* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 09:47:51 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Pierwszy cykl, cukierki z SA  (Przeczytany 4568 razy)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Pierwszy cykl, cukierki z SA
« dnia: Maja 08, 2016, 11:26:42 pm »
Sprawa wygląda następująco:
Rozmawiałem już z Koksikiem na temat cyklu, jednak ni hu hu nie mogę go sobie wkomponować,a nie chcę truć dupy co 5 minut więc chciałbym zrobić burzę mózgów.
Cel to sucha masa z utrzymaniem/ew.podbicie siły i komponentą wytrzymałościową.
Aktualnie robię wagę(w sumie to już zrobiona) pod zawody w TS + jeszcze tnę BF dla dobrej bazy pod cykl.
Na reverse wchodzę od czerwca,żeby wyprowadzić trochę hormony po redukcji,pod koniec czerwca badania i od lipca cykl.
Masuję na High Facie(sprawdzone,w moim przypadku nie ma lepszego systemu odżywiania).
Trening siłowy 3-4 x week + trening wydolnościowy  2-3 x week.
I tutaj zaczynają się schody:
Na 80% mam wyjazd 30 sierpnia na okres 2 tygodni, a wrzesień muszę być w gazie.Nie mogę więc mieć wtedy zjazdu formy.
I teraz jak bym nie celował z umiejscowieniem środków w czasie  wychodzi:
1)Jadę na wyjazd i robię na nim odblok więc spadki szaleją przez brak konkretnej michy i treningu
2)Na wyjeździe trafiam w moment kiedy środek powinien się rozkręcać i biorę dwa tygodnie praktycznie bez sensu
Powiedzmy ,że te 80% z tego co zrobię chciałbym utrzymać więc muszę wcelować z głową.
Ostatnia wersja o jakiej marudziłem koksikowi to LGD 6 tygodni i przejście na SV 6 tygodni.
Myślałem jeszcze nad wersją SV solo 8 tygodni albo LGD+Osta 8 tygodni.
RAD też mi przeszedł przez głowę ,ale opinie kiepskie,do tego tutaj przewinęło mi się,że lubi węgle+z odblokiem gorzej.
Ze względu na wyjazd bicie teścia odpada.

Ewentualnie mógłbym zacząć cykl w połowie czerwca,żeby to inaczej rozłożyć w czasie.Problem w tym,że micha jeszcze wtedy kalorycznie nie będzie wyglądać tak jak ma wyglądać.

Pomożecie? ;D


Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl, cukierki z SA
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2016, 11:43:42 pm »
SV 6 tyg - bez sens, odstawisz w najlepszym momencie. LGD bez HCG (ew. podkładu) 6 tyg też będzie ciężko, teść zleci i będziesz się czuł, jak wór ;)

Wszystkie wymienione przez Ciebie środki będa wymagać PCT - a prawdopodobieństwo bloka na sarmach jest niewielkie - spore dawki muszą lecieć - Sarmy obniżają wartości teścia, ale u mało kogo powodują zablokowanie HPTA (mówimy o standardowych dawkach), dlatego PCT jest lajtowe.

Dla SV też wystarczy sam clomid spokojnie ;)

PS. Nie krępuj się pisać, od tego tu jestem m.in. :P
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2016, 11:45:15 pm by Pan Koksik »

Offline kuguar

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl, cukierki z SA
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 10, 2016, 10:13:09 am »
 :)

Offline hope96

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl, cukierki z SA
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 03, 2017, 11:52:58 pm »
SV 6 tyg - bez sens, odstawisz w najlepszym momencie. LGD bez HCG (ew. podkładu) 6 tyg też będzie ciężko, teść zleci i będziesz się czuł, jak wór ;)

Wszystkie wymienione przez Ciebie środki będa wymagać PCT - a prawdopodobieństwo bloka na sarmach jest niewielkie - spore dawki muszą lecieć - Sarmy obniżają wartości teścia, ale u mało kogo powodują zablokowanie HPTA (mówimy o standardowych dawkach), dlatego PCT jest lajtowe.

Dla SV też wystarczy sam clomid spokojnie ;)

PS. Nie krępuj się pisać, od tego tu jestem m.in. :P
Sam Clomid? A badania? Jestem zdrowy jak ryba, zero nałogów i przebytych cykli saa czy ph, więc chciałbym więcej info w tym temacie :)

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 206
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 232
Total: 232