2017, 03:30:01 pm by mundy »

Offline warmach1ne

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2298 dnia: Sierpnia 23, 2017, 05:31:38 pm »
hmm dzięki za info... szczerze to nie mam zamiaru póki co brać dwóch środków skoro na takiej  dawce robie niesamowity progres .... skoro jest lepiej niż założyłem to naprawde jestem bardzo happy.. samopoczucie ? psycha ? czuje sie zajebiscie lekko podniesione cisnienie ale mimo wszystko zajebiście... gorzej bede się pewnie czul na odbloku a to już tuż tuż....  chciałem wziąść rada tylko i wylacznie z opini, ze mniej blokuje a dziala jak test itp... bo napewno coś spadnie więc pomyślałem mniej zblokuje a podtrzyma efekty ;)

Offline ZiZU

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2299 dnia: Sierpnia 23, 2017, 06:14:36 pm »
Jak długo masz zamiar być na OFFie?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2300 dnia: Sierpnia 23, 2017, 08:29:34 pm »
Po co w ogóle robić cykle 8 tygodni na długim estrze? Przecież to tak mało inwazyjny środek, że głupotą wręcz jest wchodzić na długi estr na tak krótki okres. Im krótszy cykl na długim estrze tym mniej z tego po prostu utrzymasz. Większy solidniejszy przyrost przez długi okres i dopiero zejście.

Tylko nie pisz, że przez 2 miesiące zrobiłeś 5kg mięśni  8)

Nie ma czegoś takiego jak mniej blokuje. Albo blokuje albo nie. To tak jak bycie trochę terrorystą ;)
Supresja testosteronu to nie blok!

Offline ZiZU

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2301 dnia: Sierpnia 23, 2017, 09:48:27 pm »
Po co w ogóle robić cykle 8 tygodni na długim estrze? Przecież to tak mało inwazyjny środek, że głupotą wręcz jest wchodzić na długi estr na tak krótki okres. Im krótszy cykl na długim estrze tym mniej z tego po prostu utrzymasz. Większy solidniejszy przyrost przez długi okres i dopiero zejście.

Tylko nie pisz, że przez 2 miesiące zrobiłeś 5kg mięśni  8)

Nie ma czegoś takiego jak mniej blokuje. Albo blokuje albo nie. To tak jak bycie trochę terrorystą ;)
Supresja testosteronu to nie blok!
+1
Mądrego to aż miło posłuchać :D

Offline ToTomasz

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2302 dnia: Sierpnia 23, 2017, 10:22:00 pm »
Na aromatyzacje zalatw sobie symex (na estro) i cabaser (prolka)  wcześniej zrób badania czy jest ci to wogóle potrzebne.

Ok, dzięki wielkie :) Cabaser bardzo chwalony, wezmę to pod uwagę jak najbardziej.

Offline warmach1ne

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2303 dnia: Sierpnia 24, 2017, 12:13:20 am »
Po co w ogóle robić cykle 8 tygodni na długim estrze? Przecież to tak mało inwazyjny środek, że głupotą wręcz jest wchodzić na długi estr na tak krótki okres. Im krótszy cykl na długim estrze tym mniej z tego po prostu utrzymasz. Większy solidniejszy przyrost przez długi okres i dopiero zejście.

Tylko nie pisz, że przez 2 miesiące zrobiłeś 5kg mięśni  8)

Nie ma czegoś takiego jak mniej blokuje. Albo blokuje albo nie. To tak jak bycie trochę terrorystą ;)
Supresja testosteronu to nie blok!

Czyli Rad 140 nie blokuje ? i solo można go pociągnąć ? jest sens ? no właśnie ty mi doradź najlepiej :D ps. robie 2 miesiace cykl bo mam tylko 1 hcg a to trza co 2 miechy bić na długich cyklach z tego co slyszałęm (żeby jajek nie wciągło^^) a ostatnio z hcg krucho u mnie. 5 kg mięśni bez przesady... ogólny wynik 5.5 kg .. dużo nie podlało przynajmniej wizualnie, wiem glikogen też zwiększa obwody.. ale siła poszło znacząco u mnie szczególnie w ramionach do tego stopnia, że łokcie nie wytrzymują a mam duży zapas jeszcze.

Mało inwazyjny ale jednak blokuje mocno, a to Rad powiedział byś, że jest bardziej inwazyjny ? :) Proszę podpowiedź bo bardzo jestem ciekawy twojego zdania ;) Dzięki Pozdro

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2304 dnia: Sierpnia 28, 2017, 12:46:03 pm »
Po co w ogóle robić cykle 8 tygodni na długim estrze? Przecież to tak mało inwazyjny środek, że głupotą wręcz jest wchodzić na długi estr na tak krótki okres. Im krótszy cykl na długim estrze tym mniej z tego po prostu utrzymasz. Większy solidniejszy przyrost przez długi okres i dopiero zejście.

Tylko nie pisz, że przez 2 miesiące zrobiłeś 5kg mięśni  8)

Nie ma czegoś takiego jak mniej blokuje. Albo blokuje albo nie. To tak jak bycie trochę terrorystą ;)
Supresja testosteronu to nie blok!



