* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 12:22:22 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505020 razy)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #390 dnia: Lutego 11, 2016, 07:29:11 am »
Będa wszystkie sarmy. Dziś o tym napiszę, czekam na paczkę z GW.

PH + Sarmy dobre połączenie, Sarmy są słabo hepatoksyczne, a dosyć anaboliczne, moga potęgować działanie wielu środków, wiec jak najbardziej polecam :) Kontrolować lipidy i bedzie ok.

Osta na stawy + H drol na siłe i suchą mase + LGD na suchą masę super połączenie.

1-8 LGD 10 mg
1-8 Osta 20 mg

Offline usasuple

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #391 dnia: Lutego 11, 2016, 11:47:55 am »
LGD i osta nie za mala dawka ?
niby spotykam produkty lgd po 15mg i oste po 25 30mg
a co myslisz zeby do tego dolozyc rad jeszcze ? i jakie dawki wgl rad sie lyka ?
co do sarmow bierzemy je naczczo rano czy na sen ? jak pewnie 1 porcja dziennie

co do h drolu waszego , dalbym mu go od poczatku tylko w jakiej dawce i jak dlugo ?
pytam poniewaz pomyslalem jeszcze ze po h drol zeby wszedl na superavar i to wszystko zdefiniowal ubil i zeby jak najwiecej po cyklu zostalo ;)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #392 dnia: Lutego 11, 2016, 11:57:23 am »
LGD 15 mg na kaps to nieporozumienie, na pewno siedzi tam 10 albo i mniej. Głupotą jest dawać na start 15 mg LGD, gdy 5 mg jest już odczuwalne. Ostaryna 20 mg klepie już, można podnieść z czasem do 30 mg, żeby było lepiej. Tym bardziej, jak to 1 cykl na sarmach.

Rad zalecane 30 mg, 20 mg robi już dobrą robotę, a 10 działa już anabolicznie i to wcale nie lekko ;)

H drol 60 mg przez 8 tyg.

Możesz pomyślec o starcie z Sarmów -> H drol -> zejście na sarmach, tylko ewentualnie większe dawki. Zdrowiej dla bebechów :)

Offline mirek07

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #393 dnia: Lutego 11, 2016, 12:13:21 pm »
usasuple:
Moim skromnym zdaniem , Twoje podejście do środków oralnych to nie porozumienie.
Bo rozumiem że nie zajmujesz się sportem profesjonalnie tj. zawody itp. sprawy ?
Brałem ostatnio LGD i w dawce 8mg naprawdę mocno działa , podchodzi już pod SAA . Brałem też Ostę po 25 mg/dziennie i też działa. Na każdym z takich cyklików robiłem badania wątroby i lipidów i tragedii nie było ale wyniki ponad normę na pewno.
Nie ma sensu w przypadku "kowalskiego" ładować w jednym czasie tylu środków oralnych bo synergia tego nie będzie nie wiadomo jaka , wydasz w cholerę kasy ,w boku po kłuje a z efektów i tak pewnie nie będziesz zadowolony.
Przybij raz na tydzień teścia 250mg , lgd 8mg i turę i tak z 12 tygodni i na pewno będzie ok. A na pewno Dużo zdrowej .
Sorry za długi monolog ale to tylko moim skromnym zdaniem.

« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2016, 12:17:10 pm by mirek07 »

Offline mirek07

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #394 dnia: Lutego 11, 2016, 12:14:50 pm »
Koksik , przepraszam za cytat skopiowało się nie to co powinno miało być cytat usasuple:(

Offline usasuple

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #395 dnia: Lutego 11, 2016, 12:20:21 pm »
no niewiem wiesz nie jestem zawodowcem i to nie cykl akurat dla mnie bo ja swoj cyklon juz mam ustalony

wiesz mowisz duzo ale przeciez mowimy tutaj o roznych srodkach w normalnych dawkach , jak jesz lgd i oste to juz nie mozna dolozyc czegos innego np mk badz h drolu do tego ?

