* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 12:00:20 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1504983 razy)

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2400 dnia: Listopada 06, 2017, 12:06:44 pm »
Biore już od dłuższego czasu od SA oste moge śmiało polecić.Tylko że ja tak można by rzec pro zdrowotnie 10 mg z rana ed profilaktyka stawy itd.Grubo ponad rok z jakimś małymi przerwami i dawkami na 20-30mg.Robiłem ostatnio badania wątrobowe wskaźniki w dolnych widełkach.

Offline bakus15

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2401 dnia: Listopada 07, 2017, 02:45:35 pm »
Panie Kosik czemu Twoim zdaniem ghrp i cjc nie jest dobrym pomysłem na odblok a mk juz tak? przeciez mk wyrzuca dużo mnie GH niż ghrp i cjc?

i co z ta ostryną? można w końcu na odbloku czy nie?

Offline dexter

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Karma: +3/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2402 dnia: Listopada 07, 2017, 02:56:16 pm »
Mk fajnie połączyć z cjc -> mamy tańszy hormon :) O bardzo dobrym działaniu

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2403 dnia: Listopada 07, 2017, 03:58:13 pm »
Panie Kosik czemu Twoim zdaniem ghrp i cjc nie jest dobrym pomysłem na odblok a mk juz tak? przeciez mk wyrzuca dużo mnie GH niż ghrp i cjc?

i co z ta ostryną? można w końcu na odbloku czy nie?

A gdzie ja napisałem, że ghrp i cjc do odbloku się nie nadaje? Odniosłem się do GHRP2, a nie do GHRP ogólnie jak byś nie zauważył.

Płytko patrzysz. MK jest długodziałającym GHS i w skali dnia dużo lepsze jest dozowanie GH, niż jednorazowy peak i mocny spadek.

Co do GHRP2 -  jak byś trochę głębiej spojrzał na temat to byś wiedział, że GHRP2 wywala duużo bardziej kortyzol i Prolkę od MK, czy Ipamorelinu (tu nie wywala praktycznie wcale, ale szukać środka, jak igły w stogu siana) a to większy bajzel podczas odbloku, niż dodatkowy zysk z ng hormonu, który jedynie wpłynie na regenerację, ale katabolizmu nie zatrzyma.

Poza tym MK jest wygodne, a peptydy się wbija kilka razy dziennie i dodatkowo jest ważny czas podawania, są po prostu upierdliwe.



Offline bakus15

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2404 dnia: Listopada 07, 2017, 04:26:06 pm »
Panie Kosik czemu Twoim zdaniem ghrp i cjc nie jest dobrym pomysłem na odblok a mk juz tak? przeciez mk wyrzuca dużo mnie GH niż ghrp i cjc?

i co z ta ostryną? można w końcu na odbloku czy nie?

A gdzie ja napisałem, że ghrp i cjc do odbloku się nie nadaje? Odniosłem się do GHRP2, a nie do GHRP ogólnie jak byś nie zauważył.

Płytko patrzysz. MK jest długodziałającym GHS i w skali dnia dużo lepsze jest dozowanie GH, niż jednorazowy peak i mocny spadek.

Co do GHRP2 -  jak byś trochę głębiej spojrzał na temat to byś wiedział, że GHRP2 wywala duużo bardziej kortyzol i Prolkę od MK, czy Ipamorelinu (tu nie wywala praktycznie wcale, ale szukać środka, jak igły w stogu siana) a to większy bajzel podczas odbloku, niż dodatkowy zysk z ng hormonu, który jedynie wpłynie na regenerację, ale katabolizmu nie zatrzyma.

Poza tym MK jest wygodne, a peptydy się wbija kilka razy dziennie i dodatkowo jest ważny czas podawania, są po prostu upierdliwe.

Panie Koksik ja tez nie napisałem, że Ty napisałeś, ze ghrp się nie nadaje ;) odniosłem wrażenie że się spiąłeś jakbym był jakimś internetowym trollem a ja po prostu pytam.. o tym, ze ghrp wywala prolke i kortyzol wiem. ja chce akurat bić ghrp6

bardzo mnie zastanawia to co napisał kolega na górze. co sądzisz o połaczeniu mk i cjc?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2405 dnia: Listopada 07, 2017, 04:47:21 pm »
Działa.

