* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 02:03:17 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1684057 razy)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2655 dnia: Listopada 06, 2017, 09:50:43 am »
Panowie, jakie dawkowanie DIM w celu trzymania estro w ryzach, skoro 1/4 tab exe było znakomicie ?

200mg

Panowie jak podnieść progesteron ? mam dolną granice, pregnolon będzie ok ?

Tak, ale o dawkowanie nie pytaj, bo to indywidualna sprawa. Trzeba podnosić i zmniejszać. U każdego inaczej. Czyli jeść i badać po kilku dniach

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2656 dnia: Listopada 07, 2017, 03:53:57 pm »
gdzie aktualna lista ziolek do kupienia na teraz?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2657 dnia: Listopada 07, 2017, 03:58:45 pm »
Tam gdzie była :)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2658 dnia: Listopada 07, 2017, 03:59:07 pm »

Offline barteklip9

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2659 dnia: Listopada 08, 2017, 08:38:02 am »
Dziękuję za wcześniejsa odpowiedź.  Może i głupie ptanie, ale co polecacie na nerwy. Chodzi o to, ze choruję naw WZJG i glownym czynnikiem, powortu jest u mnie stres. Za pomoca ziolek np Ashwa mozna to jakos zredukowac / ?

Offline Zark

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2660 dnia: Listopada 08, 2017, 11:33:05 am »
Jest sens na próbe wrzucić 3 tabsy forskoliny na noc? :) Czy dawka która jest w dwóch to max i zmarnuje produkt?

Offline Dietka

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 93
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2661 dnia: Listopada 08, 2017, 02:20:01 pm »
Dziękuję za wcześniejsa odpowiedź.  Może i głupie ptanie, ale co polecacie na nerwy. Chodzi o to, ze choruję naw WZJG i glownym czynnikiem, powortu jest u mnie stres. Za pomoca ziolek np Ashwa mozna to jakos zredukowac / ?

Ogólnie WZJG to cała grupa IBD, którą leczy się przede wszystkim terapią skojarzoną - wybijanie grzybów, bakterii (ogólnie patogenów, które psują całą florę i powodują właśnie takie dolegliwości), wzmacnianie organizmu oraz działanie przeciwzapalne. Dolegliwości o których mówisz mogą być wypadkową niedoborów w organizmie, a przy tej dolegliwości o niedobory nietrudno. Patogeny również wytwarzają mnóstwo toksyn, szczególnie neuro, dających objawy schorzeń psychicznych, tj. nerwice lękowe, nadpobudliwość, bezsenność.

Ziółka mogą wspierać eliminację tych dolegliwości, ale polecam bardziej skupić się na tych trzech powyższych punktach, niż celować tylko w objaw. Leczenie objawowe długoterminowo nie ma raczej sensu.

Popróbuj różne mixy ziółek, które będą Cię uspokajały, np. Gotu Kola lekko otumania CUN, nie chce się człowiekowi tak denerwować. Rhodiola + Ashwa też fajne, z tym że rhodiola w nadmiarze będzie zatrzymywać wodę, a potem jak woda będzie schodzić... to wiesz co może się dziać.

Zdrówka
KONSULTACJE Z ZAKRESU DIETETYKI, PROFILAKTYKI ŻYWIENIA ORAZ ANALIZY BADAŃ
<nie odpisuje na PM, proszę o kontakt mailowy>

Dietka.SA@gmail.com

Offline barteklip9

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2662 dnia: Listopada 08, 2017, 02:56:55 pm »
Dietka- bardoz dziękuę Ogólnie choruje na to kilka lat, calyczasjem Asamax 500 oraz Debutir, dieta raczej tłuszczowa, niejem gutenu, nie wiem ie w tym prawdy, ale nie chce kusisclosu.

Od jakiegos czasu znowu zaczey pojawiac sie skurcze i biegunki- na szczęscie bez krwi, wypchany bebzol, jak kiedys i spadek apetytu.

Napoczatek wezmę z zamoweiniem Gotu Kola, nie chce robic odpustu z mojego orgniazmu dając mu tyle zółek.   Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.

Offline karol54

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2663 dnia: Listopada 09, 2017, 02:33:39 pm »
Dietka- bardoz dziękuę Ogólnie choruje na to kilka lat, calyczasjem Asamax 500 oraz Debutir, dieta raczej tłuszczowa, niejem gutenu, nie wiem ie w tym prawdy, ale nie chce kusisclosu.

Od jakiegos czasu znowu zaczey pojawiac sie skurcze i biegunki- na szczęscie bez krwi, wypchany bebzol, jak kiedys i spadek apetytu.

Napoczatek wezmę z zamoweiniem Gotu Kola, nie chce robic odpustu z mojego orgniazmu dając mu tyle zółek.   Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.

San probi - probiotyk ( czerwony) . Najlepszy jaki stosoowalem. Wzdecia i wypchany brxuchol zniknal.. mam podobny problem co Ty z jelitem. Do tego pije sobie propolis 😉

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2664 dnia: Listopada 09, 2017, 02:47:21 pm »
Myślę, że polecanie komuś probiotyku na zasadzie 'bo mi pomogło' może być nietrafione. Jeśli ktoś ma dolegliwości ze względu na SIBO taka podpowiedź może mocno pogorszyć sytuację :)

Offline wild_head

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2665 dnia: Listopada 10, 2017, 10:55:01 am »
Hej, pytanie odnośnie Anabolicznego.
Biorę z fadogia. Rano 2x anaboliczny 1x fadogia i wieczorem /na noc taki sam zestaw. Wcześniej brałem wieczorem tylko 1x anaboliczny a od kiedy biorę 2 mam wrażenie ze gorzej śpię. Sen niespokojny przerywany, to jest możliwe czy sobie wkrecam?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2666 dnia: Listopada 10, 2017, 10:59:02 am »
Hej,

Sprawdź ciśnienie, jak jest taka sytuacja - saponiny mogą podnosić lekko ciśnienie i utrudniać zasypianie, daj wtedy w trochę wcześniejszej porze, ew. spróbuj dać np AAKG na noc, 3-4g ładnie uspokaja tętno i pracę serca.

Offline jaguar

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2667 dnia: Listopada 10, 2017, 12:35:53 pm »
Mam pytanie, myślałem nad 1 cyklem na ph, ale nie wiem czy najpierw nie warto wrzucić sobie ten zestaw anaboliczny i jeszcze na sucho trochę wyciągnąć? dodatkowo dodałbym 10mg ostaryny żeby stawy poprawić trochę i jakiś tam dodatkowy efekt mieć anaboliczny też,  1 cykl chciałem zrobić na Supervar od was

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2668 dnia: Listopada 10, 2017, 03:35:58 pm »
Pewnie, że warto. Zawsze trzeba wycisnąć max, choć też kwestia wieku. Jak ma się poniżej 25 i się trenuje długo to warto jeszcze pociągnąć naturalnie ciutkę, ale powyżej 30. lat będzie coraz ciężej i gdzieś tam z tyłu głowy trzeba to mieć :)

Offline jaguar

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2669 dnia: Listopada 10, 2017, 03:42:57 pm »
mam 23 lata, ćwiczę 5 lat, ale zawsze z przerwami po parę miesięcy, bez przerwy i z dietą już rok, ciężko już o efekty,siła od pół roku 105 kg na wycisk i koniec, nawet kreatyna nie chce ruszyć,podtrzymuje tylko siłę. 2 puszki anabolicznego zestawu i puszka ostaryny wystarczyłaby na dobry "cykl"?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 2
Guests: 304
Total: 306