mowisz ze lgd podchodzi pod saa ale jaki ?
mialem sam kiedys lgd i oste z sportacademy w plynie jakos i szczerze nie poczulem nic na tym tylko walilo po tym z ryja ze szok bo nie bylo to na spirytusie czy czyms tam tylko w smaku byla porazka :)


Offline makaronz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #396 dnia: Lutego 11, 2016, 01:44:47 pm »
jakby zostało jakies wolne MK-677 z preorderu to chętnie przyjmę.
pzdr :)

Offline wild_head

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #397 dnia: Lutego 11, 2016, 11:07:34 pm »
Witam,
Panowie czy po lgd trzeba odblokować brać? Bo przy ostarynie nie brałem i było ok. Czułem lekki "blok" ale szybko przeszlo :D

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #398 dnia: Lutego 11, 2016, 11:09:43 pm »
Nie ma czegoś takiego jak lekki blok. Blok albo jest (LH zerowe, lub bliskie zeru) albo go nie ma, czyli jest LH w zakresach normy i potrzebuje małego kicka, zeby ruszyć.

LGD nie powinno blokować, ale obniża LH, jak wszystkie inne sarmy ;)

Offline jeson

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #399 dnia: Lutego 12, 2016, 09:34:33 am »
To mnie osłabiliście z tym gw :(. Jakby co to wpiszcie mnie proszę na listę oczekujących. Masakra jakaś....

Offline jeson

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #400 dnia: Lutego 12, 2016, 10:55:11 am »
20mg na caps? A jak z dawkowaniem? Bo na innych stronach zalecają po 10mg? Pytam bo o tym środku mało konkretów na razie.

Offline Yurek3

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +5/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #401 dnia: Lutego 12, 2016, 11:07:22 am »
Jaj się pokazało GW kilka lat temu to preferowano dawkowanie 5mg ,ale to był marketing ze względu na cenę bo 5mg a day to stanowczo za mało i dziś wiemy ,żę 15-20mg a day GW to dawka optymalna ,dziś cena GW jest dostępna dla wielu userów dlatego zdecydowaliśmy się na 20mg by nie było uwag ,że GW nie działa.
jeśli jesteśmy na diecie gdzie energię czerpiemy z Ww to po zażyciu GW zrobi się nam ciepło natomiast gdy czerpiemy energię z tłuszczy nie będzie takiego objawu co nie znaczy ,że GW nie działa.
GW to dobry środek i bezpieczny by wystąpiły jakies skutki uboczne trzeba by dawkować GW ponad 200mg a day.

Offline jeson

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #402 dnia: Lutego 12, 2016, 11:30:42 am »
Wobec tego czekam aż będzie dostępny i rezerwuję opakowanko dla siebie :).

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #403 dnia: Lutego 12, 2016, 11:34:01 am »
20mg na caps? A jak z dawkowaniem? Bo na innych stronach zalecają po 10mg? Pytam bo o tym środku mało konkretów na razie.


Bardziej bym obstawiał, że mało czytasz  8) Konkretów jest mnóstwo. Zalecenia 5 mg można wsadzić między bajki, od 10 coś czuć,  od 20 mg zaczyna się dopiero normalne dla tego środka spalanie i zwiększenie wytrzymałości, dodatkowo ubicie w ciągu dnia świetne. Okres półtrwania to 24h ponad, więc rano 1 kaps i kompletnie wystarczy.

Offline jeson

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #404 dnia: Lutego 12, 2016, 12:00:04 pm »
No tu bym dyskutował ile czytam. Na Polskich stronach, gazetach wiele nie ma o gw czy sarmach, bo fora, gdzie 1 na 10 osób ma pojęcie o czym pisze moim zdaniem nie są wyrocznią.  Nie wiem gdzie Ty znalazłeś tak wiele informacji o GW, bo ja szukałem w guglach pod różnymi hasłami: cardarine, gw1516, endurobol itp i szału nie było. Mój angielski póki co nie pozwala na zrozumienie specjalistycznych sformułowań. Trochę poczytałem, min. w MD,  ale b. mało konkretów znalazłem. Jednych z nich było to, że dawkowanie Gw powinno być uzależnione od wagi biorącego. Stąd pytanie o dawkowanie :).

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 312
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 300
Total: 301