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2406 dnia: Listopada 08, 2017, 12:32:56 pm »
Pany taka sprawa:
 Jestem na odbloku po kuracji 4 mc teść 250 e5d + 1-8 p.mag leciał. I teraz tak bije obecnie hcg. 1 opakowanie miałem pregnyl a drugie juz ovigil bo lipa jest z pregnylem. Bije 1250 j. E3d i po dwóch pakach teść nisko 360 przy normie 280 do 800. Biorę cabaser pół tab. E7d i symex pół tab e3d. Prolke mam 6 (N:4-15) a estro 8 (N :7-42) symex wzięty dzień przed badaniem. Pytania dwa : jechać hcg dalej do uzyskania górnej granicy testa tak? Do skutku czy to będzie 3 czy 6 paczek? System 1250 e3d ok? Symex odpóścić?  I zobaczyć na następnych badaniach jak estro bez niego? Bo prolka nisko może być bo to lepiej- dobrze kumam? Dzięki z góry

Offline Torquemada

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2407 dnia: Listopada 08, 2017, 01:03:44 pm »
HCG aż jajka zaskoczą - od tego są badania FSH i LH. Jak jest ok z jądrami to wchodzą sermy - Clomid/Nolvadex, jedno i drugie, różne są szkoły i protokoły. Estradiolu i prolaktyny już nie  zbijaj bo są nisko. Jak dalej będziesz leciał HCG tak jak do tej pory to zmniejsz dawki exe, Cabaser pewnie możesz odpuścić całkiem bo zbijesz prolaktynę poniżej normy, a to wcale nie jest takie dobre jak się niektórym, nie wiedzieć czemu wydaje.

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2408 dnia: Listopada 08, 2017, 01:07:14 pm »
Dzięki. Ale FSH i LH to już badamy na clomie tak?  Na hcg tylko test ewentualnie estro i prolka

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2409 dnia: Listopada 08, 2017, 01:12:36 pm »
torque weź to usuń z lh,fsh i jądrami bo aż oczy bolą

tiamos napisałem ci wszystko na pw

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2410 dnia: Listopada 08, 2017, 01:26:07 pm »
Dziękuję  ;-)

Offline Torquemada

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2411 dnia: Listopada 08, 2017, 06:56:06 pm »
torque weź to usuń z lh,fsh i jądrami bo aż oczy bolą

Dlaczego Cię oczy bolą? Jak nie możesz na forum to napisz mi priv, chętnie się douczę, chociaż nie rozumiem, dlaczego nie podzieliłeś się swoją wiedzą publicznie. Na pewno nie tylko tiamos by skorzystał  :)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2412 dnia: Listopada 08, 2017, 07:21:09 pm »
torque weź to usuń z lh,fsh i jądrami bo aż oczy bolą

Dlaczego Cię oczy bolą? Jak nie możesz na forum to napisz mi priv, chętnie się douczę, chociaż nie rozumiem, dlaczego nie podzieliłeś się swoją wiedzą publicznie. Na pewno nie tylko tiamos by skorzystał  :)

Chodzilo mu o to, ze HCG nie podnosi LH, ani FSH, napewno nie w trakcie bloku. Imituje LH, ale w wynikach badan tego nie dostrzezesz. :)

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2413 dnia: Listopada 08, 2017, 10:38:34 pm »


Chodzilo mu o to, ze HCG nie podnosi LH, ani FSH, napewno nie w trakcie bloku. Imituje LH, ale w wynikach badan tego nie dostrzezesz. :)
[/quote]

O dokładnie o to  ;)

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2414 dnia: Listopada 08, 2017, 10:40:06 pm »
Dokladnie. Ja raz kasę niepotrzebnie wydałem na LH i FSH i pamiętam ze po paczce hcg testa mi podbiło do górnej granicy a LH miałem wynik 0.12  gdzie norma 1.7 do 8.6  a przed hcg test coś koło 300 gdzie norma 280-800 a LH 3. Czyli wogóle LH wariuje przy hcg. U mnie spadło z 3 na 0.12 , później clomid ruszył LH i było ok.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 307
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 279
Total: 279