Czyli Rad 140 nie blokuje ? i solo można go pociągnąć ? jest sens ? no właśnie ty mi doradź najlepiej :D ps. robie 2 miesiace cykl bo mam tylko 1 hcg a to trza co 2 miechy bić na długich cyklach z tego co slyszałęm (żeby jajek nie wciągło^^) a ostatnio z hcg krucho u mnie. 5 kg mięśni bez przesady... ogólny wynik 5.5 kg .. dużo nie podlało przynajmniej wizualnie, wiem glikogen też zwiększa obwody.. ale siła poszło znacząco u mnie szczególnie w ramionach do tego stopnia, że łokcie nie wytrzymują a mam duży zapas jeszcze.

Mało inwazyjny ale jednak blokuje mocno, a to Rad powiedział byś, że jest bardziej inwazyjny ? :) Proszę podpowiedź bo bardzo jestem ciekawy twojego zdania ;) Dzięki Pozdro

Broscience Broscience'em pogania.

HCG powinno się bić małe dawki przez cały cykl, jak dojdzie do Atrofii to jaja wrócą do siebie za sprawą HCG, po prostu. Nie ma żadnego problemu z tym.

I tak jak pisałem - głupotą jest robienie 2 msc cykli z długich estrów, a jeszcze większą głupota robienie cyklu - odbloku- cyklu- odbloku. Wejdź na cykl, zrób swoje, zejdź z bomby.. i tak jak zaczales juz brać i tak wrocisz na bombe, wiec szkoda zachodu.

Czyli złapałeś sporo sadła, trochę glikogenu i niewiele zostanie z tego cyklu ;)

Mocno blokuje to tren, a nie teść. I więcej nie teoretyzujemy. 

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2305 dnia: Sierpnia 28, 2017, 02:30:11 pm »
Panowie pytanko z innej beczki bo pewnie niektórzy się orientują : jak jest teraz z przewożeniem koksów igieł i strzykawek w samolocie. Chodzi mi o to czy mogę do bagażu głównego wrzucić 1 flakon 10ml + 3 strzykawki i 6 igieł. Na necie różnie piszą a nie chce przypału.  Cel Grecja. Dzięki z góry

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2306 dnia: Sierpnia 28, 2017, 03:16:08 pm »
Panowie pytanko z innej beczki bo pewnie niektórzy się orientują : jak jest teraz z przewożeniem koksów igieł i strzykawek w samolocie. Chodzi mi o to czy mogę do bagażu głównego wrzucić 1 flakon 10ml + 3 strzykawki i 6 igieł. Na necie różnie piszą a nie chce przypału.  Cel Grecja. Dzięki z góry Mysle, ze smialo.Jezeli kontroluja bagaz główny to polega to na wpuszczeniu psów na narkotyki i materiały wybuchowe. Raczej niewybebeszaja każdej walizki z osobna , a ponadto Grecy są leniwi.

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2307 dnia: Sierpnia 28, 2017, 03:41:53 pm »
Jakieś relacje z bycia na bombie bez zejścia kilka lat? Zastanawiam się nad bombą po przekroczyłem już 30tke wiec wchodzi w grę teść non stop enan/cypio + dodatki też rotacyjnie.
Jakieś opinie?

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2308 dnia: Sierpnia 29, 2017, 08:20:07 pm »
Jakieś relacje z bycia na bombie bez zejścia kilka lat? Zastanawiam się nad bombą po przekroczyłem już 30tke wiec wchodzi w grę teść non stop enan/cypio + dodatki też rotacyjnie.
Jakieś opinie?

Na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał. TRT na zachodzie po 30'stce to norma.Oczywiście długi estr wchodzi tutaj w grę.

Offline warmach1ne

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2309 dnia: Września 03, 2017, 08:01:19 pm »

Broscience Broscience'em pogania.

HCG powinno się bić małe dawki przez cały cykl, jak dojdzie do Atrofii to jaja wrócą do siebie za sprawą HCG, po prostu. Nie ma żadnego problemu z tym.

I tak jak pisałem - głupotą jest robienie 2 msc cykli z długich estrów, a jeszcze większą głupota robienie cyklu - odbloku- cyklu- odbloku. Wejdź na cykl, zrób swoje, zejdź z bomby.. i tak jak zaczales juz brać i tak wrocisz na bombe, wiec szkoda zachodu.

Czyli złapałeś sporo sadła, trochę glikogenu i niewiele zostanie z tego cyklu ;)

Mocno blokuje to tren, a nie teść. I więcej nie teoretyzujemy.

No spoko ja nie teoretyzuje, dlatego pytam, a co do sadła to serio ale mam wizualnie napewno mniej niż przed cyklem, nie wiem czy to nie ma związku z moja niedoczynnoscia tarczycy i to wszystko lepiej nie działa - ale to tylko przypuszczenia. Czyli proponujesz pociągnąć 3 miesiące testa ? To Rad sobie podarować ? A jeszcze pytanie co do obloku jak wbije teraz po 8 tyg. - 2 pozniej hcg 500 e2d to pod koniec 3 miecha znowu mam bić hcg ? czy do odbloku wystarczy mi sam clom ? oczywiście zakładając, że jądra wizualnie wróca do normy.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 240
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 235
Total: 236