* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 05:30:56 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Pachwina  (Przeczytany 4936 razy)

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Pachwina
« dnia: Stycznia 31, 2017, 08:25:50 am »
koledzy,moze pomozecie-znow delikatnie naciagnalem pachwine  :'( na meczu,naszczescie odrazu odpuscilem i nie gralem dalej ale...potrzebuje jakiegokolwiek sposobu zarowno jak w treningu jak i suplementacji zeby "cos' z tym zrobic...staram sie zawsze rozgrzewac ja dynamicznie,statycznie,stosuje masci rozgrzewajace,rollowanie,stosowalem tejpy,owijanie bandazem itp...macie jakies inne sposoby?
..jak teraz z treningiem  nog-robic czy odpuscic?czy ostaryna moze cos pomoc?mam teraz 3 tygodnie wolnego i  zaczynam znowu mecze takze chcialbym sie  mozliwie wykurowac..bede wdzieczny za pomoc..pzdr..
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2017, 08:32:40 am by tumi »

Offline firbolg

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: Pachwina
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 31, 2017, 04:48:04 pm »
Przeswietlales to kiedykolwiek ? Mam podobnie nawracajaca przypadlosc i to, w czym podejrzewalem naderwania pachwiny okazalo sie niestety powaznymi zmianami zwyrodnieniowymi stawow. Warto sprawdzic jesli to problem nawracajacy.

Pomoc sobie mozesz przede wszystkim dbajac o jak najwieksza mobilnosc w stawach - tu niestety dziala wylacznie codzienne systematyczne mobilizowanie ich przez wiele miesiecy.


ommy

  • Gość
Odp: Pachwina
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 31, 2017, 05:46:46 pm »
mam to samo. to znaczy miałem. zrobiłem prześwietlenie(+opis) i zaniosłem do rodzinnego. nawet nie spojrzała na zdjęcie. "no wiesz, pracujesz fizycznie, trenujesz. zwolnij trochę i takie tam"
poszedłem ze zdjęciem do znajomego chiropraktyka. popatrzył i zakreślił kółko na spojeniu łonowym. ponad 1cm przesunięcia. nastawił od stóp do głowy. od tamtej pory jak ręką odjął.

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Pachwina
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 31, 2017, 06:32:31 pm »
mam to samo. to znaczy miałem. zrobiłem prześwietlenie(+opis) i zaniosłem do rodzinnego. nawet nie spojrzała na zdjęcie. "no wiesz, pracujesz fizycznie, trenujesz. zwolnij trochę i takie tam"
poszedłem ze zdjęciem do znajomego chiropraktyka. popatrzył i zakreślił kółko na spojeniu łonowym. ponad 1cm przesunięcia. nastawił od stóp do głowy. od tamtej pory jak ręką odjął.

gitarka,mam siostre fizjoterapeutke wiec chyba sie udam do niej...wlaczyles jakas suplementacje do tego?kolagen,jakas zwiekszona ilosc witamin?

ommy

  • Gość
Odp: Pachwina
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 04, 2017, 05:51:03 pm »
jak fizjo ogarnięty to da radę. Zadnych supli  nie stosowałem. Po nastawianiu zrobiłem tydzień przerwy od klamotów i dużo spacerowałem(tak zalecił znajomy)

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 3
Guests: 284
Total: 287